نمایش صبحگاهی نمی تواند وسواس خود را با آفت جنسی میچ کنار بگذارد

اخبار اپل


الکس برگشت نمایش صبحگاهی و رتبه ها بالا رفته است ، اما آیا همه خوشحال هستند؟ حضور او همه را مجبور می کند تا ثابت کنند که در سمت راست امور هستند. در همین حال ، میچ ، مجری سابق بی آبرو ، تنها نمی رود.

دیدگاه درونی اپل تی وی +از دنیای روزنامه نگاری تلویزیونی در ورطه ورطه ورودی است – و درست در زیر آنها کوه های بحرانی وجود دارد.

نمایش صبحگاهی بررسی: “گوساله چاق شده را بکشید”

به نظر می رسد همه چیز پس از بازگشت الکس لوی (با بازی جنیفر آنیستون) خوب پیش می رود ، اما همه اینطور هستند قابل توجه زمان فعل. میزبان مشترک او ، بردلی جکسون (ریس ویترسپون) ، در ذهنیت رقابتی جدیدی قرار دارد. و خود الکس از بزرگ شدن خیلی سریع واهمه دارد. او در تلاش است تا به شهرت بازگردد و تولیدکننده اش چیپ (مارک دوپلاس) را برانگیخت که بازگشت آماده برای رسیدگی به این چالش ها

وقتی الکس از توصیه او امتناع می کند و می خواهد فرصت تعدیل یک بحث سیاسی را رد کند ، ناراحت به نظر می رسد – کنسرت مورد علاقه بردلی.

در همین حال ، بردلی مخفیانه با روزنامه نگار لورا پترسون (جولیانا مارگولیس) می خوابد. لورا توصیه می کند که برادلی با کوری الیسون (بیلی کردوپ) ، مدیر اجرایی شبکه ، که اخیراً با او لباس تناسب اندام داشته است ، آشتی کند و ترجیح می دهد ترک مساوی داشته باشد. البته کوری مشکلات خود را دارد زیرا شبکه خوب کار نمی کند و او مقصر است.

مشکل میچ

رسوایی سابقبرنامه صبحگاهی میچ کسلر (استیو کارل) مجری به لطف دوستی آتشین با پائولا (والریا گولینو) احساس بهتری دارد. اما این امر با تماس همسر بیگانه اش ، پیج (امبت دیویدتز) ، شکسته شد. او دریافت که دوباره کمپین افترا علیه هانا شوئنفلد (گوگو مبتها-راو) ، زنی که میچ مورد آزار جنسی قرار گرفته است ، ادامه می یابد و پس از ادعاهای عمومی در اثر مصرف بیش از حد خودکشی می کند.

این احتمالاً کنترل بیشتری برای میچ و خانواده اش به همراه خواهد داشت ، بنابراین او با کوری تماس می گیرد تا از او بخواهد چرخ های این داستان جدید را متوقف کند. اساساً ، کوری اصلاً نمی خواهد به میچ کمک کند. با این حال ، او باید بداند که اگر این داستان ظاهر شود ، برای همه بد به نظر می رسد.

رئیس بخش خبری ، استلا (گرتا لی) ، لباس پیش بینی هواشناسی یانکو فلورس (نستور کربنل) را برای استفاده از اصطلاح “حیوان معنوی” به تن کرد. وقتی از یانکو بخواهند عذرخواهی کند ، دیوانه می شود و این باعث عصبانیت بیشتر او می شود. دنیل هندرسون (دزین تری) مخفیانه نزد استلا می رود تا از او داستانهایی بخواهد که به صراحت به نژاد مربوط نمی شوند. او می خواهد بیشتر مانند الکس و بردلی با او رفتار شود ، اما استلا فکر نمی کند او آنقدر کاریزماتیک باشد که بتواند به جز یک رشته سوم چیزی دیگر را اداره کند.

صدای خود را فشرده کنید

موضوعی که همیشه باید در خط مقدم هر بحثی باشد نمایش صبحگاهی این است که نمایش هنوز زمان و توجه زیادی به آفات جنسی میچ کسلر اختصاص می دهد. تماشای او در تلاش برای انجام “کار درست” و حرکت در محدوده پائولا … منظورم این است که تمام دلیل سبز بودن Apple TV + برای این برنامه صحبت در مورد روزنامه نگاری در دوران #MeToo بود. و میچ یک هیولا ثابت شده بود.

این کار برای نمایش صبحگاهی ‘اولین فصلی است که همه در آن حضور دارند باز کن که خزنده است حالا که ما دانستن او دیوانه است ، چرا ما با او معاشرت می کنیم؟ صادقانه بگویم ، تماشای یک نمایش که سعی می کند ما را با او همدرد کند ، نوعی فحاشی است.

و مشکل اصلی این است نمایش صبحگاهی من نمی توانم این چیزها را برش دهم زیرا بخش کمی از بقیه درام جالب تر است. داستان جانکو و دانیل ستاره نیستند. پیش بینی کننده ، که او را احمق می نامند ، واقعاً تکان دهنده نیست.

نمایش بردلی و کوری

بیلی کردوپ ، سمت چپ ، هنوز قوی ترین بخش این نمایش است.
عکس: Apple TV +

اگر نمایش فقط برای بردلی و کوری باشد ، همیشه سرگرم کننده خواهد بود. کروداپ به عنوان بهترین بازیگر در ترکیب اصلی بدرخشد. تماشای حمله او به این قسمت بهترین چیزی است که درام اصلی Apple TV + می تواند بگوید. ویترسپون من میتوانم خوب باشید ، اما وقتی با Crudup یا Marguiles جفت می شود ، واقعاً در فرم عالی است. بنابراین من تمایل ویترسپون به انجام کارهای دیگر را درک نمی کنم. او و کروداپ ، که سعی می کردند از یکدیگر عذرخواهی کنند ، تمرکز قسمت این هفته بودند.

بسیار خنده دار است که موضوع این هفته نمایندگی و نمادگرایی است. لورا از بردلی عصبانی است که در مورد جنسیت خود پست نگذاشته است. دنیل احساس می کند که با او بی انصافانه رفتار می شود زیرا همجنسگرا و سیاه پوست است. جانکو نمی خواهد به خاطر نژادپرست بودن عذرخواهی کند. استلا فکر می کند کوری او را به دلیل آسیایی بودن استخدام کرد.

همه اینها مطمئناً درست است ، اما این … خوب ، یک واقعیت وجود دارد که در این برنامه باید اعتقاد داشته باشد که اخبار از یک شبکه پوفی از نظر انجام کارهای واقعی برای پیشرفت بهترین مکان برای سیاست است. چیزی که نویسندگان این نمایش نمی توانند درک کنند این است که هیچ کس آن را تماشا نمی کند صبح بخیر آمریکا یا منظره یا هر چیزی که خودشان می بینند ارائه شده است. آنها این برنامه ها را تماشا می کنند زیرا قبل از کار وقت خود را از دست می دهند یا منتظرند لباس های خود را بشویند یا ناخن های خود را مرتب کنند.

هیچ کس به سیاست خارجی تلویزیون صبحگاهی علاقه ای ندارد ، چرا به سیاست داخلی علاقه مند است؟ هیچ کس درگیر نمی شود با کلی و رایان زندگی کنید به امید اینکه ببینیم کارهای مترقی واقعی چگونه انجام می شود.

این هفته در رویدادهای بد فعلی

ظاهرا الکس یکی از طرفداران بزرگ Foo Fighters است و گروه با اجرای او او را شگفت زده کرد. خنده دار است که ببینیم آنیستون چقدر در مورد آنها هیجان زده است.

دارم تماشا میکنم نمایش صبحگاهی در Apple TV +

قسمت های جدید از نمایش صبحگاهی جمعه به Apple TV + برسید.

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=-qZWPTsR-Wc

نگاه کنید: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …