مشکلات iOS را در عرض چند دقیقه با AnyFix برطرف کرده و آهنگ نگه داشتن خط پشتیبانی را رد کنید

اخبار اپل


با AnyFix می توانید به راحتی مشکلات رایج iOS را حل کنید.
عکس: فرقه معاملات Mac

گاهی اوقات تجهیزات اپل شما به درستی کار نمی کند. وقتی با iPhone ، iPad ، iPod touch یا Apple TV خود مشکل دارید ، می توانید از انتظار طولانی مدت برای پشتیبانی فنی صرف نظر کرده و فقط از AnyFix استفاده کنید.

این راه حل جهانی برای هر گونه مشکل اپل در حال حاضر تنها 40 دلار برای یک اشتراک مادام العمر به فروش می رسد.

پشتیبانی چرخ دنده اپل

به همان اندازه که فناوری اپل خوب است ، بسیاری از مواقع پشتیبانی فنی با سرعت مناسب کار نمی کند. وقتی مهلت ، جلسه یا فقط نمایشی دارید که واقعاً می خواهید تماشا کنید ، نمی خواهید شش ساعت منتظر بمانید تا کسی مشکلی را حل کند که در عرض چند دقیقه حل می شود. در اینجا AnyFix iMobie آمده است.

AnyFix یک سرویس همیشه در دسترس برای تعمیر دستگاه های Apple شما است. سه حالت تعمیر متناسب با شدت مشکل شما ارائه می دهد. AnyFix راه حل های آماده ای برای بیش از 130 مشکل سیستم دارد که بر iPhone ، iPad ، iPod touch و Apple TV تأثیر می گذارد. این نرم افزار حتی دارای 200 راه حل خطا در iTunes است.

تاکنون AnyFix به بیش از 100000 کاربر کمک کرده است. و شما می توانید یکی از آنها باشید. (با توجه به این که اکثر راه حل های AnyFix فقط چند کلیک طول می کشد ، احتمالاً زمان زیادی طول نکشید تا به مارک 100K رسیدید.)

اگر شما دارای دستگاه iOS و کاربر Mac (یا Windows!) هستید ، این ابزار بسیار خوبی است که باید برای آن آماده شوید. AnyFix راه اندازی سخت افزار اپل شما را آسان می کند ، پس چرا یک عمر این قابلیت را به آن نمی دهید؟

در iMobie AnyFix صرفه جویی کنید

دریافت AnyFix: اشتراک مادام العمر (مک و ویندوز) برای فروش 39.99 دلار (معمولی 129 دلار). با استفاده از این برنامه مک ، می توانید مشکلات پیچیده را در عرض چند دقیقه حل کنید که در غیر این صورت باعث می شود ساعت ها به موسیقی گوش دهید.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …