سورا در مدل های OLED Smash ، Metroid Dread و Nintendo Switch ، خدای من!

اخبار اپل


منبع: iMore

سلام و به خلاصه نینتندو دیگر خوش آمدید. این هفته با آخرین خبر بزرگترین جنگنده Super Smash Bros آغاز شد. توسط Kingdom Hearts به عنوان سورا فاش شد. همچنین متوجه شدیم که بازی های Kingdom Hearts به نینتندو سوییچ می آیند ، هرچند آنطور که بسیاری از مردم فکر می کردند. سپس در روز جمعه مدل OLED Nintendo Switch و Metroid Dread منتشر شد. در مورد هر یک از این موضوعات بحث های زیادی وجود دارد ، بنابراین بیایید به این موضوع بپردازیم.

Sora comes a-Smashin ‘

صبح سه شنبه طرفداران Super Smash Bros. Ultimate برای تماشای خالق سریال Masahiro Sakurai ، که جدیدترین جنگنده DLC را فاش می کند ، در اطراف صفحه نمایش جمع شد. در این آخرین فرصت ، پیش بینی های واقع بینانه و امیدهای غیرقابل تحمل زیادی وجود داشت و برخی از افراد با شخصیتی که مدت ها می خواستند پاداش گرفتند: سورا از Kingdom Hearts. این دستگاه در 18 اکتبر در دسترس است و می تواند به صورت جداگانه با قیمت 5.99 دلار خریداری شود.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

ویدیوی فاش کننده سورا با آمیبیو برای همه مبارزان فعلی روبرو می شود که در آرم نمادین شعله ور Smash ، که در تیزرهای رسمی بازی در سال 2018 گنجانده شده بود ، شروع می شود. شعله می سوزد و به نظر می رسد همه آمیبوها بی روح باقی می مانند. سپس جرقه ای در تاریکی ظاهر می شود. ماریو از خواب بیدار می شود ، جلو می رود و دستکش را در شعله قرار می دهد. او Keyblade را باز می کند ، که قفل جادویی را باز می کند و سورا از طریق آن با موسیقی نمادین Kingdom Hearts همراه می شود.

همانطور که همیشه با افشاگری های Smash Fighter همراه است ، پاسخ متفاوتی وجود دارد که سورا آخرین است. برخی از بازیکنان سالهاست آن را می خواهند ، و ساکورایی حتی فاش کرده است که سورا از سال 2015 به بعد بیشترین خواسته جنگنده جدید در یک نظرسنجی است. با این حال ، برخی از طرفداران از دیدن تعداد زیادی شمشیرگیر در بازی یا اشاره به شخصیت ها ناراحت هستند. آنها معتقدند که به عنوان والوگی ، Doom Guy و Master Chief شایسته تر هستند.

قلبهای سلطنتی به قلب می روند ، بدون دونالد گوفی بالاتر

منبع: iMore

نظر شما هر چه که باشد ، این که سورا وارد شد ، قابل توجه است. این شرکت قبلاً به دو شرکت بزرگ دیگر – اسکوئر انیکس و دیزنی – متصل شده است ، بنابراین برای شروع کار از ابتدا مذاکرات زیادی لازم بوده است. ناگفته نماند که لوگوی نمادین میکی موس که از Keyblade او آویزان شده است باید یکی از بزرگترین موانع صدور مجوز برای هر یک از مبارزان بوده است.

متأسفانه ، به نظر نمی رسد که هیچ یک از دوستان دیزنی او درگیر باشد. دونالد و گوفی حتی از روی تصویر Art Nouveau که در مرحله Dive to the Heart در حین ارائه نشان داده شده بود ، ویرایش شدند. اما آنها خود مسئله بزرگ دیگری برای صدور مجوز خواهند بود ، بنابراین این تعجب آور نیست.

همه بازی های Kingdom Hearts در Nintendo Switch Cloud Streaming عرضه می شوند

Kingdom Hearts Sora و Goofy

منبع: اسکوئر انیکس

در کنار اعلام رزمی Sora ، Sakurai فاش کرد که همه بازیهای Kingdom Hearts به بهترین بازی های Nintendo Switch ملحق می شوند ، اگرچه برای بارگیری یا کپی فیزیکی در دسترس نخواهند بود ، زیرا فقط از طریق Switch Cloud Streaming قابل دسترسی است. برخی از این موضوع ناراحت هستند ، اما این امکان را به شما می دهد تا Kingdom Hearts 3 را بدون نیاز به ارتقاء سخت افزار کنسول یا کاهش گرافیک زیاد ، با شدت بیشتری بازی کنید. هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نشده است.

Metroid Dread در Switch منفجر می شود

Metroid Dread Clear image

منبع: نینتندو

پس از ماه ها انتظار ، ساموس سرانجام به عنوان جدید خود ، Switch Metroid Dread ، که جمعه منتشر شد ، بازگشت. بازخورد از جهات مختلف بسیار مثبت است ، بسیاری از مردم می گویند بازی به نظر می رسد که کاملاً با سری های موجود متناسب است ، در حالی که گامی مناسب برای پیشرفت است. ساموئل تولبرت ما در حال آزمایش بازی است و هفته آینده بررسی خود را انجام می دهد. از نظر ظاهری ، این فقط می تواند ماده ای برای بازی سال نینتندو باشد.

Metroid Dread amiibo نیز در قفسه های فروشگاه ظاهر شد و به سرعت در آمازون و سایر خرده فروشان فروخته شد. بنابراین ، اگر هنوز کالای خود را دریافت نکرده اید ، باید در دسترس بودن را پیگیری کرده و در صورت امکان به سراغ خرید بروید.

مدل OLED نینتندو سوییچ را راه اندازی می کند و می تواند از نظر تئوری 4K را پشتیبانی کند

نینتندو سوئیچ مدل اولد در کنار سوئیچ V

منبع: ربکا اسپیر / iMore Nintendo Switch V2 در بالا ، مدل OLED زیر را تغییر دهید.

مدل OLED در کنار ساموس شروع به کار کرد و تقاضای زیادی داشت. با توجه به این که صفحه بزرگتر رنگ ها و کنتراست را بهتر نمایش می دهد ، این تعجب آور نیست. به طور جدی ، من از اینکه تفاوت صفحه نمایش Switch V2 خود را با مدل جدید OLED مقایسه کردم چقدر تعجب کرد. در حال حاضر روی یک قطعه مقایسه ای کار می کنم که هفته آینده منتشر می شود ، بنابراین آن را بررسی کنید.

اگر می خواهید یکی را سفارش دهید ، اما پیش خرید نکرده اید ، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که با Best Buy یا خرده فروش دیگری تماس بگیرید و ببینید آیا آن را در انبار دارند یا نه ، اگرچه برخی از خرده فروشان فقط به اندازه کافی خرید کرده اند که سفارشات خود را از قبل تکمیل کنند. اگر شما علاقه مند به انتخاب یکی از آنها هستید ، باید در دسترس بودن را پیگیری کرده و به محض رسیدن به موجودی ، خرید خود را ادامه دهید. توصیه می کنم از Stock Informer استفاده کنید ، زیرا می تواند بر چندین فروشگاه نظارت داشته باشد و هنگام تغییر موجودی به شما اطلاع دهد.

اکنون که OLED به دست مردم افتاده است ، برخی توانسته اند آن را خراب کرده و به سخت افزار جدید داخل آن نگاه کنند. یکی از بزرگترین نکات این است که HDMI از 1.4 به 2.0 ارتقا یافته است. این بدان معناست که اگر نرم افزار در حال اجرا اجازه دهد ، می تواند از 4K پشتیبانی کند. بنابراین ، بسیار محتمل است که افراد دارای مهارت فنی سیستم را هک کرده و با این گزینه های وضوح بازی کنند.

این احتمال وجود دارد که این تغییر سخت افزار با یک برنامه بزرگتر انجام شده باشد. از این گذشته ، اگر کیت های نینتندو 4K و رزولوشن هوش مصنوعی که شایعات را افزایش می دهد واقعیت داشته باشد ، ممکن است نینتندو با نسل بعدی کنسول ها در حال حرکت باشد. به احتمال زیاد خروجی های HDMI قدیمی در دسترس نیستند و نینتندو مجبور به تغییر شد.

تا هفته بعد

خوب ، این مقدار زیادی بود ، اینطور نیست؟ ما در حال حاضر در ماه اکتبر هستیم ، به این معنی که Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl ماه آینده همراه با چند عنوان مورد انتظار دیگر منتشر می شوند. اما در حال حاضر ، من در آپارتمان ساموس شیرجه می زنم و هنگام بازی با مدل جدید OLED خود از این روبات های EMMI فرار می کنم. امیدوارم بتوانید آخر هفته یک بازی سرگرم کننده انجام دهید و هفته آینده دوباره شما را ببینیم.

تا دفعه بعد.

- ربکا اسپیرمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …