نحوه دریافت آخرین به روز رسانی سیستم عامل AirPods Pro


هر کسی که AirPods Pro دارد ، به روزرسانی سیستم عامل جدید این هدفون داخل گوش را می خواهد. همین به روز رسانی برای AirPods Max در دسترس است. این یک ارتقاء طولانی مدت است که از برنامه Find My پشتیبانی می کند و پیدا کردن هدست را آسان تر می کند.

روند به روزرسانی AirPods غیرمستقیم است ، اما ما می توانیم شما را از طریق آن راهنمایی کنیم.

به روز رسانی سیستم عامل AirPods به شما امکان می دهد Find My را ردیابی کنید

AirPods محصول “راه اندازی و فراموش کردن آن” نیست. اپل به صورت دوره ای به روز رسانی سیستم عامل را منتشر می کند. به طور کلی ، ما نمی دانیم چه چیزی تغییر کرده است ، زیرا اپل یادداشت های انتشار را برای این نوع به روز رسانی در دسترس قرار نمی دهد. این شرکت همچنین به خود زحمت نداد که این مورد را اعلام کند ، اما آنقدر بزرگ است که تشخیص آنچه در نسخه 4A400 جدید است دشوار نیست.

قبل از ردیابی Find My ، وعده داده شده را فعال می کند. این به کاربران امکان می دهد برنامه Find My را باز کرده و از بلوتوث برای یافتن AirPods گم شده با اعلان های نزدیک / دور استفاده کنند. در صورت باقی ماندن ایرپاد ، آیفون می تواند به کاربر هشدار دهد.

اما همه این ویژگی ها فقط برای AirPods Pro و AirPods Max ارائه می شود. با این حال ، AirPods 1 و AirPods 2 همه را دریافت نمی کنند AirPods 2 واقعاً به روزرسانی سیستم عامل را دریافت کرد در روز سه شنبه

نحوه به روز رسانی AirPods Pro به 4A400

به روز رسانی AirPods در سطح پایینی انجام می شود. نمی توانید به آنها بگویید که به روز کنند. و هدفون های بی سیم اپل نمی تواند به راحتی برای شما بفهمد که آیا نسخه سیستم عامل جدیدی نصب شده است یا خیر.

بهترین کاری که می توانید برای درخواست به روزرسانی انجام دهید این است که AirPods Pro خود را در کیس خود قرار دهید و کیس روشن می شود. و آیفونی که با آن جفت شده اند باید نزدیک باشد. سپس صبر کنید.

در حقیقت ، این مشکل فقط برای افرادی است که نگران کنترل به روز رسانی سیستم عامل هستند و می خواهند آخرین نسخه را در اسرع وقت دریافت کنند. برای دیگران ، فقط از AirPods خود استفاده کنید. به روزرسانی بدون نیاز به انجام کاری انجام می شود.

ببینید آیا سیستم عامل جدید AirPods Pro نصب شده است یا خیر

فقط با جست و جو در برنامه تنظیمات ، می توانید بفهمید که / هنگام نصب این سیستم عامل جدید AirPods. برای انجام این کار ، شما نیاز به یک اتصال فعال به این هدفون دارید ، بنابراین درب جعبه شارژ را باز کنید. یا هدفون بگذارید. هرطور شما میخواهید.

قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> عمومی> اطلاعاتو ضربه بزنید AirPods Pro یا ایرپاد هابه اگر نسخه سیستم عامل می گوید 4A400 ، شما طلایی هستید.

این همان روشی است که برای بررسی سیستم عامل ایرپاد های اصلی خود طی می کنید.

یادداشت ویراستار: این یک نسخه به روز شده از مقاله ای است که برای اولین بار در 14 نوامبر 2019 منتشر شد و از آن به بعد به صورت دوره ای با نسخه های متوالی جدید سیستم عامل AirPods به روز می شود.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …