Animal Crossing: New Horizons – چگونه سریع پول در بیاوریم!

اخبار اپل


منبع: iMore

وقتی برای اولین بار به جزیره بیابانی Animal Crossing: New Horizons می روید، تنها چیزی که دارید یک چادر، یک تخت، یک رادیو، یک لامپ و یک NookPhone است. هیچ ساختمان یا مسیر آسانی وجود ندارد که شما را به اقصی نقاط جزیره خود برساند. اگر می خواهید این مکان زیبا را به یک مکان عالی استوایی تبدیل کنید، به زنگ های زیادی نیاز دارید. خوشبختانه در Animal Crossing: New Horizons، پول روی درختان رشد می کند و چند راه سریع برای افزایش کیف پول شما وجود دارد. در اینجا چند نکته برای به دست آوردن سریع هزاران زنگ وجود دارد.

مایل اضافی برو

افق های جدید - NookMiles

منبع: نینتندو

به عنوان بخشی از بسته Nook Getaway، بازیکنان می توانند وام خود را با Nook Miles و همچنین Bells بازپرداخت کنند. خوشبختانه برای شما، برنده شدن Nook Miles، به خصوص در ابتدای بازی، آسان است. کارهای ساده زیادی مانند عکس گرفتن، نوشتن روی تخته یا گذاشتن چیزی در خانه وجود دارد که به شما کمک می کند تا Nook Miles را برنده شوید و شما را به پرداخت وام نزدیک تر کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بالاتر

پس از پرداخت هزینه های اولیه برنامه، به Nook Miles + tasks دسترسی خواهید داشت، یک سری چالش های آسان و همیشه در حال چرخش که به شما امکان می دهد مایل ها از Nook را حتی سریعتر جمع آوری کنید. پس از ارتقای Resident Services به یک ساختمان، می توانید 500 مایل را در غرفه Nook Stop در داخل برای خرید کوپن بل صرف کنید. بلافاصله منتشر خواهد شد و سپس می توانید آن را به Nook’s Cranny ببرید تا آن را به قیمت 3000 زنگ بفروشید.

علف هرز جزیره

عبور حیوانات از افق های جدید به سرعت درآمد کسب کنید

منبع: iMore

هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید، جزیره شما با علف های هرز پوشیده می شود. خوشبختانه، تمیز کردن آنها پول مناسبی برای شما به همراه خواهد داشت. به Resident Services بروید و با تیمی صحبت کنید. به ازای هر 99 علف هرزی که می کشید، 990 زنگ به شما می دهد.

فقط شکستن

عبور حیوانات از افق های جدید کسب درآمد سریع درخت پول

منبع: iMore

در اطراف جزیره خود صخره های زیادی پیدا خواهید کرد. اگر از بیل یا تبر برای ضربه زدن به آنها استفاده کنید، ممکن است زنگ ها بیرون بزنند. در غیر این صورت سنگ، خاک رس، آهن یا طلا به دست خواهید آورد. حشرات پنهان شده در زیر سنگ نیز می توانند ظاهر شوند که می توانید با تور خود آنها را بگیرید. مطمئن شوید که 30 قطعه آهن را برای ساختن کرانی نوک ذخیره کرده اید، اما می توانید بقیه را بفروشید. با استفاده از Rock Trick شانس خود را برای بدست آوردن هشت شی سنگی افزایش دهید.

آن را مانند یک عکس پولاروید تکان دهید

عبور حیوانات از افق های جدید به سرعت درآمد کسب کنید

منبع: iMore

علاوه بر میوه، متوجه خواهید شد که سکه ها و اشیایی در درختان اطراف جزیره شما پنهان شده است. فقط به تنه بالا بروید و دکمه A را روی سوئیچ خود فشار دهید، سپس شخصیت شما درختی را تکان می دهد و همه چیز را در بالای درختان آزاد می کند. اگر خوش شانس باشید، به ندرت چیزی از بین می رود. اگر هیچ چیز دیگری نیست، همیشه می توانید همه این میوه ها را جمع آوری کنید و آنها را در Resident Services بفروشید.

من باید همه آنها را بگیرم!

حشرات زیادی در جزیره شما ساکن هستند. مانند زندگی واقعی، برخی از آنها فقط در شب ظاهر می شوند. از فرصت استفاده کنید و به اطراف بدوید و تا آنجا که ممکن است اشتباه کنید. هنگام فروش می توانید مقدار مناسبی از زنگ ها را دریافت کنید.

پروانه ها راحت ترین صید هستند، اما بیشتر آنها پول زیادی به شما نمی دهند. اما هر ذره کمک می کند. برای به دست آوردن مقداری پول، باید مراقب باشید و حشرات دیگری را که سریع می دوند، پنهان کنید. فقط مراقب زنبورها، عقرب ها و عنکبوت ها باشید، زیرا این حیوانات خزنده ترسناک می توانند به شما آسیب برسانند. احتمالاً به همین دلیل است که می توانید زنگ های زیادی را از فروش آنها دریافت کنید. سعی کنید درختان را با تور مجهز خود تکان دهید تا احتمال نیش زدن توسط زنبورها کاهش یابد.

صید روز

عبور حیوانات از افق های جدید به سرعت درآمد کسب کنید

منبع: iMore

ماهی های زیادی را خواهید دید که در اطراف جزیره شما شنا می کنند، چه در اقیانوس یا یکی از رودخانه ها. اگر به طور تصادفی یکی از ماهی‌های کمیاب‌تر را صید کنید، وقتی می‌خواهید بفروشید، واقعاً می‌توانید از آن سود ببرید. هر روز زمانی را به ماهیگیری اختصاص دهید و ببینید آیا خوش شانس هستید یا خیر. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، تمام پولی که از صید ماهی های معمولی به دست می آورید می تواند به سرعت جمع شود. برای کمک، ما لیستی از با ارزش ترین ماهی ها در Animal Crossing: New Horizons را گردآوری کرده ایم.

اگر در هنگام بارندگی طناب خود را در آب بیندازید، احتمال اینکه با ماهی کمیاب روبرو شوید، بیشتر است. به همین دلیل، بهتر است زمانی که آب از آسمان می‌افتد، کاری را که انجام می‌دهید رها کنید و مدتی را به تماشای آب بگذرانید. برخی از کمیاب‌ترین ماهی‌ها ارزش هزاران زنگ دارند، مانند سلاکانت که می‌توان آن را به قیمت 15000 زنگ فروخت.

فقط به شنا کردن ادامه بده

عبور حیوانات از افق های جدید شنا

منبع: نینتندو

پس از اضافه شدن به آپدیت تابستانی 2020، بازیکنان می توانند کف اقیانوس را برای هر موجود خزنده در اعماق دریا شانه بزنند. گرفتن یک لباس مرطوب بسیار آسان است. می‌توانید چند مایل Nook را برای یکی بازخرید کنید، یکی را در برنامه خرید Nook بخرید یا مستقیماً از Timmy and Tommy خریداری کنید.

درست مانند حشرات و ماهی ها، موجودات دریایی را می توان با پنی های زیادی فروخت اگر بدانید در حال انجام چه کاری هستید. موجودات اعماق دریا که هنگام غواصی صید می شوند را می توان با قیمتی بین 500 تا 15000 زنگ فروخت! اگر می خواهید در ابتدای بازی مقداری درآمد کسب کنید، می خواهید به سرعت ماسک غواصی خود را بپوشید. خوب … ماسک غواصی برای شنا در کراس حیوانات ضروری نیست، اما مطمئناً در انجام آن عالی به نظر خواهید رسید!

پول روی درختان رشد می کند

اگر در حین دویدن در شهر با یک نقطه پر زرق و برق برخورد کردید، می توانید از بیل خود برای حفاری در آن نقطه استفاده کنید و 1000 زنگ را پیدا کنید. اگرچه شما فقط می توانید پول را در جیب خود بگذارید، اما اگر صبور باشید می توانید پول بیشتری به دست آورید.

کیسه زنگی را از موجودی خود انتخاب کنید و دوباره آن را در زمین دفن کنید. به خاطر داشته باشید که می توانید تا 10000 زنگ را در یکی از این سوراخ های منحصر به فرد دفن کنید. هنگام دفن کیسه، یک نهال ظاهر می شود. نهال را برای چند روز بگذارید. در صورت نیاز به جابجایی درخت، نهال را حفر کنید و دوباره در جای دیگری بکارید.

در نهایت به یک درخت تبدیل می شود و سه کیسه بل آزاد می کند. به خاطر داشته باشید که هر روز یک مکان درخشان جدید از درخت پول در جزیره شما ظاهر می شود. شما می توانید چندین درخت پول را به طور همزمان در حال رشد داشته باشید، بنابراین مطمئناً می خواهید به دنبال این نقاط براق باشید.

ارزان بخر، بالا بفروش

عبور از حیوانات: افق های جدید

منبع: iMore

شما می توانید با بازی در بازار پایه، مقادیر زیادی زنگ بسازید یا از دست بدهید. هر یکشنبه بین ساعت 5 صبح تا ظهر، دیزی می در جایی در جزیره شما ظاهر می شود و به شما پیشنهاد می دهد شلغم بفروشد. قیمت آن از هفته به هفته بین حدود 90 تا 110 زنگ متفاوت خواهد بود، بنابراین سعی کنید زمانی که در سمت پایین هستند خرید کنید. تا جایی که می توانید آن را ذخیره کنید. به خاطر داشته باشید که نمی توانید آنها را در خانه خود نگه دارید، بنابراین به مکانی برای دفع آنها نیاز دارید. در غیر این صورت آنها را در جیب خود حمل خواهید کرد.

تیمی و تامی در روز یکشنبه شلغم نمی‌خرند، اما قیمت‌های متفاوتی را در طول هفته ارائه می‌کنند. مرتب چک کنید و منتظر بمانید تا قیمت آن بیشتر از چیزی باشد که برای آن خریده اید، سپس شلغم هایتان را تخلیه کنید و سود زیادی به دست آورید. فقط زیاد نگهشون ندین چون اگه یکشنبه برگرده همشون پوسیده و بی مصرف میشن.

میراث، ثروت و پول به ارث رسیده

عبور از حیوانات: افق های جدید

منبع: iMore

فسیل ها یکی دیگر از اقلام کلکسیونی هستند که می توانید به موزه خود اضافه کنید. روزانه تا چهار فسیل تولید می‌شود، اما اگر یک روز را از دست بدهید، بیش از شش فسیل در جزیره وجود نخواهد داشت. این مکان های دفن را می توان با شکل ستاره قهوه ای روی زمین شناسایی کرد. هر بار که فسیل جدیدی کشف می کنید، آن را مستقیماً به Blathers ببرید و به عنوان یک شهروند مهربان به موزه اهدا کنید.

با این حال، Blathers تکراری را نمی پذیرد. با این همه دوتایی چیکار میکنی؟ خب، البته آنها را بفروش! فسیل ها را می توان با قیمتی بین 1000 تا 6000 زنگ به تیمی و تامی فروخت. البته، همیشه باید به Blathers اجازه دهید تا فسیل‌ها را قبل از فروش برای شما شناسایی کند. به این ترتیب متوجه خواهید شد که کدام یک را قبلاً اهدا کرده اید.

زنگ ها را به صدا درآورید!

در هسته خود، Animal Crossing: New Horizons همه چیز در مورد کسب درآمد برای پرداخت وام و ساختن زندگی عالی شماست. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا در حین گشت و گذار در جزیره خود به سرعت برنده Nook Miles یا Bells شوید. موفقیت در ایجاد یک فرار کامل. امیدوارم بتوانید کمیاب ترین موجودات را پیدا کنید و خانه رویاهای خود را در یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ بسازید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندومانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …