کیت نینتندو 4K ادعا می کند و قبل از عرضه مدل های OLED را در حالت طبیعی تغییر می دهد

اخبار اپل


منبع: iMore

سلام ، سلام به همه و به رزومه این هفته نینتندو خوش آمدید. در مورد چگونگی مشاهده مدل OLED نینتندو سوییچ بیش از یک هفته قبل از عرضه ، صحبت می شود. پیش نمایش های Metroid Dread نیز منتشر شده است که بازی را در نور بسیار مطلوبی نشان می دهد. در نهایت ، اگرچه نینتندو آن را تکذیب کرد ، بلومبرگ گفت که این شرکت بازی سازی کیت های 4K را برون سپاری کرده است و به آنها گفته است که بازی هایی با پشتیبانی از 4K ایجاد کنند. بیایید در مورد بازی های نینتندو صحبت کنیم!

اکنون مدل OLED را در حالت طبیعی تغییر دهید

طی یک رویداد پیش نمایش در روز دوشنبه ، افراد منتخب توانستند شخصاً مدل تعویض کننده آینده OLED را بررسی کنند. این کنسول ارتقا یافته جمعه آینده ، 8 اکتبر منتشر می شود ، بنابراین منطقی است که نینتندو برای راه اندازی آماده شود. به طرز عجیبی به نظر می رسد که برخی از طرفداران بسیار خوشحال قبلاً موفق به دریافت مدل جدید OLED شده اند. چندین تصویر و فیلم مقایسه ای با مدل اصلی در توییتر و یوتیوب ظاهر شد. تأکید کلی بر این مقایسه ها این است که صفحه بزرگتر و روشن تر فوق العاده شخصی به نظر می رسد و صفحه اصلی Switch را قدیمی به نظر می رساند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

بنابراین ، آیا ارزش خرید مدل Switch OLED را دارد؟ بستگی دارد که در حال حاضر کدام سوئیچ دارید و چگونه می خواهید از آن استفاده کنید. برای هر کسی که دارای Nintendo Switch یا Switch Lite اصلی است ، مدل OLED یک ارتقاء بسیار بزرگ است. عمر باتری طولانی تر ، صفحه نمایش بزرگتر ، پایه بهتر ، حافظه داخلی دوگانه و داک بهبود یافته دارای درگاه LAN است. به خاطر داشته باشید که حتی اگر حافظه داخلی دو برابر شود ، باز هم می خواهید کارت microSD بگیرید. اگر قبلاً Switch V2 را دارید ، که در سال 2019 عرضه می شود ، این جهش چندان مهم نیست ، زیرا عمر باتری هر دو یکسان است ، اما در مجموع همچنان بهبود یافته است.

اگر سوئیچ اصلی یا Switch Lite دارید ، قطعاً ارزش ارتقا به مدل OLED را دارد. حتی می توانید سوییچ قدیمی خود را به یک فروشگاه بازی مورد استفاده تبدیل کنید و از این پول برای خرید جدید خود استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که قبل از فروش سوئیچ را ریست کنید.

Metroid Dread ظاهر خوبی دارد

ترس از متروید

منبع: نینتندو

همراه با رویداد OLED Model ، برخی روزنامه نگاران روز دوشنبه یک بررسی عملی از Metroid Dread دریافت کردند. با توجه به آنچه همه می گویند ، به نظر می رسد که این بازی قرار است یک موفقیت باشد. اجماع عمومی این است که بازی از جایی شروع می شود که Metroid Fusion متوقف شده است ، صداگذاری عالی ارائه می دهد و در مدل Switch OLED کاملاً زیبا به نظر می رسد.

ساموس در طول تاریخ توسط روبات های EMMI جن زده بوده است و به نظر می رسد نیاز اضافی به مخفی کاری فرمول معمول Metroid را برای ایجاد تنش و سطوح بیشتر هدف تغییر می دهد. پس از شروع بازی ، یک بررسی کامل از آن انجام می دهیم ، بنابراین هفته آینده با ما مشورت کنید.

کیت های نینتندو 4K و سوییچ جدید

دو کنسول نینتندو سوییچ

منبع: ربکا اسپیر / iMore

این چهارشنبه ، بلومبرگ گزارش داد که “کارکنان 11 شرکت بازی سازی گفتند که تیم های آنها یک کیت توسعه 4K برای نینتندو برای سوییچ دارند.” این گزارش تا آنجا پیش می رود که می گوید یکی از کارمندان در Zynga Inc. کار نمی کند ، زیرا نمی خواهد نامش فاش شود. “آنها مجاز به بحث در مورد پروژه های خود در ملاء عام نیستند”. برای هر کسی که نمی داند ، کیت های توسعه استاندارد در صنعت بازی هستند. این سخت افزار خاصی است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا بازی هایی را برای کنسول های خاص ایجاد کنند. اگر بلومبرگ تنها یک منبع داشته باشد ، یکی خواهد بود ، اما آنها می گویند که از کارکنان 11 شرکت مختلف بازی سازی تأیید کرده اند. اگر این واقعیت داشته باشد ، پنهان کردن این که نینتندو در حال انجام کاری است بسیار سخت تر است.

هنگامی که بلومبرگ برای اظهارنظر به نینتندو مراجعه کرد ، شرکت بازی سازی ژاپنی فقط اعلام کرد که این گزارش “نادرست” است اما جزئیات ندارد. چند ساعت بعد ، نینتندو با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد که آنها ابزارهایی را برای نینتندو سوییچ با پشتیبانی 4K ارائه نکرده اند و “هیچ مدلی غیر از مدل نینتندو سوییچ – OLED ندارند”.

Kotaku سپس به Zynga روی آورد ، که وجود کیت های توسعه دهنده Nintendo 4K را رد کرد. “به عنوان توسعه دهنده Switch برای بازی آینده Star Wars: Hunters که Zynga در Nintendo Direct اخیر اعلام کرد ، می توانیم تأیید کنیم که هیچ یک از کیت های توسعه دهنده که Zynga دارد یا دریافت نمی کند کیت توسعه دهنده 4K نیست.” بنابراین اکنون همه چیز گیج کننده است. آیا بلومبرگ اشتباه می کند و برخلاف 11 منبعی که آنها ادعا می کنند هیچ کیت Nintedo 4K وجود ندارد؟ یا آیا نینتندو و زینگا در تلاش هستند تا از پروژه های خود تحت یک قرارداد عدم افشای عمومی محافظت کنند؟

Nintendo Switch dataminer ،SciresM در توییتر ، با توییت کردن یک نکته بسیار خوب وارد گفتگو شد. برای دو سیستم سوئیچینگ گذشته (مدل Switch Lite و OLED) شاخص های زیادی در سیستم عامل و کد Switch وجود داشت که این دو سیستم در راه است. با این حال ، او می گوید “به معنای واقعی کلمه هیچ شواهدی” برای هر گونه کیت یا سخت افزار جدید وجود ندارد. که نکته خوبی را مطرح می کند. احتمالاً در ارتباط با پشتیبانی رمزگذاری 4K آینده ، رمزگذاری وجود خواهد داشت ، اما هیچ کس چنین چیزی را ندیده است.

با این حال ، نه یک ، بلکه دو اختراع از نینتندو همین پنجشنبه گذشته در FPO علنی شد. این به طور مشکوکی به انتشار اخبار مربوط به کل کیت 4K نزدیک است. آنها جزئیات مقیاس تصویر AI را به 4K و 8K ارائه می دهند. مهم است که به یاد داشته باشید که شرکتها دائماً در حال ایجاد حق اختراع هستند که با آنها هیچ کاری انجام نمی دهند. در صورت امکان بسیار زیاد ، این حق ثبت اختراع می تواند مربوط به کنسول نسل بعدی باشد که پس از Switch عرضه می شود.

نینتندو مواردی را که در گذشته واقعیت داشت ، تکذیب کرد. این امر معمولاً با انتخاب دقیق کلمات به دست می آید.

نکته این است که ما به طور قطع می دانیم که نینتندو مواردی را که در گذشته واقعیت داشته است رد کرده است. این امر معمولاً با انتخاب دقیق کلمات به دست می آید. به عنوان مثال ، سال گذشته ، هنگامی که شایعاتی مبنی بر یک Switch جدید در اطراف رئیس نینتندو پخش می شد ، Shuntaro Furukawa گفت که هیچ برنامه ای برای راه اندازی مدل جدید Nintendo Switch در سال 2020 وجود ندارد. بدیهی است که این دروغ نیست ، اما چیزی در حال آماده شدن است در پشت صحنه در حال حاضر ، همانطور که می دانیم ، زیرا هفته آینده ما مدل جدید OLED را دریافت می کنیم. نینتندو راه خوبی برای دور زدن شایعات پیدا کرده است که منطقی است. این شرکت می خواهد تصمیم گیرنده باشد ، زیرا باید به مدیران و سرمایه گذاران اصلی خود گزارش دهد. بنابراین این امر دور از ذهن نخواهد بود که نینتندو در حال حاضر روی سوییچ دیگری کار کند یا کیت های 4K را توزیع کند. اما ما به شواهد بیشتری نیاز داریم تا ببینیم آیا این واقعیت دارد.

به خاطر داشته باشید که هدف فعلی نینتندو این است که تمام تلاش خود را برای افزایش فروش مدل OLED انجام دهد. اگر سوئیچ قوی تری در حال کار است ، این شرکت نمی خواهد طرفداران روی آن تمرکز کنند ، زیرا این می تواند علاقه مردم را از مدل OLED منحرف کرده و به فروش آسیب برساند.

مدل نینتندو سوییچ اولد

منبع: نینتندو

منطقی تر است که 4K در نسل بعدی کنسول های نینتندو عرضه شود ، نه در خط Switch. اما با توجه به اینکه چند سال طول می کشد تا بازی ها ساخته شود و این واقعیت که ما پنج سال از عمر چرخه سوییچ می گذرانیم (عمر کنسول معمولاً 3-7 سال است) ، من قطعاً می توانم نینتندو را ببینم که در حال آماده سازی توسعه دهندگان برای نسل بعدی است ، نه “Switch Pro” فوق العاده یا Switch با 4K. پس از همه ، هر کنسولی باید بازی هایی را در دسترس داشته باشد تا فروش خوبی داشته باشد.

اکنون به نکته دیگری اشاره می کنم که ارزش توجه دارد. شاید چند هفته پیش به خاطر داشته باشید که ما با به روز رسانی Switch 13.0.0 دریافتیم که داک OLED جدید می تواند به روزرسانی هایی را دریافت کند ، که داک اصلی Switch نمی تواند. این باعث شده است که برخی از افراد در مورد سخت افزار داک جدید تعجب کنند. اگر دارای HDMI 2.0 به جای HDMI 1.4 باشد ، که در نسخه های قبلی کنسول استفاده می شد ، این بدان معناست که در نهایت سیستم ممکن است به روزرسانی دریافت کند که به آن اجازه می دهد از 4K پشتیبانی کند. ناگهان این کیت های 4K چندان دور به نظر نمی رسند ، درست است؟ به محض دریافت مدل OLED خود ، آن را جدا می کنم تا ببینم چه چیزی می توانم از سیستم یاد بگیرم. در صورت امکان در این مورد گزارش خواهم داد.

خیلی وقته فعلا

این هفته توجه زیادی به نینتندو سوییچ OLED شده است ، اما با توجه به اینکه جمعه آینده در قفسه فروشگاه ها عرضه می شود ، این امر تعجب آور نیست. به سختی می توان دانست که آیا کیت های گزارش شده 4K واقعی هستند یا خیر. با این حال ، با توجه به اینکه نینتندو بسیار روی یک مدل OLED تمرکز کرده است و نینتندو سوییچ هنوز در چرخه عمر خود قرار دارد ، کیت های 4K می تواند برای نسل بعدی کنسول های نینتندو باشد.

تا دفعه بعد.

- ربکا اسپیرمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …