کاربران فعلی iPhone تحت تأثیر iPhone 13 قرار نگرفته اند

آیفون 13 پرو در پشت
اخبار اپل


روی کاغذ ، ممکن است سری آیفون 13 نسبت به سری آیفون 12 ارتقاء ناخوشایندی به نظر برسد ، اگرچه پیشرفت های زیادی در استفاده از آن وجود دارد که باعث می شود آیفون جدید بهتر شود. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که افراد زیادی از آیفون جدید هیجان زده نیستند.

SellCell بیش از 5000 کاربر آیفون موجود در ایالات متحده را مورد بررسی قرار داد تا از نظر آنها در مورد آیفون های جدید مطلع شود. 64.1 of از آنها سری آیفون 13 را “اصلاً” یا “نه چندان” هیجان انگیز می دانند ، تنها 14.4 saying از آنها می گویند “بسیار” یا “بسیار” از آنها هیجان زده هستند.

پاسخ آیفون 13

از بین همه پاسخ دهندگان ، تنها 23.2 درصد از کاربران iPhone قصد ارتقا به سری iPhone 13 را دارند. از این تعداد ، 42.5 درصد قصد ارتقاء به آیفون 13 پرو و ​​26.3 درصد تمایل به ارتقاء به آیفون 13 پرو مکس را دارند. آیفون 13 مینی کمترین علاقه را برانگیخت و تنها 9.2 درصد از مردم به خرید آن علاقه مند بودند.

دلایل اصلی ارتقاء به سری آیفون 13 شامل صفحه نمایش 120Hz ProMotion برای 34.1 درصد از کاربران و عمر باتری بیشتر برای 25.3 درصد از کاربران است. با وجود بهبود عملکرد دوربین و ویژگی های جدید ، تنها 5.4 درصد علاقه مند به ارتقاء سری آیفون 13 برای آنها هستند.

از سوی دیگر ، فقدان Touch ID و عدم وجود ویژگی های اساسی به این معنی است که 29.3 and و 19.5 of از کاربران مورد بررسی علاقه ای به ارتقا به آیفون های جدید ندارند. علاقه به Apple Watch Series 7 نیز کم به نظر می رسد و تنها 7.5 درصد از کاربران آیفون به خرید آن علاقه مند هستند.

اگرچه سری آیفون 13 یک ارتقا ضعیف است ، 36.8 درصد از پاسخ دهندگان سال آینده منتظر سری آیفون 14 خواهند بود ، در حالی که 32.3 درصد از آنها قصد ندارند در دو سال آینده ارتقا دهند. جالب اینجاست که کاربران آیفون که تصمیم به حرکت بعدی به دستگاه اندرویدی دارند ، بیشتر از سامسونگ (41.8 درصد) به خرید گوشی با اندروید گوگل (45.1 درصد) علاقه دارند.

آیا فکر می کنید که سری آیفون 13 یک ارتقاء ارتقاء یافته است؟ یا فکر می کنید پیشرفت ها در استفاده روزمره تفاوت ایجاد می کند؟

[Via SellCell]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …