نمایشگرهای 4K دوگانه را با آداپتور OWC جدید به اینتل مک خود اضافه کنید

اخبار اپل


آداپتور OWC جدید به شما کمک می کند تا دو نمایشگر را با Mac یا iPad مبتنی بر Intel خود کنترل کنید.
عکس: OWC

چه زمانی فرقه مک ما همیشه در مورد M1 Mac صحبت می کنیم ، اما در اینجا چیزی در مورد جمعیت Mac Intel وجود دارد. OWC یک آداپتور DisplayPort جدید منتشر کرد که به شما امکان می دهد دو صفحه نمایش 4K یا یک صفحه نمایش 8K را با استفاده از یک پورت Thunderbolt به Mac یا iPad مبتنی بر Intel خود متصل کنید.

آداپتور Thunderbolt OWC به Dual DisplayPort

آداپتور Thunderbolt جدید OWC به Dual DisplayPort از DisplayPort 1.4 استفاده می کند. این امکان عملکرد بهتر و وضوح بالاتر را در تنظیمات کامپیوتر با مانیتورهای زیاد فراهم می کند.

این آداپتور از سازگاری Thunderbolt پشتیبانی می کند. و از طریق اتوبوس تغذیه می شود ، بنابراین نیازی به آداپتورهای قدرت دیگر ندارید.

این آداپتور با استفاده از فشرده سازی جریان صفحه نمایش (DSC) از صفحه نمایش 8K در 30Hz (یا 8K) در بیش از 30Hz پشتیبانی می کند. یا می تواند حداکثر دو صفحه نمایش 4K در 60Hz ، 4K در 144Hz با DSC یا 8K با DSC را کنترل کند.

علاوه بر این ، آداپتور جدید با محتوای HDR و فرمت های صوتی دیجیتال چند کاناله کار می کند. دارای یک درگاه Thunderbolt 3 و دو پورت DisplayPort 1.4 است.

کوچک و قابل حمل

وزن این آداپتور به صورت قابل حمل ساخته شده و حدود 55 گرم است. ممکن است برای افرادی که نیاز دارند وسایل خود را به محل کار یا مدرسه بیاورند خوب عمل کند.

و در حالی که از مک پشتیبانی می کند ، البته می تواند آیپدهای مجهز به Thunderbolt را به نمایشگرهای خارجی متصل کند.

توجه داشته باشید که آداپتور OWC Thunderbolt to Dual DisplayPort به شما در استفاده از دو مانیتور M1 با Mac کمک نمی کند.

اگرچه macOS می تواند از چند مانیتور پشتیبانی کند ، تراشه M1 در حال حاضر فقط با یک صفحه نمایش خارجی که روی Thunderbolt با MacBook Air ، MacBook Pro ، Mac mini و iPads کار می کند کار می کند (اگرچه M1 Mac mini در صورت اتصال از طریق مانیتور HDMI و یکی از طریق USB-C).

قیمت: 78 دلار

از کجا بخریم: OWCمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …