فونداسیون ریسک های بزرگ و زیبایی را بر عهده می گیرد … و ما گیر کرده ایم! [Apple TV+ review]


اپل تی وی + اپرای فضایی این هفته در حال رشد است تا کالاها را به ما نشان دهد. اما می تواند پایه اکنون که جهان کاملاً ساخته شده است ، شخصیت ها در حال بازی هستند و ساعت در حال تیکت است ، با درام هیجان انگیز وارد تجارت شوید؟

نمایش مطمئن بود ، اما هنوز خیلی هیجان انگیز نبود. بیایید ببینیم آیا می تواند از مشکلاتی که بسیاری از برنامه های اصلی + Apple TV را از بین می برد جلوگیری کند.

پایه مرور: فصل 1 ، قسمت 3

19 سال از تخریب پل ستاره در ترانتور می گذرد و برادر غروب (با بازی ترنس مان) درگذشت. ما به مرگ اولین امپراتور کلئون (همچنین مان) برمی گردیم – مردی که هنوز ژن های او استخر پروژه شبیه سازی امپراتوری توسط فرمانروایان جهان را تشکیل می دهند – و می بینیم که رباتی که او تولید کرده است چنین کار می کند. به عنوان جانشین او کسی نیست ، بلکه دمرزل (لورا برن) ، که هنوز جای برادر گرگ و میش را دارد ، که برای آخرین مجموعه لباس پادشاهی آماده می شود.

اما هنوز چیزی است که گرگ و میش را آزار می دهد. قبل از مرگ (خارج از صفحه) ، ریاضی دان هری سلدون (جارد هریس) پایان امپراتوری کهکشانی را پیش بینی کرد. کلمات هری در گرگ و میش غرق می شوند. راست می گفت؟ وقتی غروب می میرد و هشدار هری فراموش می شود چه اتفاقی می افتد؟

تبعید ترمیناها

در همین حال ، ما به استعمارگران اعزامی به سیاره ترمینوس می پیوندیم ، جایی که هری پس از پیش بینی سقوط تمدن به تبعید می رود. ساختاری وجود دارد (که ما قبلاً آن را زیاد دیده ایم) که باعث می شود هرکسی که به آن نزدیک می شود قبل از بیهوش شدن دچار سرگیجه و شکنندگی شود. این The Vault است و تبدیل به یک توتم افسانه ای می شود که در اطراف افسانه ها و شایعات احاطه شده است ، زیرا هیچ کس نمی تواند بدون رنج از نظر فیزیکی به آن نزدیک شود. این باعث می شود دختر جوانی به نام سالور هاردین (که توسط لیا هاروی به تصویر کشیده شده است) به وجد بیاید و باعث ناراحتی والدینش عباس (کلارک پیترز) و فرح (کوبرا سایت) شود.

با رشد هاردین ، ​​او همچنان مجذوب The Vault شد ، اگرچه لیست کارهای او برای ترمینوس به سرعت افزایش یافت. او مسئول محافظت از محیط است و همچنین فقط یک کارگر غرغرو در مستعمره کوچک در حال پیشرفت است. بسیار ضروری است که کارها ادامه داشته باشد. وقتی دوستش هوگو (دانیل مک فرسون) ظاهر می شود ، سعی می کند او را اغوا کند ، اما خوب نیست. اینجا خانه اوست

بنابراین وقتی سه کشتی تسلیحاتی شروع به بلند شدن از سطح زمین می کنند ، واضح است که برای ایمن نگه داشتن آن باید بجنگد ، اما اگر راه دیگری وجود داشته باشد چطور؟ اگر این سیاره اسرار خود را فاش نکرده باشد چه؟

هر دنیایی ارواح دارد

Лия Харви е на път да стане по -голяма част от <em> پایه. </em>“width =” 780 “height =” 520 “data-ezsrcset =” https://www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-780×520.jpg 7 ، https: //www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-400×267.jpg 400w ، https: //www.cultofmac.com/ezoimgfmt/ .com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-1536×1023.jpg 1536w ، https: //www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_- 2048×1365.jpg 2048w ، https: //www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-350×233.jpg 350w ، https: //www.cp content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-780×520@2x.jpg 1560w ، https://www.cultofmac.com/wp-content/uploads/2021/09/Foundation_Photo_010101-400×267@2x.jp/2 ” حداکثر عرض: 780px) 100vw ، 780px “ezimgfmt =” ng ngcb21 src srcset “data-ezsrc =” https://www.cultofmac.com/ezoimgfmt/cdn.cultofmac.com/wp-conte  nt / uploads / 2021/09 / Foundation_Photo_010101-780×520.jpg ” /><figcaption id=لی هاروی در حال تبدیل شدن به بخش بزرگی از آن است پایه.
عکس: Apple TV +

قبل از اینکه به چیز دیگری بپردازیم ، شایان ذکر است که هفته گذشته کسی که همه چیز را دید پایه شکایت کرد که بسیاری از نظرات فصل بدون دسترسی به قسمت مخصوص این هفته نوشته شده است. من موافقم که این یک نقص در کار منتقد تلویزیون است. اما می توانید از Apple TV + نیز تشکر کنید که محافظ صفحه را تا حد ممکن به صورت تصادفی در اختیار شما قرار داده است. (برای تماشای پشت پرده ، ما محافظ صفحه نمایش جدیدی از جان استوارت داریم که اکنون سه شنبه 28 سپتامبر پخش می شود.)

اما من همچنین مایلم اعتراف کنم که در طبیعت من این است که هنگام تماشای تلویزیون عجولانه قضاوت کنم ، زیرا به ندرت تحت تأثیر آنچه بسیاری از مدیران تلویزیون و مجریان برنامه ها می خواهند به طور رسمی انجام دهند ، قرار می گیرم. پایه تحویل زیاد زیاد تصاویری زیبا در این هفته (الکس گریوز ، دامپزشک تلویزیون کارگردانی و احمق بزرگی را توسط کارگردان خلبان روپرت سندرز ، یک آماتور فوق العاده) انجام می دهد. با این حال ، سرعت نمایش کم شد مسیر به تماشای تماشای غم انگیز ظهور گرد و غبار بروید.

سرعت آهسته مرگ به لطف همه تأکید گریوز بر عکس های دست و نمای نزدیک چهره ، منعکس شد و چشم زشت پیری را به خود جلب کرد. اما بهترین لحظه زمانی فرا می رسد که سرانجام دمرزال او را در کودکی به رختخواب می برد و می گوید: “تو همیشه مرا ترک می کنی.”

من انتظار نداشتم که چنین لحظه احساسی قوی ای پس از دو قسمت از یک طرح بدون توقف وجود داشته باشد. مرگ گرگ و میش (که در آخرین لحظاتش برادر تاریکی می شود) از این قسمت تلویزیونی 49 دقیقه ای 20 دقیقه طول می کشد. که این نوعی ریسک پذیری است که من می خواهم بیشتر در تلویزیون ببینم ، نه این که در مورد شیوه ای که گریوز زبان بصری جالب تری برای بیان این داستان پیدا می کند ، چیزی بگویم. (ممکن است ارنی گر یا چیز دیگری نباشد ، اما از دو قسمت قبلی بنیاد بهتر است.)

و هر خانه ای در آنها ساکن است

چیزهای دراماتیک در ترمینوس نیز وجود دارد بزرگ در مقایسه با بیداری Gaal Dornik در پایه ‘s رگبار اولیه دورنیک به سادگی شخصیتی نیست که در اینجا به تصویر کشیده شده است. این در سایه نیروهای عظیم وجود دارد و به نظر نمی رسد چندان علاقه مند یا ذاتی در نتیجه آنها باشد. هری (که کمک می کند یکی از بهترین بازیگران ما آن را بازی کند) یک فیلم تمام وقت جالب تر بود ، اما باز هم ، توطئه زیادی وجود داشت که فیلمنامه نویسان نتوانستند آن را به میدان بیاورند.

در ترمینوس ، بنا به دلایلی ، سالوور هاردین و شرایط او را آنقدر خوب در نیم ساعت می شناسیم که فوراً درگیر گرفتاری همه می شویم. (ما همچنین با کلارک پیترز ، دیگری دیدار لازم را انجام می دهیم باور نکردنی نمایش بازیگر قهرمان عاقلانه پرتاب شد.)

به همان اندازه که از عظمت کشف متاثر شدم پایه، اعتراف می کنم که الان همه جانبه هستم. حتي به اين ترتيب كه دوربين و ويرايش اجازه مي دهد عمل كاهش يابد ، مانند زماني كه هوگو و سالور در سايه مجسمه اي از هري سلدون در ميدان شهر قلبي با هم داشته باشند ، شما را درگير خواهد كرد.

عجله ای ندارید و تحویل آنها با وقفه های طبیعی پر می شود. فقط این است که دو نفر قبل از نابودی نهایی همه چیزهایی که تا به حال می دانسته اند در سیاره دیگری صحبت می کنند. شما اینطور انجام می دهید. هفته چه فرقی می کند.

دارم تماشا میکنم پایه در Apple TV +

دو قسمت اول از پایه اولین نمایش در 23 سپتامبر در Apple TV +است. قسمت های جدید جمعه می رسد.

دارای رتبه: تلویزیون 14

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=X4QYV5GTz7c

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
استودیوی نمایش پرو با صفحه نمایش مینی ال ای دی فوق العاده می تواند پاییز امسال عرضه شود

بر اساس یک منبع بسیار قابل اعتماد از اینسایدر، نسخه پیشرفته نمایشگر استودیو اپل پاییز امسال به دست مشتریان خواهد رسید. این نسخه از مانیتور دارای یک صفحه نمایش مینی ال ای دی است که ظاهر آن را نسبت به مدل فعلی که دارای LCD استاندارد است، بهتر می کند. …

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …