یک عکس سبک از Apple TV + از زندگی تفریحی مکزیک در دهه 80

اخبار اپل


Apple TV + اولین سری دو زبانه خود را به مخاطبان ارائه می دهد آکاپولکو ، کمدی در محل کار با تمایل نوستالژیک. یوجنیو دربز این دیدگاه را در مورد فرهنگ تفریحی مکزیک در دهه 1980 تولید و در آن شرکت کرد.

آیا تماشاگران رابطه عاشقانه خود را با ستاره لاتین ادامه خواهند داد؟

آکاپولکو مرور

در اینجا تنظیمات وجود دارد: در کالیفرنیای امروزی ، میلیاردر ماکسیمو گالاردو (با بازی یوجنیو دربز) باید به برادرزاده خود هوگو (رافائل آلخاندرو) هدیه تولد بدهد. اما ماکسیمو به جای اینکه او را برای خرید کفش های کتانی جدید به چین ببرد ، تصمیم می گیرد که زمان آن فرا رسیده است که هوگو مهمترین درسی را که زندگی ارائه می دهد فرا گیرد: چگونه مرد خود باشید.

او در مورد مهمترین تابستان زندگی خود به او می گوید ، زمانی که به عنوان پیشخدمت و تعمیرکار در لاس کالیناس ، محبوب ترین تفرجگاه در آکاپولکو کار می کرد. این هتل متعلق به مهاجم سابق دیگری به نام دان پابلو (دامیان آلکازار) است که در ماکسیمو جوان چیزی از خود می بیند و به او ضربه می زند.

ماکسیمو با کارکنان عجیب و غریبی ، از جمله جولیا (کامیلا پرز) ، دختری که به او احساس می کند (علیرغم رابطه با رئیس ستاد) ، ملاقات می کند. تابستان امسال ، ماکسیمو چیزهای زیادی درباره زندگی آموخت. حالا او می خواهد برادرزاده جوان خود را متقاعد کند که سخت کوشی و تجربه زندگی چقدر مهم است.

وقتی بزرگ می شوید ، نمی توانید کتیبه روی دیوار را ببینید

انریکه آریسون نقش ماکسیمو جوان را بازی می کند و به عنوان پسر گراز کار می کند.
عکس: Apple TV +

آکاپولکو ظاهرا دنباله / اقتباسی از فیلم دربز در سال 2017 ، چگونه عاشق زبان لاتین باشیم ، به کارگردانی کن مارینو ، در مورد شخصیتی که ماکسیمو پس از رانندگی دوست دختر مسن خود از او مراقبت می کند. دربز تصمیم گرفت این کار را انجام دهد آکاپولکو ، توسط آستین وینسبرگ ، ادواردو سیسنروس و جیسون شومان ایجاد شده است ، به عنوان راهی برای سوار شدن بر موج سریال از پارچه به ثروت. (راک و ادی خوان مالک خود را دارند ؛ حالا دربز مال خودش را دارد.)

در حالی که سری Apple TV + مکمل فیلم است ، خویشاوندی آن بیشتر با برنامه های تلویزیونی مانند است این گلدبرگ (یک صخره به خودی خود سالهای فوق العاده که هست هم امسال دوباره شروع کنید) ، با طنز آسان و روحیه آرام در ساحل.

پاسخ شما به آکاپولکو احتمالاً بستگی به این دارد که چقدر شما نام تجاری طنز بی ضرر دربز را پیدا کنید … خوب … طنز. در فصل اول هیچ شوخی وجود ندارد آکاپولکو که بهش خندیدم اما طراحی تولید و جهت هنری عالی است ، بنابراین این نیز یک تجربه ناخوشایند نیست.

درس های جنجالی زندگی

پس از سقوط عنوان ساندنس ، Derbez در حال تبدیل شدن به یکی از محصولات اصلی Apple TV + است CODA اوایل امسال مانند لین مانوئل میراندا ، دربز در اینجا یک نسخه سرمایه داری افراطی از انسان خودساخته است که آمریکا آن را بسیار دوست دارد. (صادقانه بگویم خیلی زیاد.) ماکسیمو درس های فروش و برندسازی خود را دریافت می کند که به اعتقاد نمایشنامه به اندازه یادگیری نحوه جذب زنان و خودشان اهمیت دارد.

مشکل در اینجا ، فراتر از طنز طنز گسترده ای که نمی آید ، این است که این نمایش فقط دارد کوچکترین انتقاد از خود برای دیدگاه شما در مورد نحوه موفقیت. فقط به شخصیت خواهر ماکسیمو-سارا (رجینا رینوسو) نگاه کنید ، که به عنوان یک کمونیست صادق کمونیست نشان داده شده است ، از اینکه ماکسیمو برای اقامتگاهی که با سایر کارکنان محلی تجارت می کند ، بسیار ناراحت است.

در پایان اولین قسمت از آکاپولکو، او می خواهد در مورد همه چیزهای هیجان انگیزی که در هتل اتفاق افتاده است بشنود. سیاست آب و هوایی خوب او یک شوخی است ، زیرا در دنیایی از چنین نمایش هایی ، هیچکس به طور جدی مشکلی با آنچه در لاس کالیناس در حال رخ دادن است ، ندارد.

اگر آنها انجام دادند ، هیچ نمایشی وجود ندارد. هتل در پایان با همه کسانی که در آن هستند به طور کامل سوزانده می شود. اما شما نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا درس نمایش این است که پول خوب است هم شما باید زندگی را بیاموزید تا بتوانید بگویید ثروت خود را به دست آورده اید.

لمس سبک با خطرات بسیار کمی

کارهای بدتری وجود دارد که یک نمایش می تواند انجام دهد. آکاپولکو بدتر از سایر برنامه های Apple TV + نیست که از روندهایی مانند مخاطب پسند پیروی می کند پارک مرکزی ، صدای کوچک یا از نظر جسمی. اما بیشتر به دلیل این نمایش است که شما ریسک نمی کنید یا متعهد به انجام بیش از حد سطحی موضوعات نمی شوید.

با این حال ، این خیره کننده ترین یا مشخص ترین اولین نمایشی نیست که می تواند داشته باشد. آکاپولکو او برای موفقیت به نویسندگان قوی تری احتیاج دارد ، زیرا غرور او جالب نخواهد شد مگر اینکه آنها با این فرض که چنین اتفاقی نخواهد افتاد ریسک جدی کنند. یک برنامه باید بیشتر از حداقل تلاش کند ، اما این چیزی نیست که Apple TV + آن را تشویق یا پاداش دهد.

دارم تماشا میکنم آکاپولکو در Apple TV +

آکاپولکو اپل تی وی + در 8 اکتبر پخش می شود و قسمت های جدید آن روز جمعه منتشر می شود.

دارای رتبه: تلویزیون 14

نگاه کنید: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …