نحوه تماشای رایگان “این کدو حلوایی بزرگ ، چارلی براون” است

اخبار اپل


با اينكه این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون در Apple TV +است ، هنوز می توانید آن را به صورت رایگان در سال 2021 تماشا کنید. در اینجا نحوه کار است.
عکس: فرقه Mac

اکتبر است و برای بسیاری از مردم به این معنی است که زمان تماشای آن فرا رسیده است این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براونبه Apple TV + دارای حقوق بادام زمینی و بنابراین تعطیلات ویژه مورد علاقه شما از طریق سرویس مشاهده جریان در هر زمان در دسترس است. اما این تنها گزینه نیست.

در اینجا زمان و مکان پخش رایگان را مشاهده می کنید.

این پست شامل مشارکت است. فرقه مک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید ، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

چگونه تماشا کنیم بادام زمینی هالووین ویژه به صورت رایگان

Apple TV + برای همه حق دارد بادام زمینی تبلیغات تعطیلات اما او برای پخش در هالووین ، روز شکرگزاری و کریسمس با PBS قرارداد بست.

PBS و PBS KIDS بازی خواهند کرد این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون ساعت 7:30 بعد از ظهر ، یکشنبه ، 24 اکتبر. آگهی های محلی خود را برای در دسترس بودن دقیق بررسی کنید. این حتی بهتر از زمانی است که برنامه ویژه در CBS و بعداً ABC بود ، زیرا بدون تبلیغات پخش می شود.

بعداً در سال خواهد آمد روز شکرگزاری چارلی براون ET در 21 نوامبر و کریسمس چارلی براون در 19 دسامبر هر دو در PBS و PBS Kids خواهند بود.

یا آن را در Apple TV + تماشا کنید

در سال 2020 ، اپل به کسانی که مشترک Apple TV + نیستند اجازه داد تا تماشا کنند بادام زمینی هالووین ویژه به صورت رایگان. این امر در سال 2021 دیگر تکرار نمی شود. این بدان معناست که اشتراک 4.99 دلار برای پخش مورد نیاز است.

اما در حال حاضر موجود است. مشترکین می توانند برنامه Apple TV را در هر زمان باز کنند و چارلی براون را دوباره در حال برداشتن یک کیسه سنگ ببینند ، اسنوپی فرمانروای سرخ را به دست بگیرد و لینوس سعی کند صادقانه ترین کدو در جهان را ارائه دهد.

همین امر در مورد بادام زمینی پیشنهادات ویژه برای روز شکرگزاری و کریسمس. هر یک از آنها را می توان برای مشاهده بعدی بارگیری یا بارگیری کرد.

خریداری می کند این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون روی DVD

کسانی که می خواهند در هر زمان دسترسی داشته باشند این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون و نمی خواهید مشترک Apple TV +شوید ، می توانید یک DVD بخرید. زیر 10 دلار موجود است.

خریدن از: آمازون

| بیشتر بادام زمینی پیشنهادات ویژه در راه است

اپل به پخش تبلیغات کلاسیک تعطیلات با حضور چارلی براون و دوستانش بسنده نمی کند. با استودیوی انیمیشن WildBrain همکاری می کند تا ماجراهای جدیدی برای گروه ایجاد کند. این برنامه با برخی برنامه های آموزشی شروع شد ، اما سود واقعی آن بود نمایش اسنوپی شامل بیگل مقاومت ناپذیر – مجموعه ای که دارای 100٪ امتیاز انتقادی است گوجه فرنگی خراببه

و در دسامبر 2021 اولین مورد جدید خواهد بود بادام زمینی تعطیلات ویژه فریاد خواهد زد برای Auld Lang Syne و تعجب آور نخواهد بود که آنها سال نو را جشن بگیرند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …

اخبار اپل
اپل می خواهد آیفون ها و مک بوک های بیشتری را در خارج از چین تولید کند

طبق گزارش ها، اپل به دلیل سیاست های سختگیرانه ضد کووید، به دنبال گسترش تولید دستگاه های خود در خارج از چین است. سیاست سازش ناپذیر دولت چین برای مقابله با کووید صفر بر تولید دستگاه های اپل تأثیر گذاشته است و زمان ارسال برخی از محصولات تا ماه جولای …