فرود اضطراری کوتاه متحرک علمی تخیلی Apple TV + بر روی سیاره پیکسار

اخبار اپل


فیلم کوتاه علمی تخیلی متحرک سرخی کوچک ، شیرین و پر از قلب است. و همچنین یک دستکش به زمین انداخته شده است تا به رقابت اطلاع دهد که Apple TV + به طور جدی جوایز را دریافت می کند.

داستان طولانی روز جمعه در سرویس استریم اپل آغاز شد و قطعاً به قلمرو پیکسار منحرف می شود – خوب یا بد.

سرخی مرور

در این فیلم 10 دقیقه ای ، یک باغبان جوان در یک سانحه فضایی با یک مأموریت بر روی یک سیاره کوچک خالی از سکنه فرود می آید: ایجاد رشد گیاه. اگر گیاهان بتوانند بر روی این سنگ کوچک متروک زنده بمانند ، این به معنی اکسیژن است ، به این معنی که انسان می تواند رشد کند.

پس از اولین روز ناگوار او ، یک بیگانه ظاهر می شود و معجزه می کند: او باعث می شود گیاه کوچک در حال مرگ او با ذات خود رشد کند. به زودی سیاره کوچک آنها بهشت ​​کوچکی است و این دو خانواده کوچکی را تشکیل داده اند. البته هیچ چیز خوبی نمی تواند دوام بیاورد.

وقتی بچه بودم خانواده ام به سفر می رفتند

پیکسار ، استودیوی انیمیشن پیشگام که زمانی متعلق به استیو جابز ، مدیرعامل فقید اپل بود ، در اواسط دهه 1980 برای ایجاد یک فیلم کوتاه ساده به نام ماجراهای آندره و والی بی. وقتی پیکسار محیط بصری را فتح کرد و آن را آزاد کرد داستان اسباب بازی، در برخی از شهرها ماجراهای آندره و والی بی. در مقابل عملکرد به عنوان آغازگر و چیزی شبیه به یک تعریف ساده بازی می کند: “ببینید چقدر پیش رفته ایم!”

این حرکت به اندازه کافی محبوب برای اولین بار بود تاریخچه اسباب بازی 2 ، استودیو عملکرد را با جوان لوکس این فیلم کوتاه نوعی مدل زیبایی را نشان می دهد که سرعتی را که اکثر ویژگی های بعدی پیکسار دنبال می کردند تعیین می کند – یک نگاه راحت ، دنج و زیبا به چیزهای روزمره. آن را در خانه زیبا در پیدا خواهید کرد داستان اسباب بازی، زندگی یک پهپاد اداری هیولاها ، شرکت و پشت و رو، و خانه های پراکنده از روح و بالا

Pixar Short برای برخی سرگرم کننده بود و برای برخی چیزهایی که باید از آن ترسید. برای مثال ، دوست داشتن های دائمی احساسی را در نظر بگیرید گدازه، شانس معروف او قبلا بازی کرد موآنابه عجیب بودن قهرمان آتشفشانی بی شکل او ، که عاشق یک کوه زن شهوت انگیز و بیش از حد دقیق می شود ، با پیدا کردن مارک پیکسار برخی را تحت تأثیر قرار داد. اجازه دهید کارگردانان پیکسار خودشان این کار را انجام دهند تا زیبا باشند و ممکن است اتفاقات وحشتناکی رخ دهد.

پیکسار بخشی از خجالت زدگی ‘s DNA

سرخی ایجاد رسمی پیکسار نیست. با این حال ، این محصول توسط جان لاستر ، رئیس ارشد پیکسار ، و کارگردان آن ساخته شد داستان اسباب بازی همه این سالها پیش و کسی که اخیراً از او خواسته شده است تا فرهنگ آزار و اذیت جنسی را در استودیوی رویایی ساز هدایت کند. گفته می شود که لاستر در شکستن مرزهای خود آنقدر بد بود که تنها کار برخی از کارکنان این بود که مطمئن شوند او راحت نمی شود.

لاستر پیکسار را در سال 2017 ترک کرد تا در سال 2019 دوباره به عنوان رئیس انیمیشن Skydance ظاهر شود. او یک سخنرانی عمومی درباره نحوه گذراندن زمان خارج از صنعت به او اجازه داد تا در مورد رفتار بد خود فکر کند و این باعث شد او رهبر بهتری شود.

در هر صورت ، دیدگاههای استخدام لاستر دو سال پس از دور شدن وی از صنعت ، که تقریباً باعث ننگ بود ، در بهترین حالت زیر سال بود. و ممکن است دلیل آن را توضیح دهد سرخی، همراه با حماسه علمی تخیلی پایه، به یکی از طولانی ترین پروژه های این شرکت تبدیل شده است. فیلم ظاهر شد کاملا چند وقت پیش و هنوز سرخی بیانیه مطبوعاتی مانند هشت ساعت قبل از شروع فیلم Apple TV + از هیچ جا خارج نشد. این شرکت هرگز تحریم را برای بررسی اعلام نکرد. همه چیز بوی “اوه ، این؟ بله ، حدس می زنم بیرون آمد. “

پایین رودخانه سبز ، جایی که بهشت ​​در آن قرار داشت

فیلم کوتاه متحرک جدید سرخی می خواهد پیکسار را تصاحب کند
عکس: Apple TV +

شرم آور است زیرا سرخیاگرچه گاهی اوقات می تواند بدترین حالت پیکسار باشد ، اما به وضوح یک رابطه عاشقانه قلبی از سوی مردی است که سعی دارد غم واقعی خود را بیان کند. همسر کارگردان جو متئو ، مری آن ، مادر دو فرزندشان ، در سال 2017 بر اثر سرطان سینه درگذشت.

سرخی این بدیهی است که کار مردی است که سعی دارد اندوه خود را به چیزی مفید و سازنده برای سایر خانواده های داغدار تبدیل کند. فیلم در ابتدا شیرین است ، با خواستگاری بی میلی انسان فضایی و بیگانه فضایی. و سپس ، مانند بالا قبل از آن ، در یک چشم بر هم زدن غم انگیز غم انگیز می شود.

س questionال این است که آیا انیمیشن کودکان به طور خاص محیط مناسبی برای بحث در مورد مواردی مانند مرگ است ، در حالی که چنین فیلم هایی از نظر بافتی مترادف با چیزهای روشن و شگفت انگیز برای کودکان شده اند. من نمی خواهم بگویم که هیچ کس نباید در قالب آن ریسک کند. این خنده دار خواهد بود (مخصوصاً با در نظر گرفتن نیمکت عمیق و عمیق انیمیشن های ناامید کننده با طرفداران بزرگ).

با این حال ، پس از تجربه شلاق “وای ، این خوب است” در “اوه ، آیا او با یک بیگانه رابطه جنسی داشت؟” بله … او با این بیگانه رابطه جنسی داشت “به” خدای من ، خیلی غم انگیز است “، من فقط تعجب می کنم که آیا به اندازه کافی سخت کار می کند تا تغییرات لحنی را برجسته کند چنین چیزهایی چنین فرم مستقلی است

انیمیشن “جدی” با مشکلات جدی سروکار دارد

با تشکر از پیکسار ، شبیه به این است انتظار می رود آن انیمیشن کامپیوتری “جدی” می تواند مخاطبان جوان خود را با وحشت بزرگسالی آشنا کند. داشتم نگاهت می کردم مدتی پیش فرود آمد و توسترهای کوچک جسورانه وقتی من بچه بودم و نمی دانم که آنها بیشتر از ترساندن جهنم از خود جوانم کار کردند. من احساس نمی کنم که بعد از دیدن آنها برای مرگ و پیری آمادگی بیشتری داشتم. اما شاید روانشناسان کودک سرانجام ثابت کرده اند که هرچه فیلم شیرین تر باشد ، این ایده برای بچه ها آسان تر می شود که بمیرند که مردن بخشی طبیعی از چرخه زندگی است.

و سرخی یک کارتون فوق العاده زیبا است ماتئو (که از دهه 1990 در انیمیشن دیزنی بازی می کرد ؛ آخرین کار او به عنوان داستان نویس برای بود بهشت و آخرین اژدها) و انیماتورهای آن در ساخت آنها کار بزرگی انجام دادند شاهزاده کوچولوسیاره الهام گرفته و طراحی دختران بیگانه زیبا. من فکر می کنم بسیار خنده دار است که آنها به شوهر نجومی خود سبیل بلوغ کمی دادند تا ثابت کنند دیگر بچه نیست. در غیر این صورت ، ارتباط ناگهانی او با یک بیگانه فضایی جذاب حتی عجیب تر از آنچه که هست خواهد بود.

به عنوان اولین پروژه انیمیشن Skydance ، سرخی در بهترین حالت یک موفقیت واجد شرایط است ، اگرچه من فکر می کنم نامزد بهترین فیلم کوتاه انیمیشن اسکار باشد. این دقیقاً همان چیزی است که رای دهندگان آکادمی را هیجان زده می کند ، اما من مطمئن نیستم که زندگی خارج از آن چگونه خواهد بود.

دارم تماشا میکنم سرخی در Apple TV +

سرخی Apple TV + در 1 اکتبر به نمایش در می آید.

دارای رتبه: PG

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=sTz__zyOhds

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …