یک مطالعه نشان داد که طرفداران اپل در مورد آیفون 13 “اصلا” هیجان زده نیستند


یک نظرسنجی جدید از بیش از 5،000 دارندگان آیفون در ایالات متحده نشان داد که 64.1 درصد فکر می کنند که تازه کردن آیفون 13 “زیاد” یا “اصلا” هیجان انگیز نیست. تنها 23.3 درصد قصد ارتقاء امسال را دارند.

در حالی که طرفداران از بهبودهایی مانند ProMotion و عمر بیشتر باتری خوشحال هستند ، دیگران از نبود Touch ID و نمایش مداوم آن شکایت دارند. برخی دیگر فکر نمی کنند که آیفون 13 ارتقاء کافی نسبت به دستگاه فعلی آنها است.

طرفداران اپل از آیفون 13 شگفت زده شده اند

در این نظرسنجی که توسط SellCell انجام شد ، از صاحبان آیفون موجود نظرشان در مورد آیفون 13 پرسیده شد. از بین بیش از 5000 پاسخ دهندگان ، تنها 14.4٪ آن را “فوق العاده” یا “بسیار” هیجان انگیز نامیدند.

بیش از دو نفر از هر 10 پاسخ دهنده (21.5)) می گویند که طراوت “تا حدودی” هیجان انگیز است ، در حالی که 64.1 st سرسام آور آن را “نه چندان زیاد” یا “اصلا هیجان انگیز” می نامند. 76.8 درصد از مردم گفته اند که قصد ندارند امسال iPhone خود را ارتقا دهند.

هنگامی که SellCell نظرسنجی مشابهی را چند ماه پیش انجام داد ، قبل از اینکه اپل آیفون 13 را به طور رسمی معرفی کند ، 43.7 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که قصد دارند امسال ارتقا دهند. اکنون این رقم 20.5 درصد کاهش یافته است.

به نظر می رسد کسانی که ارتقا می دهند iPhone 13 Pro یا Pro Max را به خواهر و برادر خود ترجیح می دهند. تنها 22 درصد مردم می گویند قصد خرید یک آیفون 13 معمولی را دارند ، در حالی که تنها 9.2 درصد می گویند که به دنبال آیفون 13 مینی هستند.

طرفداران آیفون چیزهای بیشتری می خواهند

با وجود ارتقاء تدریجی ، ارتقاء آیفون امسال پیشرفت های عمده ای را به همراه دارد ، از جمله دوربین های بهتر ، عمر باتری بیشتر و شاید مهمتر از همه ، صفحه نمایش ProMotion فوق العاده صاف.

اما برای برخی از طرفداران آیفون ، این کافی نیست. 29.3 of از پاسخ دهندگان گفتند که فقدان Touch ID نقض معاملات برای iPhone 13 است ، در حالی که 19.5 say می گویند که این محدوده فاقد “ویژگی های اساسی” دیگری است که ممکن است ارتقا را توجیه کند.

خوشبختانه برای اپل ، تنها 16.1 درصد از افرادی که گفتند آیفون 13 نخریدند قصد تغییر اندروید را داشتند. اکثریت گفتند که منتظر آیفون 14 خواهند بود ، در حالی که 11.3 درصد قصد داشتند به جای آن یک مدل قدیمی آیفون بخرند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …