83.4 میلیارد دلار درآمد، 20.6 میلیارد دلار سود

لوگوی سیب
اخبار اپل


اپل امروز سود سه ماهه چهارم سال 2021 خود را اعلام کرد که در آن توانست 83.4 میلیارد دلار درآمد و سود خالص 20.6 میلیارد دلار به دست آورد. درآمد نسبت به 64.7 میلیارد دلار در سه ماهه قبل نزدیک به 20 میلیارد دلار افزایش داشت، در حالی که سود 7.9 میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه افزایش داشت.

این بالاترین درآمد اپل در سه ماهه سپتامبر بود. درآمد مک و خدمات نیز به رکورد بالایی رسید. این در حالی است که اپل مک های جدید را در سه ماهه عرضه نکرده است. درآمد آی‌پد نیز 21 درصد از 6.79 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2020 به 8.25 میلیارد دلار افزایش یافت. درآمد کسب و کار خدمات اپل به بالاترین حد خود یعنی 18.27 میلیارد دلار رسید که نسبت به 14.54 میلیارد دلار در سه ماهه قبل افزایش یافت.

برای کل سال مالی منتهی به سپتامبر، اپل درآمد 365.8 میلیارد دلاری و سود 94.7 میلیارد دلاری را گزارش کرد که افزایش قابل توجهی 274.5 میلیارد دلاری و 57.4 میلیارد دلاری در سال مالی قبل را نشان داد. در مجموع این شرکت ۷۴۵ میلیون مشترک پولی دارد که سالانه ۱۶۰ میلیون مشترک بیشتر است.

تیم کوک، مدیرعامل، گفت: «امسال ما قدرتمندترین محصولات خود را تا به امروز عرضه کردیم، از M1s گرفته تا M1 تا آیفون 13، که استاندارد جدیدی را برای عملکرد تعیین می‌کند و مشتریان ما را قادر می‌سازد تا به روش‌های جدید ایجاد و ارتباط برقرار کنند.» اپل ما ارزش‌های خود را در هر کاری که انجام می‌دهیم قرار می‌دهیم – نزدیک‌تر شدن به هدف 2030 خود برای خنثی بودن کربن در زنجیره تامین و در طول چرخه عمر محصولاتمان، و ما دائماً در حال پیشبرد مأموریت خود برای ساختن آینده‌ای منصفانه هستیم. .”

اگرچه ارقام سه ماهه اپل قابل توجه است، اما کمبود قطعات با مشکل مواجه شد. تیم کوک در مصاحبه ای با CNBC گفت که تخمین زده می شود این شرکت به دلیل محدودیت های عرضه حدود 6 میلیارد دلار از درآمد خود را از دست داده باشد. به همین دلیل، اپل انتظار دارد که فروش iPad در سه ماهه دسامبر کاهش یابد، زیرا بحران تراشه بدتر خواهد شد. با این حال، انتظار می رود فروش سایر محصولات بیشتر رشد کند.

[Via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …

آیا این 10 حقیقت Kingdom Hearts را می دانستید؟
اخبار اپل
ویدئو: معلوم شد که می‌توانید God of War را روی مک‌بوک ایر M1 اجرا کنید

ویدیوی جدیدی که در Reddit منتشر شده است نشان می‌دهد که در واقع می‌توانید God of War را روی MacBook Air با مشخصات پایه اپل با پردازنده M1 اجرا کنید. فیلمی که از طریق دوستان خوب ما در TechRadar یافت شد توسط DueTry8342 در سایت پست شده است و نسخه …

اخبار اپل
شخصیت‌های Nickelodeon در یک بازی تنیس شدید با هم روبرو می‌شوند

Nickelodeon Extreme Tennis مثل هر ورزشی که قبلا بازی کرده اید نیست.عکس: Viacom / Apple دنی فانتوم با باب اسفنجی به زمین تنیس می رود. یا گارفیلد با مهاجم زیم روبرو می شود. امروز روز انیمیشن ویمبلدون نیست – این روز است Nickelodeon Extreme Tennis. ستارگان نمایش های متحرک از …