نحوه پیش خرید مدل OLED نینتندو سوییچ

Nintendo Switch Oled Model پس زمینه آبی
اخبار اپل


منبع: iMore

مدل OLED نینتندو سوییچ سرانجام این هفته پس از ماه ها انتظار عرضه می شود. این دستگاه قدرت پردازشی بیشتری نسبت به نسخه های قبلی Switch ندارد ، اما دارای صفحه نمایش OLED با صفحه نمایش بزرگتر از Switch اصلی است. این به آن اجازه می دهد تا تصاویر روشن تر و واضح تر از سوئیچ قبلی ارائه دهد. هنوز هم اندازه کنسول اصلی را دارد ، زیرا قاب سیاه یا قاب دور صفحه نمایش در حال حاضر کمتر است.

بنابراین ، ما مشتاقانه منتظر دریافت آن هستیم؟ شما باید سریع باشید. از زمانی که آنها برای اولین بار به صورت زنده منتشر شدند ، این پیش خریدها در عرض چند دقیقه انجام شد. در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا در حال حاضر در دسترس است یا خیر.

از کجا می توان مدل OLED Nintendo Switch را با پیش خرید خریداری کرد

این فروشگاه ها را بررسی کنید تا ببینید آیا Nintendo Switch جدید در انبار موجود است یا خیر. در حال حاضر ، نینتندو سوییچ یک مورد بسیار داغ است ، بنابراین هنگامی که دیدید موجود است ، باید سریع آن را بردارید.

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED Nintendo Switch (سفید) – بهترین خرید

مدل OLED کنسول Switch است که با صفحه نمایش بزرگتر 7 اینچی OLED ، پایه گسترده ، 64 گیگابایت حافظه داخلی و یک داک به روز شده با پورت LAN دریافت می کند. بهترین خرید را بررسی کنید تا ببینید آیا موجود است.

350 دلار در بهترین خرید

نینتندو سوییچ Oled مدل محصول هنر نئون قرمز آبی

مدل OLED Nintendo Switch (Neon Red / Neon Blue) – بهترین خرید

اگر کنسول با رنگ بیشتر را ترجیح می دهید ، باید به دنبال نئون قرمز و نئون بلو جوی-کن با پایه سیاه باشید. ببینید آیا در Best Buy موجود است یا خیر.

350 دلار در بهترین خرید

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED نینتندو سوییچ (سفید) – آمازون

این سوئیچ جدیدتر دارای صفحه نمایش OLED بزرگتر ، پایه بهتر و داک به روز شده نسبت به سوئیچ اصلی است. این پیوند را بررسی کنید تا ببینید آیا نسخه سفید موجود است.

350 دلار در آمازون

نینتندو سوییچ Oled مدل محصول هنر نئون قرمز آبی

مدل OLED نینتندو سوییچ (نئون قرمز / نئون آبی) – آمازون

اگر رنگ سفید به سبک شما نیست ، این نسخه سرگرم کننده قرمز و آبی Joy-Con در مدل OLED کار می کند. آنها سریع می فروشند ، بنابراین اگر دیدید موجود است سریع آن را تحویل بگیرید.

350 دلار در آمازون

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED نینتندو سوییچ (سفید) – B&H

Joy-Cons و Dock جدید سفید در Nintendo Switch بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. B&H را بررسی کنید تا ببینید آیا موجودی برای تحویل وجود دارد یا خیر.

350 دلار در بی اچ

نینتندو سوییچ Oled مدل محصول هنر نئون قرمز آبی

مدل OLED نینتندو سوییچ (Neon Red / Neon Blue) – B&H

Joy-Cons به رنگ قرمز نئونی و آبی نئونی این Switch کلاسیک را برای آنها در نظر گرفته است. از یک بازی در حال حرکت ، در تلویزیون خود یا با یک پایه که به تخته تکیه داده است لذت ببرید. در دسترس بودن را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید یکی را برای خود تهیه کنید.

350 دلار در بی اچ

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED Nintendo Switch (سفید) – GameStop

با بهبود صفحه نمایش OLED که بزرگتر از نسخه اصلی است ، می توانید جزئیات و رنگ بیشتری را از بازی های مورد علاقه Switch دریافت کنید. ببینید آیا نسخه سفید در حال حاضر در انبار موجود است یا خیر.

350 دلار در GameStop

نینتندو سوییچ Oled مدل محصول هنر نئون قرمز آبی

مدل OLED Nintendo Switch (Neon Red / Neon Blue) – GameStop

این پایه جدید فوق العاده قوی تر از پایه شکننده Switch اصلی خواهد بود ، در حالی که صفحه OLED بازی های شما را با مزیت بهتری نشان می دهد.

350 دلار در GameStop

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED Nintendo Switch (سفید) – Target

به دنبال گرفتن یک مدل OLED سفید هستید؟ Target ممکن است یکی در انبار داشته باشد. برای مشاهده به این لینک مراجعه کنید.

350 دلار در Target

نینتندو سوییچ Oled مدل محصول هنر نئون قرمز آبی

مدل OLED نینتندو سوییچ (نئون قرمز / نئون آبی) – Target

مدل OLED ارتقاء بزرگی نسبت به سوییچ اصلی دارد ، زیرا عمر باتری بسیار طولانی تر ، صفحه نمایش بهتر و وضوح بهتر دارد. Target را بررسی کنید تا ببینید آیا موجودی در انبار وجود دارد یا خیر.

350 دلار در Target

Nintendo Switch Oled Model Art Art

مدل OLED نینتندو سوییچ (سفید) – نینتندو

خود نینتندو کنسول و سخت افزار می فروشد. بررسی کنید که آیا می توانید یک مدل OLED جدید از وب سایت رسمی شرکت تهیه کنید یا خیر.

350 دلار در نینتندو

تفاوت مدل OLED سوئیچ با مدل های قبلی چگونه است؟

مدل نینتندو سوییچ اولد بازگشت

منبع: نینتندو

تفاوت های زیادی بین مدل OLED و نسخه های قبلی سوئیچ وجود دارد. برای شروع ، باید بدانید که این چهارمین نسخه از Nintendo Switch است که تا کنون منتشر شده است. سوئیچ اصلی ، سوئیچ V2 ، سوئیچ لایت و اکنون مدل سوئیچ OLED وجود داشت. برای جزئیات بیشتر در مورد تفاوت ها ، راهنمای نسخه Nintendo Switch ما را ببینید

نکته منفی این است که مدل جدیدتر OLED Switch دارای یک داک به روز شده مجهز به پورت LAN و طراحی گردتر است. به نظر می رسد که Joy-Cons همانند مدل های قبلی است ، اما خود کنسول در حال حاضر دارای دو حافظه داخلی 64 گیگابایتی است ، بنابراین نیازی به کارت microSD به سرعت و یک پایه گسترده تر که در پشت سوئیچ اجرا شود ، ندارید. به

می توانید آن را در یک Joy-Cons سفید با یک داک سفید تهیه کنید ، یا می توانید آن را با یک Joy-Cons نئون قرمز و آبی نئونی با یک حوض مشکی به قیمت 350 دلار تهیه کنید.

Nintendo Switch Oled Model Box Vs Original

منبع: iMore

اگر چیزی در دو سال گذشته آموخته ام ، این است که کلاهبرداران زیادی وجود دارند که خرید کنسول معتبر را با مشکل مواجه می کنند. بنابراین چگونه می دانید که قصد خرید نینتندو سوییچ OLED جدید را دارید؟

برخلاف راه اندازی سوئیچ V2 ، مدل جدید OLED سوئیچ دارای بسته بندی بسیار متفاوتی از نسخه اصلی است تا تشخیص را آسان کند. برای اطمینان از خرید مدل OLED ، به دنبال جعبه ای باشید که کنسول را به صورت عمودی نشان می دهد و دستی را نشان می دهد که صفحه نمایش سوئیچ را از حوض بیرون می کشد. همچنین باید حروف بزرگ زیر تصویر کنسول وجود داشته باشد که روی آن عبارت OLED نوشته شده است.

مدل جدید OLED نینتندو سوییچ یا در Joy-Cons سفید با داک سفید ، یا در قرمز نئونی و Joy-Cons نئون آبی با داک مشکی موجود است. نینتندو تا به حال سوئیچ سفید منتشر نکرده است ، بنابراین اگر می بینید این نسخه جدید است ، شرط خوبی است.

خود اسکله دارای گوشه های گرد در بالا است ، در حالی که اسکله های اصلی نوک تیز هستند. این دستگاه های جدید سوئیچ همچنین دارای شماره مدل جدیدی در پشت خواهند بود ، اما هنوز نمی دانیم این چیست. وقتی اطلاعات بیشتری کسب کردیم شما را به روز می کنیم.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …