مایکل دل می گوید که مبارزه با اپل را پایان می دهد

اخبار اپل


6 اکتبر 1997: مایکل دل ارزیابی غم انگیزی از ثروت اپل انجام می دهد. وقتی از او پرسیدند که او با شرکت رزمی چه می کند ، بنیانگذار Dell Inc. او می گوید “آن را می بندد و پول را به سهامداران باز می گرداند.”

با پیش بینی های نادرست ، این یکی از قابل توجه ترین در تاریخ فناوری خواهد شد. اما بعد اینطور به نظر نمی رسد.

دل اپل را در پس زمینه تغییر چشم انداز فناوری منفجر می کند

برای اینکه به دل شک و تردید بدهد ، او مرد باهوشی است. تا اوایل 30 سالگی ، در طول اشتباه ننگینش که او را یک دهه از استیو جابز ، بنیانگذار اپل ، جوانتر کرد ، این کارآفرین پیشگام با فروش رایانه های شخصی سفارشی به طور مستقیم به مصرف کنندگان میلیاردها دلار درآمد داشت.

از سوی دیگر ، اپل به تازگی بزرگترین ضرر خود در تاریخ را اعلام کرده است. کوپرتینو به تازگی دیده بود که استراتژی شبیه سازی مکینتاش خود ، که به گفته بسیاری شرکت را نجات می دهد ، شکست می خورد.

البته ، جابز به تجارت بازگشته بود ، اما با شرکت غیر اپل خود ، NeXT ، خیلی خوب کار نکرده بود. و تنها چیزی که باید برای بازگشت به عنوان مدیرعامل اپل نشان می داد ، یک کمپین تبلیغاتی جدید بود – بدون همه محصولات جدید واقعی.

پاسخ استیو جابز به اظهارنظر “خشن” دل

به همین دلیل ، نظر دل جابز را عصبانی کرد ، او از سخنرانی بعدی خود در اپل وقت گرفت و به نظرات “خشن” دل پاسخ داد.

“ما دنبال تو می آییم ، دوست من!” جابز گفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=n3YDKONQfis

مایکل دل موضع خود را در قبال اپل نرم می کند

در سالهای اخیر ، دل طی مکالمه ای در سمپوزیوم گارتنر ، اظهارات رسوا کننده خود را برگردانده است. در طی پرسش و پاسخ در اجلاس TechCrunch Web 2.0 در سال 2011 ، دل نظر قبلی خود را روشن کرد و گفت که تنها پیشنهاد تعطیلی فروشگاه اپل را دارد زیرا در آن زمان متعهد به مدیریت اپل بود. Dell.

از قضا ، نظر تحقیرآمیز دل درست در حالی بود که کوپرتینو در حال آماده شدن برای ایجاد یک پیچ و تاب حماسی بود. در حقیقت ، اپل در سال بعد دوباره سودآور شد.

این شرکت با iMac G3 ، که در سال 1998 راه اندازی شد ، تأثیر زیادی بر صنعت فناوری گذاشت. سپس اپل از iBook در 1999 ، iPod در 2001 ، iPhone در 2007 و iPad در 2010 استفاده کرد.

استراتژی دل کوپرتینو برای فروش رایانه از طریق اینترنت نیز بسیار خوب بوده است. و البته ، سرمایه بازار اپل امروز 2.3 تریلیون دلار است که آن را به یکی از با ارزش ترین شرکت های معامله شده عمومی در جهان تبدیل کرده است.

آیا پیش بینی های بدنام دیگری از عذاب اپل به خاطر دارید؟ نظرات خود را در زیر بنویسید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …