وارد قسمت سوم فصل دوم “نمایش صبح” شوید

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


امروز ، Apple TV + ویدئوی جدیدی را پخش کرد که بینندگان را به سمت لورا می برد ، سومین قسمت از فصل دوم برنامه The Morning Show ، که اوایل امروز پخش شد. در قسمت اول زیر می توانید خود را در این نگاه جدید در پشت صحنه غرق کنید:

با لورا پترسون (جولیانا مارگولیس) آشنا شوید ، که از پرسیدن سوالات واقعی نمی ترسد. تماشای انحصاری قسمت “لورا” با بازیگران فصل 2. نمایش صبحگاهی را هم اکنون در Apple TV +تماشا کنید.

فصل دوم سریال درام برنده جایزه همچنان داستان کارکنان UBA را پس از پایان تکان دهنده فصل اول دنبال می کند.

پس از وقایع انفجاری فصل اول ، فصل دوم متوجه می شود که تیم Morning Show از بقایای اقدامات الکس (آنیستون) و بردلی (ویترسپون) به یک UBA جدید و دنیایی از تغییر در حال ظهور است. همه چیز است و در عمل شکافی بین آنچه که ما به عنوان نمایان می کنیم و آن چه واقعاً هستیم وارد می کند.

در کنار آنیستون و ویترسپون ، بازیگر فصل دوم بازیگر شامل استیو کارل ، بیلی کراداپ ، مارک دوپلاس ، نستور کاربنل ، کارن پیتمن ، بل پول ، دیسین تری ، یانینا گوانکار ، تام ایروین و مارسیا گی هاردن است. ستاره های جدیدی که به این فصل می پیوندند عبارتند از گرتا لی در نقش استلا باک ، موج فناوری جهانی که به تیم اجرایی UBA پیوسته است. رویری اوکانر در نقش تای فیتزجرالد ، ستاره هوشمند و کاریزماتیک یوتیوب ؛ حسن مینهای در نقش اریک نمانی ، عضو جدید نمایش صبح ؛ برنده جایزه امی هلند تیلور در نقش سیبیل ریچاردز ، رئیس منطقی هیئت مدیره UBA ؛ تارا کارسیان در نقش گیل برمن ، تهیه کننده خبر ؛ والریا گولینو در نقش پائولا لامبروسکینی ، مستندساز ؛ و جولیانا مارگولیس برنده جایزه امی و SAG در نقش لورا پترسون ، مجری اخبار UBA.

اگر تریلر رسمی فصل دوم سریال The Morning Show را ندیده اید ، می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

فصل دوم سریال The Morning Show در حال حاضر در Apple TV +پخش می شود. اگر می خواهید از فصل جدید با بهترین کیفیت ممکن لذت ببرید ، لیست ما از بهترین تلویزیون های Apple TV 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100٪ منحصر به فرد برای قیمت یک فنجان قهوه.

با استفاده از TV +، می توانید برنامه های تلویزیونی با بودجه بالا و کارگردانان معروف و بازیگران و بازیگران زن برنده جایزه را در همه دستگاه های Apple خود و حداکثر با شش نفر از اعضای گروه خانواده خود تماشا کنید.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …