کد نویسی را بیاموزید (و امتحاناتی را که برای بدست آوردن شغل جدید نیاز دارید درجه بندی کنید)


اگر می خواهید کارهای آینده را انجام دهید ، بهتر است کد نویسی را یاد بگیرید. این بسته از دوره ها به زبان های مختلف مهم کامپیوتر به شما آموزش می دهد تا بتوانید برنامه ها ، بازی ها و موارد دیگر خود را ایجاد کنید.

بسته مهارت های برنامه نویسی برتر بلیط شما برای تسلط بر مهارت های کد نویسی است که برای موفقیت نیاز دارید. علاوه بر این ، این بسته به شما کمک می کند تا برای امتحاناتی که باید برای کسب مدارک کلیدی مورد نیاز کارفرمایان آماده شوید ، آماده شوید.

کد نویسی را یاد بگیرید

این بسته شامل 29 ساعت آموزش برنامه نویسی زبان شامل Python ، MySQL ، C ++ و موارد دیگر است. شما در مجموع نه دوره دریافت می کنید که هر کدام 200 دلار ارزش دارند.

پایتون

پایتون یک زبان برنامه نویسی اصلی برای مبتدیان و برنامه نویسان با تجربه است و یکی از مهارت های مورد نیاز در سال 2021 است. شما می توانید پایتون 3 را به رزومه خود اضافه کنید.

این دوره به شما در درک برنامه نویسی شی گرا کمک می کند. شما مستقیماً خود را در برنامه نویسی عملی غوطه ور می کنید و یاد می گیرید که با ایجاد توابع سفارشی پایتون ، برنامه نویسی را به صورت خودکار انجام دهید. همچنین با نحوه گذراندن امتحان گواهینامه MTA 98-381 پایتون آشنا خواهید شد.

MySQL و C ++

این بسته همچنین شامل دوره ای است که به شما در درک پیچیدگی های MySQL ، سیستم مدیریت پایگاه داده №1 کمک می کند. آن را دریافت کنید و می توانید با موفقیت برای کار به عنوان توسعه دهنده SQL ، تحلیلگر کسب و کار یا مدیر پایگاه داده درخواست دهید.

یک دوره دیگر نحوه استفاده حرفه ای از ++ C را به شما نشان می دهد. این زبانهای معمولی به شما کمک می کند تا یک پایه را بسازید تا بتوانید امتحان توسعه نرم افزار MTA 98-361 را پشت سر بگذارید ، که بر برنامه نویسی اساسی ، برنامه نویسی شی گرا و توسعه نرم افزار کلی تمرکز دارد.

صرفه جویی در مهارت های برنامه نویسی برتر

و این تازه اولشه. بسته مهارت برنامه نویسی ممتاز شما را از یک مبتدی به یک برنامه نویس واجد شرایط ، آماده درخواست برای داغ ترین مشاغل می برد. بهترین بخش این است که همه این دوره ها دارای 4.2 یا بالاتر از 5 ستاره هستند.

این بسته مهارت برنامه نویسی حق بیمه را فقط با 29 دلار دریافت کنید. ارزش آن 1800 دلار است و فقط برای مدت محدود در دسترس است.

قیمتها ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …