کاربران اپل کارت از پیش سفارشهای رد شده برای آیفون 13 نقدی روزانه دریافت می کنند

اخبار اپل


هنگامی که آیفون 13 برای پیش خرید عرضه شد ، همه کسانی که دارای کارت اپل بودند ، آماده دریافت این 3٪ پول روزانه با خرید خود بودند. با این حال ، بسیاری از مصرف کنندگان دریافتند که معامله آنها رد شده است (حتی اگر اعتبار لازم را در اختیار داشته باشند) و آنها مجبور بودند برای دریافت پیش سفارش خود از کارت دیگری استفاده کنند.

برای اصلاح امور ، اپل اعلام کرده است که هر مشتری آیفون 13 که سعی کرده اما از Apple Card برای پیش خرید خود استفاده نکند ، همچنان نقد روزانه خود را دریافت می کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

در ایمیلی که از سوی 9to5Mac به کاربران اپل کارت ارسال شد ، این شرکت اعلام کرد که برای برنامه روزانه Wallet تعدیل موجودی را برای پول روزانه ای که قرار بود بدست آورند اعمال می کند اما در صورت سفارش قبلی این کار را انجام نمی دهد.

شما پیش سفارش خود را برای iPhone با روش پرداخت غیر از Apple Card با موفقیت به پایان رسانده اید. ما می دانیم که تلاش اولیه شما برای خرید با کارت Apple رد شد و شما 3٪ پول نقد روزانه به دست نیاورده اید.

بابت ناراحتی که تجربه کردید عذرخواهی می کنیم و می خواهیم آن را جبران کنید. هنگامی که برای اولین بار برای iPhone 13 خود هزینه پرداخت می کنید ، اعتبار روزانه نقدی را به شما ارائه می دهیم. خواهید دید که این برنامه به عنوان تعدیل موجودی در برنامه Wallet ظاهر می شود. این نیز در گزارش ماهانه اکتبر شما ظاهر می شود.

اپل همچنین به مشتریان یادآوری کرد که اگر بخشی از برنامه ارتقاء آیفون با استفاده از کارت اپل به عنوان روش پرداخت وام Citizens One خود باشند ، می توانند 3٪ نقدی روزانه برای پرداخت های iPhone 13 خود دریافت کنند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …