کدام بازی Kingdom Hearts ارزش بازی دارد؟

اخبار اپل


منبع: اسکوئر انیکس

بازی Kingdom Hearts بالاخره به زودی به نینتندو سوییچ می آید. این شامل Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMix ، Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue و Kingdom Hearts 3. با این حال ، به جای بارگیری و پخش محلی آنها ، از طریق جریان ابری به آنها دسترسی خواهید داشت. این بدان معناست که احتمالاً نیازی به خالی کردن کارت microSD برای پخش آنها ندارید.

اگر اصلاً با این عناوین آشنا هستید ، می دانید که دو مورد اول در واقع مجموعه ای از بازی ها هستند. 1.5 + 2.5 ReMix شامل شش بازی است ، در حالی که 2.8 Final Chapter Prologue شامل سه بازی است. اما آیا مجبورید همه اینها را بازی کنید؟ یا فقط می توانید به اولین Kingdom Kingdom ، Kingdom Hearts 2 و Kingdom Hearts 3 پایبند باشید؟ ساده و تمیز ، در اینجا موارد مهم و مواردی است که می توانید از دست بدهید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

کدام بازی Kingdom Hearts را می توان از دست داد؟

Kingdom Hearts Riku Sora Kairi میکی دونالد گوفی

منبع: اسکوئر انیکس

 • MUST PLAY: این یک رکورد است که شما باید آن را کاملاً پخش کنید تا از کل داستان درک کنید و از آن لذت ببرید ، که به عنوان حماسه Dark Seeker نیز شناخته می شود.
 • توصیه می کند: بازی ای که در صورت تمایل می توانید از آن صرف نظر کنید ، اما دانش ، روابط و شخصیت های بازی ها MUST PLAY در صورت بازی با آنها منطقی تر خواهد بود.
 • از دست دادن: ضبط های اضافی که هیچ کمکی به درک شما از طرح کلی نمی کند. با این حال ، آنها می توانند عمق دوستی برخی از شخصیت ها را به شما درک کنند. از دست دادن آنها تجربه کلی شما را خراب نمی کند.

کدام بازی Kingdom Hearts ارزش بازی دارد؟ لیست سریع

می توانید در مورد هر یک از ضبط ها و اینکه چرا ارزش حذف یا پخش را دارد در بخش بعدی بیشتر بخوانید.

 • Kingdom Kingdom (باید بازی کند)
 • پاسخ: زنجیره خاطرات (توصیه می کند)
 • Kingdom Hearts II (باید بازی کند)
 • 2/358 روز (از دست دادن)
 • تولد در خواب (باید بازی کند)
 • پاسخ: رمزگذاری شده (از دست دادن)
 • فاصله بینایی رویاییباید بازی کند)
 • گذر تکه تکه (توصیه می کند)
 • پشت جلد / Union Cross (از دست دادن)
 • Kingdom Hearts III (باید بازی کند)
 • ملودی حافظه (توصیه می کند)

Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 ReMix

Kingdom Hearts سورا دونالد گوفی

منبع: اسکوئر انیکس

 • Kingdom Hearts FINAL MIX: (شما باید بازی کنید) این یک نسخه بازسازی شده از بازی اصلی PS2 است که در سال 2002 شروع شد. در اینجا خواهید آموخت که چگونه سورا قبل از ادغام با دونالد و گوفی از دوستان خود ریکو و کیری جدا شد. شما با چندین شخصیت دیزنی ، شخصیت های Final Fantasy ملاقات خواهید کرد و ایده ای از آنچه بی قلب هستند دریافت خواهید کرد. این باید اولین بازی شما باشد و این آغاز حماسه همه جانبه Dark Seeker است.
 • Kingdom Hearts Re: Chain of memories: (توصیه می شود) سورا ، دونالد و گوفی خود را در قلعه فراموشی می بینند و با اعضای یک گروه لباس عجیب و غریب به نام سازمان سیزدهم روبرو می شوند. این بازی در ابتدا در Game Boy Advance در سال 2004 پس از اولین بازی منتشر شد ، اما پس از راه اندازی Kingdom Hearts 2 پردازش نسخه بازسازی PS2 را دریافت کرد. این بازی شخصیت های کلیدی را به شما معرفی می کند که در بقیه بازی ها خواهید دید داستان اصلی سریال ، بیشتر اکسل و نمین. با این حال ، این باعث می شود که از اولین بازی از بسیاری از مکانهای مشابه دیدن کنید و در مقایسه با ضبط های مهمتر احساس بسیار رقیق کنید.
 • Kingdom Hearts 358/2 روز: (SKIP) بنابراین در ابتدا یک بازی نینتندو DS بود که در سال 2009 منتشر شد ، اما در این گروه فقط به مجموعه ای از صحنه های بریده اشاره می شود. شما یک قهرمان جدید به نام روکساس را خواهید دید و از دوستی او با اعضای سازمان سیزدهم ، از جمله اکسل و زیون مطلع خواهید شد. تماشای این مطلب باعث می شود تا مقدمه Kingdom Hearts II Final Mix معنادارتر شود ، اما لازم نیست آن را تماشا کنید مگر اینکه واقعاً بخواهید.
 • ترکیب نهایی Kingdom Hearts II: (MUST PLAY) بسیاری این بازی را بهترین بازی این مجموعه می دانند ، اما زمانی که چند ساعت قبل از ظهور سورا و گروه از شخصیتی به نام Roxas (که برای اولین بار در 2/358 معرفی شد) پیروی می کنید ، به طرز نسبتاً گیج کننده ای شروع می شود. سازمان سیزدهم جایگاه برجسته ای در سطوح دارد زیرا شما حتی بیشتر در دنیای دیزنی غوطه ور می شوید و با اشرار نمادین ملاقات می کنید. داستان پیچیده است و می تواند تمام احساسات را در شما ایجاد کند. شما شروع به یادگیری در مورد طرح شیطانی دیدنی می کنید که در هر بازی بعدی ظاهر می شود.
 • Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix: (MUST PLAY) این بازی در ابتدا در PSP در سال 2010 منتشر شد و شما می توانید با سورا و دوستانش استراحت کنید تا در دوران ماقبل تاریخ که 10 سال قبل از اولین بازی Kingdom Hearts اتفاق می افتد ، غوطه ور شوید. Terra ، Aqua و Ventus همه دانش آموزانی هستند که برای دستیابی به نشان تسلط خود تلاش می کنند. Xehanort ، شخصیتی که در Kingdom Hearts II به تصویر کشیده شده است ، نقش مهمی در این داستان ایفا می کند و سه دوست را در برابر یکدیگر دستکاری می کند. شما در چندین دنیای دیزنی که قبلاً ندیده ایم غوطه ور خواهید شد ، از جمله مکانهایی که در Sleeping Beauty ، Lilo and Stitch ، White Snow Snow و دیگر مناطق یافت می شود. اگر این بازی را از دست بدهید ، بخش قابل توجهی از طرح Kingdom Hearts 3 را متوجه نخواهید شد.
 • Kingdom Hearts Re: encoded: (SKIP) این مورد را دوبار رد کنید ، رد کنید و رد کنید. این در اصل مجموعه ای از صحنه های بازی Nintendo DS است که در سال 2010 منتشر شد ، اما داستان هیچ ارتباطی با طرح جامع این مجموعه ندارد. جیمینی کریکت متوجه می شود که مشکلی در دفتر خاطرات او وجود دارد ، بنابراین میکی موس یک Data-Sora دیجیتالی ایجاد می کند تا خطاها را برطرف کند. مگر اینکه واقعاً می خواهید همه چیز مربوط به Kingdom Hearts را ببینید ، این رکورد به هیچ وجه ارزش دیدن ندارد.

Kingdom Hearts 2.8 مقدمه فصل آخر

تفنگداران قلب پادشاهی

منبع: اسکوئر انیکس

 • Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD: (MUST PLAY) این بازی در ابتدا برای Nintendo 3DS در سال 2012 منتشر شد ، اما با کیفیت HD دوباره ساخته شد. پس از رویدادهای Kingdom Hearts II ، سورا و ریکو برای گذراندن امتحان تسلط به منظور برخورد با Xehanort عزیمت کردند. سفر در زمان یک عامل مهم است و دو رویداد تکراری از بازی اول وجود دارد. مهمتر از همه ، طرح اصلی Xehanort آشکار می شود و شما دقیقاً می فهمید که یک طرح جامع برای Kingdom Hearts 3 چیست.
 • Kingdom Hearts 0.2 تولد در خواب – قطعه قطعه: (توصیه می شود) این کوتاهترین بازی از همه آنها است و در سال 2016 به عنوان بخشی از مجموعه 2.8 Final Chapter Prologue آغاز شد. شما بعد از وقایع Birth by Sleep به عنوان Aqua بازی می کنید و شروع به مشاهده نحوه ارتباط او و دوستانش با سورا و دوستانش می کنید. شما خود را در دنیای دیزنی بیشتری غرق خواهید کرد و خواهید دید که میکی موس در چند سال اخیر چه کرده است. این به اندازه کافی کوتاه است که ارزش بسیار سریع را دارد و به شما کمک می کند درک کنید که Aqua چه چیزی را پشت سر گذاشته است ، اما این یک ضرورت مطلق نیست.
 • قاب پشتی Kingdom Hearts X: (SKIP) همچنین به عنوان Kingdom Hearts Unchained / X / Union Cross شناخته می شود ، یک بازی موبایلی بود که در سال 2016 منتشر شد. به طور عجیبی ، مدتها قبل از رویدادهای بازی قبلی Kingdom Hearts تنظیم شده بود ، اما عمیقاً در معرض اطلاعات Keyblade قرار گرفت. اگر واقعاً می خواهید با پیشگویی ها و The Keyblade War آشنا شوید ، باید این فیلم را تماشا کنید ، اما نیازی نیست از Kingdom Hearts 3 لذت ببرید.

Kingdom Hearts 3 (MUST PLAY)

Kingdom Hearts 3 دزدان دریایی کارائیب

منبع: اسکوئر انیکس

این بازی ای است که همه چیز به آن منجر شد و تمام داستان حماسه Dark Seeker را به پایان می رساند. خواهید دید که تمام شخصیت های بازی های گذشته را به هم متصل می کند ، بنابراین قطعاً می خواهید بازی کنید. ناگفته نماند که دیدن جهش نمودارها از ضبط های اخیر شگفت انگیز است.

سورا ، دونالد و گوفی اغلب به سبک های مختلف هنری می پردازند تا با محیط اطراف خود هماهنگ شوند. به عنوان مثال ، آنها از سبک بسیار واقع گرایانه سایه زدن در دزدان دریایی کارائیب استفاده می کنند ، در حالی که هنگام بازدید از سالی و دیگر شخصیت های Monster’s Inc از یک سبک پیکسار بسیار کارتونی برخوردار هستند. داستان با یک راک کوچک به پایان می رسد ، که نشان می دهد بازی دیگری به احتمال زیاد در راه است.

Kingdom Hearts: Melody of Memory (توصیه می شود)

Kingdom Hearts Melody Of Memory Switch

منبع: SQUARE ENIX

این در واقع یک بازی موزون است و اگرچه ممکن است تمایل به از دست دادن آن داشته باشید ، اما به نظر می رسد که راه را برای بازی بزرگ بعدی این مجموعه هموار می کند. او قبل از اینکه اتفاقاتی را که پس از وقایع Kingdom Hearts 3 رخ می دهد به شما نشان دهد ، کل داستان حماسه Dark Seeker را بازسازی می کند.

در حالی که او و ریکو به ترتیب زیر نظر Aqua و Yensid کار می کنند ، Kyrie را با Keyblade خود آموزش می بینید. آنها در مورد یک شهر عجیب به نام Quadratum ، که احتمالاً چیزی است که در بخش Toy Box در Kingdom Hearts 3 ذکر شده است ، یاد می گیرند ، اگرچه این بازی بسیار متفاوت از سایر رکوردهای Kingdom Hearts است ، اما به نظر می رسد که این یک پل مهم خواهد بود. بازی Kingdom Kingdom Hearts ، بنابراین احتمالاً باید آن را بازی کنید.

نه چندان ساده و تمیز

با توجه به اینکه این داستانها حول یک خوش بین ناامید کننده و شخصیت های دیزنی می چرخد ​​، داستان گیج کننده است ، گاهی تاریک و کمی گیج کننده. با این حال ، برای لذت بردن از این سری ، لازم نیست همه بازی ها را انجام دهید. حداقل باید Kingdom Hearts ، Kingdom Hearts 2 ، Birth by Sleep و سپس Kingdom Hearts 3 را بازی کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …