نحوه دریافت برنامه هایی برای جلوگیری از اسلات دوربین مک بوک پرو

اخبار اپل


برنامه ای دارید که با اسلات مک بوک پرو به خوبی کار نمی کند؟ یک راه حل آسان وجود دارد.
عکس: فرقه مک

اگر یکی از برنامه های مورد علاقه شما با اسلات صفحه در مک بوک پرو 2021 به خوبی کار نمی کند، راه حلی وجود دارد. اپل تنظیمات «زوم برای قرار گرفتن در زیر دوربین داخلی» را ایجاد کرده است که همیشه در حالت تمام صفحه، برنامه را در فضای زیر شکاف قرار می دهد.

و می تواند برای برنامه های کاربردی شخصی سازی شود. اینگونه است.


از اسلات مک بوک پرو با تنظیم «بزرگنمایی برای قرار گرفتن در زیر دوربین داخلی» اجتناب کنید.

نگران نباشید: اپل فعال کردن این تنظیمات را آسان کرده است. تنها چیزی که حتی کمی پیچیده است، این است که – برخلاف تقریباً هر تغییری در تنظیمات – این کار را نمی توان در حالی که برنامه در حال اجرا است انجام داد. شما باید تسلیم شوید.

سپس کلیک کنید نماد یاب که در اتصالو سپس کلیک کنید برنامه های کاربردی در نوار کناری Finder

برنامه‌ای را که می‌خواهید همیشه در زیر شکاف دوربین نمایش داده شود، انتخاب کنید، سپس انتخاب کنید فایل > اطلاعات بگیر. یا، میانبر صفحه کلید را فشار دهید Cmd-I.

در پنجره اطلاعات به دست آمده، “بزرگنمایی کنید تا زیر دوربین داخلی قرار بگیرد“و روشنش کن.

و شما اینجا هستید. برنامه را دوباره در حالت تمام صفحه باز کنید و خواهید دید که از قبل در زیر شکاف صفحه نمایش مک بوک پرو ظاهر می شود. جعبه های سیاهی دریافت خواهید کرد که با دوربین و قاب صفحه نمایش لپ تاپ ترکیب می شوند.

اگر تنظیم از دست رفته است

اگر نمی توانید این تنظیمات را پیدا کنید، این خبر خوبی است. این برای برنامه هایی است که ممکن است با اسلات موجود در MacBook Pro 2021 ناسازگار باشند زیرا قبل از لپ تاپ منتشر شده اند و برای در نظر گرفتن آن به روز نشده اند. به گفته اپل، «اگر یک توسعه‌دهنده برنامه خود را برای سازگاری با مک شما به‌روزرسانی کند، تنظیمات «بزرگ‌نمایی برای قرار گرفتن در زیر دوربین داخلی» دیگر ظاهر نمی‌شود.

برای اطلاعات بیشتر با وب سایت پشتیبانی اپل تماس بگیرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …