یو پی اس MacBook Pro جدید را مسئول تاخیرهای “آسیب مکانیکی” می داند

اخبار اپلپیش‌سفارش مک‌بوک پرو برای کامپایل سفارشی تا دسامبر به تعویق افتاد. اپل برای برخی از خریداران مک بوک پرو ایمیل هایی ارسال کرد و آنها را از تاخیر در تحویل مطلع کرد. UPS اکنون به برخی از دارندگان مک بوک پرو اطلاع داده است که “آسیب مکانیکی” باعث تاخیر غیرمنتظره شده است.

انتظار می‌رفت اولین دسته از پیش‌فروش‌های مک‌بوک پرو در ۲۶ اکتبر به دست خریداران برسد. تنها چیزی که دریافت کردم ایمیلی از اپل بود که آنها را از تاخیر مطلع کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، ایمیل ها می گویند که تاریخ تحویل به دسامبر منتقل شده است. با این حال، هیچ اشاره ای به دلیل تاخیر در تحویل وجود ندارد.

UPS یکی از شرکای اصلی تحویل اپل است. شرکت حمل و نقل و لجستیک نامه ای را برای خریداران مک بوک پرو ارسال کرد. این به طور عمده تاخیر را برای آسیب مکانیکی مقصر می داند. آسیب مکانیکی باعث تاخیر شده است.وی افزود: در اسرع وقت تاریخ تحویل را به روز می کنیم.

خریدارانی که سفارشات را دنبال می کنند متوجه شده اند که مک بوک پرو آنها پس از خروج از کشور به چین بازگشته است. به طور دقیق تر، اقلام در شانگهای، سئول و کره جنوبی گیر کرده اند. بیانیه UPS باز است. آسیب مکانیکی ممکن است مربوط به هواپیما باشد و زودتر از آنچه فکر می کنید برطرف شود.

ادعای ما

بازار جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی تحت تأثیر کمبود تراشه در حال لرزش است. زنجیره تامین شکسته منجر به تاخیر در تاریخ تحویل لوازم الکترونیکی شد. به نظر می رسد اپل در زمینه پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده خوب عمل می کند. مک بوک پرو اکنون در برخی از فروشگاه های اپل موجود است، بنابراین می توانید کاهش کمبود تراشه را رد کنید.

[via Apple Insider]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …