ویدئو نشان می‌دهد که macOS Monterey چقدر با اسلات مک بوک پرو جدید مدیریت می‌کند

اخبار اپل


کاربران اولیه مک بوک پروهای جدید به طور مستقیم متوجه شدند که macOS Monterey برای نمایشگر دندانه دار خود بهینه نشده است. نتایج جالب، آزاردهنده هستند و مطمئناً به شهرت اپل پس از معرفی iOS 15 با باگ های نه چندان دور کمکی نمی کنند.

در چندین ویدیوی منتشر شده در توییتر، کوین نلسون مالک آزمایشگاه Snazzy برخی از مشکلات دندان درآوردن را نشان داد. ابتدا، او نشان داد که چگونه با نزدیک شدن محتویات نوار به وسط صفحه، عناصر نوار وضعیت macOS توسط شکاف پنهان می شوند. او در این توییت به شوخی گفت که مک بوک پرو نباید با نرم افزاری در این حالت برای مشتریان ارسال شود.

ویدیوی دوم او با عبارت “توطئه در حال غلیظ شدن” شروع می شود و پسر آن را غلیظ می کند. در برنامه‌هایی مانند DaVinci Resolve که برای اسلات بهینه نشده‌اند، نمی‌تواند مکان‌نمای خود را به ناحیه برش منتقل کند. macOS فضا را قفل می کند تا برنامه ها نتوانند آیتم های منو را در زیر شکاف نمایش دهند. با این حال، رفتار ناسازگار است.

نلسون به منوهای iStats رفت و نشان داد که چگونه نشانگر باتری سیستم می تواند در پشت شکاف قرار بگیرد تا مخفی شود. توسعه دهنده منوهای iStats گفت روی لبه این برنامه به عناصر استاندارد ایالت متکی است، زیرا دستورالعمل های اپل برای توسعه دهندگان “مشکل ارائه شده در ویدئو را حل نمی کند.” با این حال، تجربه آن چیزی نیست که مشتری پرداخت کننده انتظار دارد.

ادعای ما

اگر برنامه ای در فوکوس باشد، نمی توانید نشانگر را پشت شکاف حرکت دهید. اگر مکان نما را به سمت راست حرکت دهید، مکان نما از شکاف می پرد، اما اگر بخواهید از لبه پایینی وارد شکاف شوید، مکان نما فقط از لبه شکاف پرش می کند.

این تناقضات نباید با عرضه منظم نرم افزاری پایدار به مشتریانی که خواهان تجربه کاربری یکپارچه از مک بوک پرو خود هستند، مرتبط باشد. ما می ترسیم که اپل پایش را با این یکی در دهان فرو کرده باشد، با توجه به بیرون زدگی شکاف و اینکه همه با پشتیبانی از آن، که در macOS Monterey تعبیه شده است، بازی کنند. بهتر است یک تعمیر نرم افزاری داشته باشید.

آیا با وجود این حذف فاحش اپل، مک بوک پرو جدید را می خرید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …