مایکروسافت آفیس 2021 برای مک در 5 اکتبر راه اندازی می شود

اخبار اپل


مایکروسافت جزئیات جدیدی در مورد Microsoft 365 و Office 2021 که در 5 اکتبر رونمایی می شود ، اعلام کرد. پیش از این ، کاربران مجبور به خرید اشتراک Office Suite بودند. مایکروسافت می گوید برخی از مشتریان نسخه غیر اشتراک را برای برنامه های اصلی Office در Mac ترجیح می دهند. بنابراین ، Office 2021 یک نسخه مستقل است.

ابزارهای جدید همکاری

اهمیت ابزارهای همکاری تنها با همه گیری همه گیر و افزایش کار از راه دور افزایش یافته است. Office 2021 دارای ابزارهای همکاری جدیدی است که به کاربران کمک می کند اسناد را در Microsoft 365 ، Office 2021 ، office.com و حتی برنامه تلفن همراه Office ایجاد کنند. تألیف همزمان به تیم ها اجازه می دهد تا از راه دور روی اسناد یکسان به طور همزمان کار کنند. این امر نیازی به ارسال ایمیل ، فایل یا به اشتراک گذاری اسناد به صورت جداگانه ندارد. همچنین 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری OneDrive رایگان دریافت خواهید کرد.

پیشرفت های تیم های مایکروسافت

تیم مایکروسافت به شما امکان می دهد با فشار یک دکمه با خانواده و دوستان ارتباط برقرار کنید. می توانید یک اتاق مجازی ، سالن خانوادگی ایجاد کنید یا از خانواده بخواهید که در انجام وظایف شما به شما کمک کنند. Microsoft Teams همراه با ویندوز 11 عرضه می شود. Microsoft Teams اکنون در Office 2021 و Microsoft 365 در دسترس خواهد بود. به عبارت دیگر ، می توانید از Microsoft Teams در macOS استفاده کنید.

ویژگی های استثنایی برای کاربران Mac 365 Microsoft

مایکروسافت ویژگی های جدیدی را به Office 2021 اضافه کرده است. اکنون می توانید به ویژگی های درجه یک مانند پیشنهادات گرامری پیشرفته در Microsoft Editor و Presenter Coach در پاورپوینت دسترسی داشته باشید. این ویژگی ها قبلاً در دسترس مشترکین مایکروسافت 365 بود.

قیمتها و سطوح دفتر 2021

مایکروسافت Office Home and Student 2021 را با 149.99 دلار ارزش گذاری کرد. این شامل Word ، Excel ، PowerPoint ، OneNote و Microsoft Teams for Mac است. Office Home and Business 2021 ، در عین حال ، 249.99 دلار قیمت دارد و شامل دسترسی به همه برنامه های Office for Business و Outlook for Mac است.

[via Microsoft]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …