وی گفت که اپل 46 میلیون دلار مالیات به کره جنوبی بدهکار است

اخبار اپل


یک قانونگذار کره جنوبی می گوید اپل حدود 46 میلیون دلار مالیات به این کشور بدهکار است ، اما این مبلغ را پرداخت نکرده است زیرا شرکت های حمل و نقل هزینه دستگاه های تبلیغاتی مانند iPhone و iPad را پرداخت کرده اند.

روزنامه کره تایمز گزارش می دهد:

قانون گذاران می گویند که شرکت تابعه محلی غول فناوری آمریکایی اپل باید تا 55 میلیارد وون مالیات بر هزینه تبلیغات آیفون بر اپراتورهای تلفن همراه محلی تحمیل کند.

به گفته سخنگوی یانگ ه جونیور از حزب عدالت اپوزیسیون سوسیال دموکرات روز سه شنبه ، انتظار می رود اپل 36.6 تا 55 میلیارد وون از مالیات شرکت ها را برای هزینه تبلیغات بپردازد که باعث شده است ارائه دهندگان خدمات مخابراتی این هزینه را پرداخت کنند. این ارقام توسط کارشناسان حسابداری بر اساس داده های کمیسیون تجارت منصفانه کره محاسبه شده است.

این محاسبات ناشی از اختلاف ضد تراست در کره جنوبی بر سر هزینه پرداخت هزینه تبلیغات آیفون و آیپد در این کشور است. این اختلاف به خودی خود حل شده است و اپل متعهد شد 90 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در زیرساخت های کشور از جمله تحقیق و توسعه در بخش تلفن همراه و تولید کشور ، تعمیرات و ضمانت نامه ها و آموزش دیجیتال در مدارس سرمایه گذاری کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

با این حال ، برآوردهای صنعت نشان می دهد که اپل علاوه بر مسائل ضد تراست ، از پرداخت برخی مالیات های اضافی اجتناب کرده است:

تخمین زده می شود که هزینه هایی که اپل کره به اپراتورهای تلفن همراه محلی می پردازد بین 20 تا 30 میلیارد وون است که برای آن اپل باید مالیات شرکت ها را از 28.8 میلیارد تا 43.2 میلیارد وون بپردازد. اما مجموع مالیات شرکت ها که باید شرکت بپردازد به 36.6 تا 55 میلیارد وون می رسد ، در صورت احتساب مالیات های اضافی ، که به دلیل عدم گزارش مالیات شرکت ها که باید پرداخت شوند ، اعمال می شود.

نماینده یانگ گفت که خدمات مالیاتی ملی “باید مالیات شرکتی را که اپل کره از طریق بازرسی با توجه به شرایطی که این شرکت برنده شده است ، پرداخت نکرده است ، دریافت کند.” آنها همچنین گفتند که “مالیات باید از شرکت به عنوان سود حاصل از انتقال هزینه های تبلیغات به شرکت های شریک از طریق سوء استفاده از موقعیت غالب آن در روابط تجاری اخذ شود.”مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …