نحوه استفاده از SharePlay با FaceTime در iPhone و iPad

اخبار اپل


در iOS 15.1 و iPadOS 15.1 ، اپل یک ویژگی کاملاً جدید به FaceTime اضافه می کند. SharePlay ، همانطور که از نامش پیداست ، به شما امکان می دهد محتوای ویدئویی و صوتی را با کسانی که در همان گپ هستند به اشتراک بگذارید. اپل این را “راهی کاملاً جدید برای تجربه خانواده و دوستان ، بدون توجه به فاصله” می نامد.

SharePlay ، که قرار بود با اولین نسخه iOS 15 راه اندازی شود ، کمی سرگرم کننده بود و با به روز رسانی iOS 15.1 ، که اکنون پیش از پایان سال 2021 انتظار می رود ، وارد می شود. هنگامی که راه اندازی می شود ، در بهترین iPhone ها در دسترس خواهد بود و iPads.

در اینجا نگاهی اولیه به این ویژگی و نحوه عملکرد آن بر روی دستگاه های تلفن همراه شما آورده شده است.

گاهی اوقات اپل به روزرسانی هایی را برای iOS ، iPadOS ، watchOS ، tvOS و macOS ارائه می دهد ، مانند پیش نمایش بسته برای توسعه دهندگان یا بتا عمومی. در حالی که نسخه های بتا دارای ویژگی های جدیدی هستند ، همچنین دارای اشکالات پیش از انتشار هستند که می تواند در استفاده عادی از iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV یا Mac شما اختلال ایجاد کند و برای استفاده روزمره در واحد اصلی در نظر گرفته نشده است. بنابراین ، ما اکیداً توصیه می کنیم که از جلوه های تصویری برنامه نویس خودداری کنید ، مگر اینکه برای توسعه نرم افزار به آنها نیاز دارید و با احتیاط از بتا عمومی استفاده کنید. اگر به دستگاه های خود وابسته هستید ، منتظر نسخه نهایی باشید.

نحوه تماشای همراه SharePlay

با SharePlay ، کاربران FaceTime قادر خواهند بود از طریق برنامه های پشتیبانی شده برنامه های تلویزیونی و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را مشاهده کنند. برای شروع ، یا باید جلسه FaceTime را شروع کنید یا به جلسه ای دعوت شوید. از آنجا:

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

 1. وارد شدن برنامه ویدئویی پشتیبانی شده مثل اپل تی وی
 2. انتخاب کنید SharePlay در منوی بازشو
 3. پخش محتوای خود را شروع کنید. پس از انجام این کار ، FaceTime فعال می شود و بازدیدکنندگانی که از سرویس ویدئوی پشتیبانی شده نیز مشترک هستند ، به محتوای انتخابی دسترسی خواهند داشت.

  منبع: iMore

 4. ضربه زدن پایان برای پایان پخش ویدیو شما می توانید ویدیو را برای خود یا برای همه تکمیل کنید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید ، همه افراد دیگر در گپ همچنان به ویدیو دسترسی خواهند داشت.

نحوه گوش دادن با SharePlay

SharePlay با موسیقی به روشی مشابه کار می کند. بار دیگر ، شما باید جلسه FaceTime را شروع کرده یا دعوت شده باشید. بعد:

 1. وارد شدن برنامه پشتیبانی شده مانند Apple Music.
 2. انتخاب کنید SharePlay در منوی بازشو
 3. پخش محتوای خود را شروع کنید. پس از انجام این کار ، FaceTime فعال می شود و بازدیدکنندگانی که از سرویس موسیقی پشتیبانی شده نیز مشترک هستند ، به محتوای انتخابی دسترسی خواهند داشت.

  برای گوش دادن با SharePlay ، به برنامه موسیقی پشتیبانی شده بروید ، سپس SharePlay را از منوی باز شده انتخاب کنید. پخش محتوای خود را شروع کنید.

  منبع: iMore

 4. ضربه زدن پایان برای پایان دادن به پخش موسیقی شما می توانید ویدیو را برای خود یا برای همه تکمیل کنید. اگر مورد دوم را انتخاب کنید ، همه افراد دیگر در گپ همچنان به موسیقی دسترسی خواهند داشت.

چگونه صفحه خود را با SharePlay به اشتراک بگذارید

همچنین می توانید از SharePlay برای به اشتراک گذاشتن صفحه های خود در هنگام چت FaceTime استفاده کنید.

 1. ضربه زدن دکمه اشتراک گذاری در FaceTime
 2. در دستگاه خود حرکت کنید. کسانی که در جلسه چت FaceTime شما هستند کارهایی را که انجام می دهید مشاهده خواهند کرد.
 3. ضربه زدن پایان برای به پایان رساندن اشتراک گذاری صفحه خود

  برای به اشتراک گذاشتن صفحه خود با SharePlay ، روی دکمه اشتراک گذاری در FaceTime ضربه بزنید. صفحه نمایش شما قبلاً به اشتراک گذاشته شده است. برای پایان اشتراک گذاری صفحه ، روی پایان ضربه بزنید.

  منبع: iMore

سوالات؟

به یاد داشته باشید که SharePlay در حالت بتا باقی می ماند ، بنابراین همه چیز می تواند قبل از انتشار iOS / iPadOS 15.1 برای عموم تغییر کند. با این حال ، اگر سوالی دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …