مقایسه دوربین گوگل پیکسل 6 پرو و ​​آیفون 13 پرو

اخبار اپل


آیفون 13 پرو و ​​گوگل پیکسل 6 پرو که در کمتر از 24 ساعت عرضه می شوند، رقبای مستقیمی هستند، به خصوص در بخش دوربین. با این حال، تنها یکی می تواند دوربین بهتری باشد.

آیفون 13 پرو با پشتیبانی از ویدئو ProRes و Dolby Vision از قابلیت فیلمبرداری در سطح سینما برخوردار است. در همین حال، پیکسل 6 پرو با تراشه جدید تنسور خود، عکاسی محاسباتی را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهد. اما فقط یک قهرمان بازیگری می تواند جلوی دوربین باشد. بخوانید تا بفهمید چه کسی پیروز می شود.

YouTuber Mrwhosetheboss در مقایسه 12 امتیازی دقیق بین Google Pixel 6 Pro و iPhone 13 Pro نشان داد که گوشی‌ها کجا می‌درخشند و دوربین آن‌ها کجاست. با شروع کیفیت میکروفون، Pixel 6 Pro برنده شد زیرا عملکرد بهتری در سرکوب صدای پس‌زمینه ناشی از باد داشت.

امکان افزایش Google Pixel 6 Pro در مقابل iPhone 13 Pro

Mrwhosetheboss اشاره کرد که اگرچه بزرگنمایی 3X آیفون 13 پرو یک “به روز رسانی کلیدی” است، اما با بزرگنمایی 4X پیکسل 6 پرو همراه با سنسور دوربین بهتر مطابقت ندارد. در مورد حالت پرتره، که به دوربین اصلی متکی است، آیفون 13 پرو کیک را انتخاب کرد زیرا به تدریج تاری برای عناصر پس‌زمینه دورتر از سوژه افزایش می‌یابد و همچنین به این دلیل که به جای تصویر متضاد پیکسل 6، رنگ خنثی را ترجیح می‌دهد. حرفه ای. با این حال، Pixel 6 Pro از نظر عینی در تشخیص لبه‌های اجسام بی‌جان مانند عینک، ساعت و اسباب‌بازی بهتر عمل کرد.

حالت پرتره آیفون 13 پرو برای تشخیص لبه‌های اجسام بی‌جان تلاش می‌کند

به‌طور ناامیدکننده، پیکسل 6 پرو از لنز ماکرو که تقریباً هر گوشی پرچم‌دار دیگری برخوردار است، چشم پوشی کرد. آیفون 13 پرو قابلیت های عکاسی و فیلمبرداری ماکرو را حفظ می کند. با این حال، Pixel 6 Pro از نظر ویژگی‌های نرم‌افزاری مانند Action Pan، Long Exposure، Magic Eraser، چهار حالت تثبیت‌کننده، حالت Photo Sphere، تنظیمات محلی در حین ویرایش، Real Tone و پشتیبانی از حذف محو شدن تا حدودی برجستگی پیدا می‌کند.

عکس معمولی گرفته شده در هر دو گوشی

آقای Mrwhosetheboss با توجه به آنچه که کاربر معمولی بیشترین استفاده را از آن می‌کند – عکس‌های معمولی از دوربین اصلی، خاطرنشان کرد که محدوده دینامیکی پیکسل 6 پرو و ​​وضوح بالاتر آیفون 13 پرو را از آب درآورده است. با این حال، دوربین فوق عریض آیفون 13 پرو میدان دید وسیع تری دارد. دستگاه اپل همچنین از نظر بازتولید رنگ در هنگام ثبت تصاویر با استفاده از لنزهای مختلف خود سازگارتر است. علاوه بر این، استفاده از اپلیکیشن دوربین آیفون 13 پرو ارگونومیک‌تر است.

یوتیوبر با عطف به فیل در اتاق اشاره کرد که به نظر می رسد دوربین پیکسل 6 پرو در منظره یاب در شرایط نور کم بدتر عمل می کند، اما پردازش تصویر آن را یک پله بالاتر از عملکرد آیفون 13 پرو در صورتی که بتوانید گوشی را در دست بگیرید، پایدار است. به مدت کافی. تلفن گوگل همچنین عکاسی نجومی را بهتر انجام می دهد. آیفون 13 پرو نیز کیک را با فیلمبرداری در شب و ضبط اسلوموشن می گیرد.

جمله

به طور خلاصه، Mrwhosetheboss خاطرنشان کرد که ویدیوهای Pixel 6 Pro از دست رفته و صیقل نخورده به نظر می رسد، در حالی که به عنوان یک گوشی بهتر برای عکس گرفتن ظاهر می شود. با این حال، آیفون 13 پرو تجربه عکس و فیلم گرد بهتری را ارائه می‌کند و اگر دوربین پرچمدار بی‌معنی می‌خواهید، آن را به گوشی منتخب تبدیل می‌کند.

کلمات فقط می توانند بخش بزرگی از تصویر کامل را ترسیم کنند. برای مقایسه جامع با نمونه تصاویر موجود برای زمینه، پیشنهاد می کنیم ویدیوی کامل زیر را تماشا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …