مشکل جان استوارت عمیق تر از The Daily Show است [Apple TV+ review]

اخبار اپل


جان استوارت با کنترل بیشتر ، آزادی بیشتر و موهای خاکستری بیشتر به تلویزیون باز می گردد. نمایش جدید او در Apple TV +، مشکل جان استوارت، پنجشنبه به نمایش درآمد و قول داد که به مسائل دشواری که جهان با آن روبرو است رسیدگی کند.

اما آیا آمریکا از زمان رفتن رئیس باهوش خود تنگ شده است؟ نمایش روزانه در سال 2015؟ آیا هنوز جایی برای نام تجاری کمدی استوارت (آتشین) در منظر رسانه های معاصر وجود دارد؟ آیا واقعا تلویزیون می تواند بر افکار عمومی هیچ قدرتی اعمال کند؟ برای آگاهی از این موضوع ، هر هفته در Apple TV + تنظیم کنید.

مشکل جان استوارت مرور

استوارت ، میزبان قدیمی و محبوب نمایش روزانه، با یک نمایش به سبک مجله خبری باز می گردد. او هر قسمت را با مقدمه ای درباره موضوعی آغاز می کند ، سپس افراد را مورد بررسی قرار می دهد و با آنها مصاحبه می کند تا درک کاملی از مسائل ارائه شود.

هفته اول ، او از رفتار شرم آور با جانبازان جنگ عراق صحبت کرد. (این مسخره است ، با توجه به اینکه Apple TV + در سند خود در مورد قهرمان بودن دولت بوش در 11 سپتامبر به نمایش درآمد.) هفته دوم ، او در مورد آزادی های مدنی و غیره و غیره صحبت می کند.

استوارت هنوز کارهای زیادی را انجام می دهد نمایش روزانهبه وی ویدئوهایی را منتشر کرد تا به ریاکاری اکثر افرادی که مسئول یک شاخه خاص از دولت هستند یا اعضای مطبوعات که کار سیاستمداران را برای آنها هفته به هفته اداره می کنند ، اشاره کند. اما در برنامه جدید Apple TV + نیز عمیق تر می شود.

قسمت مربوط به امور جانبازان بدیهی است که به قلب او نزدیک است. استوارت در واقع در برابر کنگره شهادت داد تا سعی کند از پول کمک برای کمک به بیماران و در حال مرگ در 11 سپتامبر برخوردار شود. او از نزدیک دید که وقتی دولت به افرادی که در مواقع ضروری کار “برای مردم” انجام داده اند پشت می کند ، چگونه به نظر می رسد.

استوارت با افرادی مصاحبه می کند که زندگی آنها با این یا آن سیاست به طور غیرقابل برگشتی خراب شده است و با بی عدالتی به شیوه ای آزاردهنده و لعنتی مقابله می کند. این شبیه است در زمان واقعی با بیل ماهر با قطبیت معکوس ، با همدلی و وحشت در محل خود راضی و عقب نشینی برتری سفید.

و از این بابت خوشحال نیستم

برای بسیاری از مردم در سالهای جورج دبلیو بوش ، استوارت به عنوان نوعی دارو عمل می کرد. روزی یکبار ، او را تماشا می کردید که بقایای اخبار کابلی و سیاستمداران دروغگو را بررسی می کرد. سپس او سعی می کند تا شما را با برخی از ظاهر حقیقت و دلیل کنار بگذارد.

نمایش روزانه هیچ چیز را برطرف نکرد ، اما باعث شد بسیاری از مردم نسبت به دنیای کابوس ایجاد شده توسط یک نهاد محافظه کار کنترل نشده که از مطبوعات کمک سالم دریافت کرد ، احساس بهتری داشته باشند. البته ، استوارت افرادی مانند جودیت میلر و تاکر کارلسون را صدا می کرد در حالی که بقیه راضی بودند به آنها اجازه دهند هر شب در مورد وضعیت جهان دروغ بگویند ، غذا بخورند و ناله کنند.

مشکل این بود که خود استوارت هیچ کنترلی و تعادلی نداشت. او تبدیل به یک برند شد. قدرت خود او تا جایی بالا رفت که مردم می توانستند درباره چیزهایی که می دیدند صحبت کنند نمایش روزانه و از آن به عنوان اثبات اینکه آنها در حال ایجاد تغییر واقعی هستند استفاده کنید.

چگونه می توان یک تغییر واقعی ایجاد کرد

من می دانم که این یک خلاصه جامع به نظر می رسد ، اما من شواهد حدیثی خود را در این مورد دارم. من همچنین به بدلکار دلسرد کننده 2010 معروف به دلیل بازگرداندن عقل سلیم و / یا ترس ، به رهبری استوارت و پیرمردش ، نگاهی ندارم. نمایش روزانه همکار استفان کولبرت طراحی شده برای بازگرداندن آگاهی مردم پس از سالهای بوش ، به عنوان تمسخر چنین تجمعاتی که توسط ارواح رسانه ای مانند گلن بک سازماندهی شده بود ، تصور شد. اما اینطور نیست که این تجمع به چیزی دست یافته باشد.

سالهای اوباما بسیاری از مردم را به خواب زده است تا خود راضی باشند. به نظر می رسید که کار درستی از طرف شما انجام شده است. بررسی سریع همه کارهای وحشتناکی که در دوران دولت اوباما انجام شد ثابت می کند که شاید فقط خندیدن به دروغ ها و ضعف های بیشمار شپ اسمیتس و ولف بلیزرز در جهان برای اطمینان از قطعه قطعه شدن جهان کافی نبود.

البته ، استوارت هیچ تعهدی برای انجام کارهای اساسی تر برای بازگرداندن زندگی آمریکایی نداشت. اما با توجه به این که او در دوران بحران دموکراسی به یک “مقاومت” بزرگ تبدیل شد ، این امر اغلب مأیوس کننده بود.

حالا چی؟

مشکل جان استوارت استوارت را یکبار دیگر در جلو و مرکز قرار می دهد.
عکس: Apple TV +

همه اینها برای بازگشت استوارت عجیب است. چهره او ، که من آنقدر در دبیرستان دیدم ، می تواند معلم مدنی من باشد (و صادقانه بگویم ، او شبیه معلم مدنی من بود … و معلم انگلیسی مورد علاقه من ، به این فکر کنید – تماس اسکات اکستین و پیتر امیراتی) ، من دیگر عادت کردم که دیگر نبینم.

دیدن استوارت که دوباره جوک می گوید (و شوخی هایی که در مورد جیک پل و کریس پرت نه کمتر ، فقط برای اینکه چیزها عجیب تر شوند) مانند بازگشت به مدرسه است. و بله … خیلی باحاله اما مهم نیست که چقدر به آهنگ تصادفی My Chemical Romance گوش می دهم ، نمی دانم که باید به عقب نگاه کنم همه چيزبه

با گفتن این حرف ، مشکل جان استوارت به نظر می رسد قلب او در جای مناسب است و این سوالات انجام دادن نیاز به آدرس دهی استوارت برای مدت طولانی (در تمام سالهای ترامپ ، که احتمالاً بهترین سال بود) از زندگی عمومی بازنشسته شد. اکنون واضح است که تنها احساس خشم بی پایان در مورد بی عدالتی های بیشماری که دولت در پی جنگ با تروریسم مرتکب می شود (که در واقع به مخالفان واقعی تبدیل شد) آن را بازگرداند.

مشکل جان استوارت: فضایی برای رشد

نمایش جدید در Apple TV + لحظه به لحظه موفق نمی شود. (کارکنان نویسندگی درد رو به رشدی را تجربه می کنند ، اما جان اولیور نیز چنین است. بنابراین من فکر نمی کنم جای نگرانی وجود داشته باشد ، حتی اگر همه جوک ها اتفاق نیفتند.) اما این چیزی است که به نظر می رسد اشکالات زیادی ندارد ، به شرطی که که پاسخ استوارت نسبت به دفعه قبل سنجیده تر بود. و این تقریباً تضمین شده است.

من بسیار کنجکاو خواهم بود ببینم که آیا مشکل جان استوارت رهگیریها – اگر نوستالژی ترکیبی استوارت و / یا نیاز به بازکردن مشکلات در یک شبکه بزرگ او را به بدنه تلویزیونی تبدیل کند که قبلا بود. دیگران نمایش روزانه بورسیه های تحصیلی مانند میشل ولف ، لری ویلمور ، وایت چناک ، حسن مینهای و جردن کلپر ، همه خودشان را امتحان کردند نمایش روزانه-به عنوان یک برنامه گفتگو پس از خروج آنها ، اما همه نتوانستند موارد زیر و رتبه بندی مورد نیاز برای زنده ماندن را جمع آوری کنند.

استوارت از همه آنها بلندتر بود. باید ببینیم آیا او می تواند نفرین نمایش خود را بشکند یا خیر.

دارم تماشا میکنم مشکل جان استوارت در Apple TV +

دو قسمت اول از مشکل جان استوارت برای اولین بار در 30 سپتامبر در Apple TV +نمایش داده می شود. قسمت های جدید جمعه می رسد.

دارای رتبه: هنوز ارزیابی نشده است

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=lRl3J2GvvKk

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …