یک کشتی ارواح که سیارات را می کشد، Apple TV + علمی تخیلی را تکان می دهد


اپل تی وی + اپرای فضایی پایه در قسمت هیجان انگیز این هفته به انواع ارواح می پردازد. کشتی های ارواح با آرزوهای مرگ، دوستان قدیمی که از مردگان بازگردانده شده اند، و نیروهای جدیدی که در تاریک ترین ساعت پیدا می شوند.

برادر دی تصمیمی بی‌ملاحظه می‌گیرد تا یک دستور مذهبی را فریب دهد، سالور هاردین باید با اسیرکنندگانش همکاری کند تا از تبدیل شدن ماموریت نجات به خودکشی جلوگیری کند و برادر داون لذت‌های جنسی را کشف می‌کند.

پایه نقد و بررسی «رازها و شهدا»

در قسمتی با عنوان «رازها و شهدا»، فرح (با بازی کوبرا سایت) کشتی اسطوره ای را پیدا کرد. شکست ناپذیر. یک سفینه فضایی افسانه ای برای کشتن سیارات، سال ها پیش کهکشان را وحشت زده کرد، اما برای چندین دهه غرق شد و ناپدید شد. (اگر منابع اسحاق عظیموف را برای الهام گرفتن برای ساختن یک فیلم فضایی در دهه 1970 سرقت می کردید، می توانید تماس بگیرید. شکست ناپذیر “ستاره مرگ.”)

فرح و آناکریون ها قصد دارند سوار شوند و از آن به عنوان سلاحی علیه امپراتوری کهکشانی استفاده کنند. مشکل این است که سیستم های دفاعی کشتی به دستورات آناکریون پاسخ نمی دهند. با این حال، او می تواند صدای ربوده شدن برخی از شهروندان ترمینوس متولد ترانتور را بشنود. بنابراین من به کشتی ارواح سالور هاردین (لیا هاروی) می روم.

البته گیرایی هم هست. دلیلی وجود دارد شکست ناپذیر کشتی ارواح نامیده می شود. مکانیزمی برای دفاع شخصی وجود دارد. هر چند ساعت یکبار به جایی تصادفی در فضا می پرد. بنابراین اگر آنها نتوانند کنترل کشتی را به دست آورند، می تواند آنها را به داخل یک سیاهچاله، یا در وسط یک سیاره یا در قلب خورشید بفرستد. سالور و فارا باید قبل از اینکه کشتی دوباره بپرد و احتمالاً آنها را بکشد، اختلافات خود را کنار بگذارند تا به صفحه کنترل برسند. گفتنش راحت تر از انجام دادن

برادران به ماجراجویی خود ادامه می دهند

در همین حال، سفر برادر دی (لی پیس) به دورترین انتهای کهکشان یک سردرد واقعی است. نبی زفیر حلیمه (T’Nia Miller) سرانجام هدف واقعی خود را برای او آشکار کرد. او، مانند هری سلدون (جرد هریس) قبل از خود، خواهان پایان دادن به شبیه‌سازی امپراتوری است، سیستمی که در وهله اول روز برادر را ایجاد کرد.

او از ترس از دست دادن موکلین حلیمه و از دست دادن لطف بیشتر و بیشتر مردم، تصمیم گرفت به زیارت مقدسی که اهل دین حلیمه آن را راهنمایی معنوی می‌دانستند، برود. برخی را می کشد و برخی را فلج، کور و گرسنه می کند. اما او نمی تواند نیمی از قدرت خود را تصاحب کند. الان همه یا هیچ است.

برادر داون (کاسیان بیلتون) رابطه خود با باغبان آزورا (امی تایگر) را به مرحله بعدی برد. نه تنها آنها در نهایت رابطه جنسی دارند، بلکه او اسرار امپراتوری کهکشانی را به او نشان می دهد. او به او هدیه ای می دهد تا به او کمک کند کوررنگی خود را اصلاح کند، اما توضیح می دهد که اگر علائم ظاهری بدشکلی را نشان دهد، او را می کشند و کلونی را که در دست دارند جایگزین او می کنند. آزورا به آنها پیشنهاد فرار می دهد و او وسوسه می شود، اما می ترسد. برادر داسک (ترنس مان) در حال حاضر او را مانند یک شاهین تماشا می کند که از مرگ برادر روز خسته شده است.

گال دورنیک (لو لوبل) در سفینه فضایی خود با چیزی شبیه شبح الکترونیکی هری سلدون ارتباط برقرار می کند. او یک نسخه دیجیتالی از خود را قبل از مرگ در کشتی گذاشت تا در چند دقیقه بتواند با خود قدیمی خود (در حال مرگ بر اثر ضربه چاقو که او را به قتل رساند) وارد گفتگو شود. او زمان محدودی دارد تا بپرسد قبل از تمام شدن اکسیژن او چه برنامه ای داشت.

برای به زانو در آوردن امپراتوری

پایه در نهایت، بازگشت بازیگر جرد هریس تقریباً باعث شد بلند شوم و تشویق کنم. نمایش پس از پایان آن در قسمت 2 خوب بود، اما شما نمی توانید یکی از بهترین بازیگران ما را معرفی کنید و سپس آن را بدون شروع به ضربه زدن به پای من نگه دارید.

اما اکنون او به وضعیت خوبی بازگشته است، در حالی که هوشیاری هولوگرافیک او به صورت کلامی با گاال لو لوبل جفت شده است. رگبار افتتاحیه این نمایش واقعاً تصور اشتباهی از اجرای او و آلفرد انوک ایجاد کرد، زیرا از آن زمان تاکنون بسیار درخشان بوده اند.

حس قوی خیانت لوبل در مواجهه با هریس سعادتمند و آرام، که دوباره او را فریب داده است، تأثیرگذار است. او واقعاً نمی تواند با او بحث کند زیرا او آنجا نیست که قضاوت و عصبانیت او را درک کند. او این را می داند، اما نمی تواند احساساتش را برای خودش نگه دارد. و او نمی داند چه زمانی می تواند آنها را به یک فرد زنده دیگر بیان کند.

اجراهای عالی تر

پایه زمانی که پویایی نوازندگان خود را در هم می آمیزد، مکرراً عالی می شود. عجیب بودن و دور بودن مسابقه بین بیلتون و تایگر گرما را از این دو به ارمغان می آورد که در زیر سطح بسیار عمیق است. هریس و لوبل سعی می کنند منطق را در هرج و مرج بیابند، زیرا او نمی خواهد بپذیرد که سرنوشت می تواند ظالمانه باشد و گاهی اوقات این پایان کار است، شاید هیجان انگیزترین نمایشی باشد که تا به حال بوده است.

هاروی و سایت سعی می کنند یکدیگر را بکشند، اما در ساختن صحنه های پرتنش ترمینوس (و اکنون شکست ناپذیر) حتی بیشتر سرگرم کننده است. متحدان سالور به سرعت در حال کاهش هستند، به این معنی که به طور فزاینده ای به نظر می رسد که او باید حملات تروریستی آناکرئون را متوقف کند، که او را در مکان جالبی قرار می دهد. فرزند تبعیدیان که خانه استبداد کهکشانی را نجات می دهد. آیا این چیزی نخواهد بود؟

دارم تماشا میکنم پایه در Apple TV +

قسمت های جدید از پایه روز جمعه در Apple TV + می آیند.

رتبه بندی: TV-14

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله ویدیویی نوشته است که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …