چندین کاربر آیپد مینی 6 مشکلات مربوط به تغییر رنگ و اعوجاج صفحه را گزارش می دهند

اخبار اپلچندین صاحب آیپد مینی 6 مشکلاتی در تغییر رنگ و اعوجاج صفحه نمایش خود گزارش کرده اند. این مشکل به عنوان مشکل پیمایش ژله ای که بر آیپد مینی 6 تأثیر می گذارد رایج به نظر نمی رسد ، اما می تواند نشان دهنده نقص تولید برای یک دسته کوچک باشد.

همانطور که برای اولین بار در Reddit توسط u / Aromatic-Coat5459 توضیح داده شد ، نگه داشتن iPad mini 6 در جهت عمودی و فشار کم روی صفحه نمایش باعث ایجاد اعوجاج و تغییر رنگ می شود. تغییر رنگ به دلیل فشار قوی بر روی صفحه نمایش رخ نمی دهد ، بلکه یک مشکل رهایی است.

خودتان آن را امتحان کنید. آن را در حالت تاریک قرار دهید و Apple Notes را با یک یادداشت خالی جدید باز کنید (بنابراین می توانید آن را واضح تر ببینید). مطمئن شوید که در جهت عمودی با دکمه روشن / خاموش در بالا سمت راست هستید (فقط برای این که همه ما در مورد یک ناحیه از صفحه صحبت می کنیم) و * بسیار کم روی صفحه ضربه بزنید و موارد زیادی را پیدا خواهید کرد تغییر رنگ و اعوجاج در یک نقطه خاص در حدود یک اینچ پایین و در سمت چپ گوشه بالا سمت راست.

این تغییر رنگ از فشار دادن به سخت نیست ، که در زیر محل فشار انگشت شما ظاهر می شود. در عوض ، به نظر می رسد این مشکل در آزاد شدن بین عناصر بدنه و صفحه LCD باشد. می توانید فشار خود را در ناحیه آسیب دیده در شعاع حدود سه اینچ حرکت دهید و LCD همچنان در همان محل تغییر رنگ نشان می دهد.

در زیر ویدئویی است که مشکل را نشان می دهد:

https://www.youtube.com/watch؟v=mRZzmWsTt40

پوستر اصلی یک واحد یدکی از اپل دریافت کرد ، اما از همان مشکل رنج می برد. او می گوید که چنین مشکلی می تواند ایجاد شود “هر زمان که کابل روبان به درستی تا نشده باشد ، صفحه نمایش LCD را فشار می دهد.” چندین مالک دیگر iPad mini 6 نیز به این مشکل پیوستند و همین مشکل را گزارش کردند.

آیا مشکلات مشابهی را در iPad mini 6 خود مشاهده می کنید؟

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …