نمایش صبحگاهی در ایتالیا کاملاً خارج از ریل است [Apple TV+ review]


این هفته به بعد نمایش صبحگاهی، الکس لوی کهنه کار پیشرو، همکار شرمسار سابق خود میچ کسلر را در ایتالیا دنبال می کند و خواستار بیانیه ای برای پوشاندن الاغ خود قبل از بازگشت به ایالات متحده می شود.

البته هیچ چیز در برنامه Apple TV + درباره اخبار صبحگاهی و افراد کابوس وار تولیدکننده آن ساده نیست. COVID-19 در حال تشدید است و الکس حتی اگر بخواهد نمی تواند ایتالیا را ترک کند. بنابراین او با میچ، آخرین جایی که می خواست باشد، ماند.

این اپیزود خوب از نظر اجراست برنامه صبحگاهی “ستاره‌های بزرگ و نوشته‌ای که شخصیت‌های آنها را انسان‌هایی باورپذیر نشان می‌دهد. این همچنین بدترین اپیزود تلویزیونی است که می توانید در حال حاضر امیدوار باشید که پخش شود – فالانژی از تصمیمات بد که یک فصل کامل را شرمنده می کند. اتاق خبر.

نمایش صبحگاهی نقد و بررسی: «آمارا ویتا»

در قسمت این هفته، La Amara Vita، الکس (با بازی جنیفر آنیستون) میچ (استیو کارل) را کشف می کند و او را تحت فشار قرار می دهد تا بگوید آنها هرگز رابطه جنسی نداشته اند. آنها البته این کار را کردند، اما الکس چند هفته پیش وقتی در تلویزیون در مورد آن سوال پرسیده شد به لورا پترسون (جولیانا مارگولیس) دروغ گفت. بنابراین برای پیش‌بینی افشاگری در کتاب آینده روزنامه‌نگار مگی برنر (مارسیا گی هاردن) مبنی بر اینکه او و میچ در زمانی که او مورد آزار جنسی قرار می‌گرفت، با رضایت دوجانبه رابطه جنسی داشتند، او می‌خواهد میچ نیز در مورد آن دروغ بگوید.

آنها بر سر یکدیگر فریاد می زنند و الکس با قاطعیت تلاش های میچ برای توضیح رفتار نادرست خود را رد می کند. الکس نمی پذیرد که چیزی یاد گرفته باشد. و ظهور ناگهانی پائولا (والریا گولینو) تز او را در مورد او ثابت می کند. اگر میچ به خاطر از دست دادن خانواده و فرزندانش تا این حد تحریف شده است، چرا به جای زندگی با آنها (یا حداقل نزدیک) در ایالات متحده، با یک زن زیبا در ویلا گیر کرده است؟

هیچ راهی به بیرون نیست

الکس سعی می کند برود، اما در راه فرودگاه به خواب می رود. و پلیس، که او را شگفت‌انگیز می‌بیند، اصرار می‌کند که برای یافتن پرواز به خانه میچ، نه فرودگاه، برگردد. البته، اقدامات مسدودکننده، اما اوه، به نظر نمی‌رسد که تا به حال اتفاق افتاده باشد.

بنابراین آنها در نهایت یک گفتگوی طولانی در مورد اینکه چقدر برای همدیگر تنگ شده اند و چقدر متنفر هستند که چگونه همه چیز در طول حوادث به هم می خورد برنامه صبحگاهی “فصل اول. طبیعتاً این موضوع به ناتوانی الکس در تضمین میچ تبدیل می شود. و این امر الکس را متحیر می کند، که باید مطمئن شود که بعد از رفتن بدون اینکه نسخه خود را از بخشش به او بدهد، فرد خوبی است. آیا بد نیست اگر او فوراً پشیمان شود؟

نمایش صبحگاهی، اعتماد شما از بین رفته است

هیچ راهی مودبانه برای گفتن این موضوع وجود ندارد: Apple TV + باید این نمایش را از بدبختی خارج کند. نمایش صبحگاهی بر اساس ایده زندگی در دوران #MeToo و کاری که با پارادایم های قدیمی یا هر چیز دیگری انجام می دهد ساخته شده است.

بله، زمانی برای جنسیت، جنسیت و سیاست خارج از این حوزه وجود دارد. اما ایده اخراج میچ به دلیل تجاوز جنسی و خراب کردن کل خانه از کارت ها به عنوان یک قلاب عمل کرد. برای اینکه این کار عملی شود، باید به اندازه کافی انکار قابل قبول وجود داشت تا بتوان فصل اول را بدون اینکه سریال و تماشاگران به طور کامل به آن روی آورند، پشت سر گذاشت.

حالا که این کار تمام شد، نمایش با میچ باقی ماند. و برنامه صبحگاهی “ظاهراً تیم خلاق فراموش کرده است که این نمایش برای مطالعه زنان درگیر در فرهنگ محیط کار طراحی شده است. و از آنجایی که نمی‌توانید وقت خود را صرفاً با نفرت از آن صرف کنید (بالاخره، Apple TV + است، نه HBO یا Showtime یا حتی AMC، صادقانه بگویم)، آنها باید آن را زیبا کنند.

خیلی برای همدردی

بنابراین بله، الکس در ویلای میچ ظاهر می شود و قصد دارد او را تا سر حد مرگ فریاد بزند و به دنبال این جمله باشد که آنها هرگز با هم نخوابیده اند. اما بعداً همدیگر را می بخشند زیرا او شبیه مرد بد است.

نه تنها از نظر اخلاقی به او موقعیت پایینی داده شده است – چیزی که این را نشان می دهد باید آنها غیرممکن را انجام می دهند، با توجه به اینکه میچ یک متجاوز به عنف است، اما این کار را نخواهند کرد، زیرا راهنمای نوشتن تلویزیونی نمایشی می گوید که باید دیدگاه ها به طور برابر وجود داشته باشد – هرگز به طور کامل ادعای سطح بالایی را ندارد. بنابراین ما یک اپیزود کامل از میچ دریافت می کنیم که به او می گویند چه آدم بزرگی است و نقاط ضعفش او را مشخص نمی کند.

به جز … بله، آنها انجام می دهند. البته که دارند. این اپیزود یک مورد بسیار ناخوشایند و غیرصادقانه برای انسانیت میچ خارج از جنایاتش ایجاد می کند، زیرا الکس مست، به او یادآوری می کند که چقدر برای او اهمیت دارد و چه شرم آور است که رابطه آنها به عنوان دوستان و شریک به پایان رسیده است.

از بهانه تراشی برای مجرم جنسی بودن خودداری کنید

هر متجاوزی دوستان و خانواده دارد. وجود دارد هیچ چیزی برای مقابله با گناه آنها نه نه فقط نه. من نمی گویم این نقطه طرح را ندارم. من می گویم بلافاصله بعد از آن میچ را دنبال یک زن زیبا نرو و بعد خودکشی کن. چون آن وقت می گویید که به اصطلاح دارد نقشش را انجام می دهد و فقط خودش تصمیم گرفته که این بهترین راه برای بازیگری است. او او تنها کسی بود که قادر به قضاوت و مجازات او بود. چندش آور.

اگر نمایش صبحگاهی این برای هاروی واینستین، لری نسار، وودی آلن بود – نام بد شما را نام ببرید – آیا فیلمنامه نویسان چنین تلاشی خواهند کرد تا نشان دهند او چقدر مرد خوبی است؟ خیر آنها نمی خواهند. و همه به شما می‌گویند که این کار را نمی‌کنند، زیرا این غیرمسئولانه است، درست است؟ پس چرا آنها آیا آواتار منحرف نگرش حساسی داشت؟ چرا این نمایش قلدری در محل کار به سمت قلدر ختم می شود؟ خیلی بی ادب

اگر نمایش صبحگاهی او هرگز واقعاً کنترل به نظر نمی رسید. اما حالا این نمایش رسما از خودش بیرون آمده است. و این مایه شرمساری است، زیرا آنیستون و کارل شیمی عالی دارند. خوب است!

این هفته در اتفاقات بد فعلی

منظورم این است که … * حرکات گسترده در طول قسمت *

نمایش صبحگاهی در Apple TV +

قسمت های جدید از نمایش صبحگاهی در روز جمعه به Apple TV + می رسند.

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
2 کنترلر بازی آیفون جدید طراحی های کاملا متفاوتی را ارائه می دهند

Gamevice Flex و PowerA MOGA XP5-i Plus هر دو کنترلرهای بازی برای آیفون هستند، اما این تقریباً تنها وجه اشتراک آنهاست. محصول Gamevice دور گوشی می‌پیچد تا دکمه‌ها و d-pad‌ها را در دو طرف صفحه‌نمایش قرار دهد، در حالی که PowerA از یک کنترلر Xbox اما با پایه تلفن تقلید …

اخبار اپل
گارمین با ساعت هوشمند ورزشی جدید Enduro 2 در اپل واچ پرو پیشرفت می کند

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای عرضه اپل واچ بعدی خود است، گارمین به تازگی ساعت هوشمند جدیدی را با تمرکز بر ورزش منتشر کرده است که ممکن است هوا را از بادبان های اپل خارج کند. Enduro 2 شبیه ساعتی است که می‌خواهید برای انواع ماجراجویی‌ها …

اخبار اپل
آیفون 14 پرو مکس آینده با برجستگی دوربین بزرگتر همراه خواهد بود

یک عکس جدید نشان می دهد که محفظه دوربین آیفون 14 پرو مکس چقدر بزرگتر خواهد بود. هشدار اسپویلر – کمی برجسته تر از آیفون 13 پرو مکس است. در ماه فوریه، نمودارهای فاش شده حاکی از آن بود که برآمدگی دوربین آیفون 14 پرو مکس ضخیم تر از آیفون …