Animal Crossing: New Horizons کدو تنبل – چگونه بیشتر کدوها را پرورش دهیم


هالووین تعطیلات مورد علاقه من در سال است ، بنابراین بازی Animal Crossing: New Horizons در ماه اکتبر ضروری است. به هر حال ، تعطیلات آن را به یکی از بهترین بازی های هالووین نینتندو سوییچ تبدیل کرده است. چه راهی برای جشن گرفتن بهتر از پرورش نقاط کوچک کدو تنبل خودمان؟ شما می خواهید مشغول شوید زیرا برای تهیه “دستور العمل های کدو شبح” و تزئین جزیره خود در آستانه همه شمع ها به کدو سبز زیادی نیاز دارید. در اینجا چند نکته و ترفند برای پرورش کدو تنبل و تزئینات برای هالووین آورده شده است.

مهم است بدانید که چهار رنگ کدو تنبل وجود دارد: سفید ، سبز ، نارنجی و زرد. نکته این است که هیچ راهی برای گفتن این نیست که شروع کدو تنبل هنگام کاشت چه رنگی خواهد بود ، بنابراین باید منتظر بمانید و شاهد رشد آن باشید.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

دستور العمل های DIY هالووین نیاز به کدو نارنجی دارد ، اما می توانید از کدو تنبل رنگی دیگر استفاده کنید تا دکوراسیون موجود در کدو تنبل شب رنگ را در رنگ های مختلف سفارشی کنید.

نحوه دریافت کدو تنبل حیوانات

به جای خرید تخمه کدو ، می توانید پیش غذاهای کدو تنبل را از گنجه Nook’s Cranny یا از Leif خریداری کنید ، اگر او به طور تصادفی در جزیره شما فروشگاه ایجاد کرده باشد. در صورت امکان ، پیشنهاد می کنیم از Leif از طریق Nook’s Cranny خرید کنید ، زیرا هزینه آن نصف Nooks است.

شما نیاز خواهید داشت لحن از کدو تنبل برای تهیه همه این دستور العمل های DIY کدو تنبل استفاده کنید ، بنابراین توصیه می کنیم وقتی لیف دور است غذاهای کدو اضافی تهیه کنید.

بهترین راه برای پرورش بسیاری از کدو تنبل Animal Crossing

اگر می خواهید تمام دستور العمل های کدو تنبل Spooky DIY را تهیه کنید ، به چند کدو تنبل احتیاج دارید. بنابراین ، در اینجا نحوه استفاده بیشتر از یک کدو تنبل است.

1.) کدو تنبل بسازید

این به شدت ضروری نیست ، اما اگر می خواهید پیشرفت کدو تنبل خود را به طور مثرتری کنترل کنید ، توصیه می کنیم که منطقه مخصوصی برای کدوها ایجاد کنید. اگر خاک تیره را با حصاری در اطراف آن قرار دهید ، می تواند جذاب به نظر برسد.

2.) کدو تنبل خود را هر روز آب دهید

یک شروع کدو تنبل می تواند به سه کدو تنبل منجر شود. گیاهانی که در طول روند رشد چهار روزه به طور منظم آبیاری می شوند ، احتمالاً کدو بیشتری تولید می کنند.

  • توجه داشته باشید 4 مرحله رشد: همانطور که باید منتظر بلوغ گلها در Animal Crossing باشید ، باید چهار روز صبر کنید تا کدو شروع به رشد کند و تبدیل به یک کدو تنبل کامل شود. اگر به تازگی کاشته شده است ، فقط چند برگ در ابتدا برجسته می شود. در روز دوم ، این برگها بزرگتر می شوند. یک کدو تنبل کوچک در روز سوم ظاهر می شود. در نهایت ، رنگ کدو تنبل در روز چهارم مشخص می شود و آماده برداشت می شود.

3.) بیشتر بکارید

به محض اینکه بتوانید کدو تنبل هایی را که کاشته اید جمع آوری کنید ، می خواهید مقدار بیشتری را در زمین بگذارید و این روند را از نو شروع کنید. به این ترتیب ، به احتمال زیاد تمام کدو تنبل مورد نیاز برای این تعطیلات شبح انگیز را دریافت خواهید کرد. حتی ممکن است ارزش کاشت آنها را به مدت چهار روز داشته باشید. به این ترتیب ، شما به طور مداوم بیشتر در سنین اکتبر خواهید داشت.

کدو تنبل حیوانات

Animal Crossing یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ است. اکنون که این تکه کدو تنبل را پوشیده اید ، حتی بیشتر سرگرم کننده است. موفق باشید در تزئین جزیره خود با تعداد زیادی دکور جشن هالووین.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …