فروش فلش: فقط با 13.27 دلار مجوز مادام العمر برای ویندوز 10 دریافت کنید

اخبار اپل


این نشریه برای فروش کلید فعال سازی نرم افزار شما توسط CDKeylord.com ارائه شده است.

پس اندازها همچنان در CDKeylord.com ادامه دارد. فرقه مک خوانندگان می توانند 35 discount تخفیف در قیمت معمولی Genuine Lifetime Windows 10 Pro و بسیاری از کلیدهای دیگر برای فعال کردن یک محصول نرم افزاری برای مدت محدود دریافت کنند. فقط کد تخفیف را وارد کنید CULT وارسی. همه تخفیف های فوق العاده را در لینک های زیر مشاهده کنید.

فروش در CDKeylord.com: کلیدهای نصب شده Windows 10 Pro و موارد دیگر

برای خرید بهترین قیمت های ممکن ، هنگام خرید کلیدهای نرم افزاری زیر ، باید از کد فوق العاده تخفیف 35٪ CULT در CDKeylord.com استفاده کنید:

روند خرید CDKeylord.com آسان است. با کلیک روی دکمه زیبا و زیبا خرید سریع شروع کنید.

چرا باید نرم افزار مایکروسافت را به روز کنم؟

در مورد سیستم عامل مایکروسافت و نرم افزار عملکردی ، چرا به زحمت به روز رسانی آن بپردازید؟ اول از همه ، با قیمت هایی مانند پیشنهادات CDKeylord.com ، به سختی می توانید از عهده آن برآیید نه به. اما ، البته ، دلایل خوب دیگری نیز برای به روز نگه داشتن نرم افزارهای مهم در رایانه شما وجود دارد.

محصولات مایکروسافت ، مانند بیشتر نرم افزارها ، به مرور قوی تر و ایمن تر می شوند. وقتی آخرین نسخه سیستم عامل های مایکروسافت و نرم افزارهای عملکردی را دریافت می کنید ، می دانید که بهترین ویژگی های جدید را دریافت خواهید کرد. تقریباً همیشه می توانید با نسخه های جدید بیشتر از نسخه های قدیمی کار کنید. و چه کسی خوشحال نیست از آخرین قابلیت ها استفاده کند؟

ذخیره کلیدهای فعال سازی Windows 10 Pro: مراحل سفارش در CDKeylord ساده و سریع است.  هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تأیید می کند ، کلید فعال سازی نرم افزار را از طریق ایمیل دریافت می کنید.
هنگامی که CDKeylord.com سفارش شما را تأیید می کند ، کلید فعال سازی نرم افزار را از طریق ایمیل دریافت می کنید.
تصویر صفحه: CDKeylord

نرم افزار به روز شده از امنیت بیشتری برخوردار است

شاید حتی مهمتر از آخرین ویژگی ها ، بهبود امنیت باشد. نسخه های جدید نرم افزار تقریباً همیشه از امنیت بیشتری برخوردار هستند. اینها اغلب شامل وصله و ارتقاء هستند که آسیب پذیری های نسخه های قبلی را برطرف می کند. و از شما در برابر هکرها و دیگر بازیگران بد محافظت می کند.

همچنین ، هنگامی که به روزرسانی نرم افزار را به تأخیر می اندازید ، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. سرانجام ، مایکروسافت پشتیبانی از نسخه های قدیمی نرم افزار خود را متوقف می کند. در صورت ارتقاء به نسخه های جدید ، در صورت بروز مشکل ، نگران دسترسی نداشتن به پشتیبانی فنی نباشید. احتمالاً این را ترجیح می دهید داشتن برای ارتقاء پس از مواجه شدن با مشکلات.

ارزان به Windows 10 Pro ارتقا دهید: فعال کردن محصول جدید مایکروسافت پس از خرید کلید نرم افزاری فعال سازی CDKeylord آسان است.
پس از خرید کلید CDKeylord.com ، فعال کردن محصول جدید مایکروسافت بسیار آسان است.
تصویر صفحه: CDKeylord

نکات اضافی در مورد خرید نرم افزار شما

لطفاً توجه داشته باشید که مجوزهای CDKeylord قابل انتقال نیستند. کلیدهای نرم افزاری برای فعال سازی یکبار یک رایانه معتبر هستند ، مگر در مواردی که دو کامپیوتر مشخص شده باشند. اگر در کمتر از یک سال از رایانه دیگری استفاده می کنید ، برای ادامه استفاده از نرم افزار باید مجوز دیگری خریداری کنید.

با توجه به تخفیف های بسیار عمیقی که در حال حاضر می توانید از قیمت های پایین CDKeylord دریافت کنید ، محدودیت های فوق نباید معاملات را مختل کند.

برای دریافت تخفیف 35 درصدی خود ، از CDKeylord.com خرید کنید و کد تخفیف را وارد کنید CULT وارسی.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …