Animal Crossing: New Horizons Guide for Halloween – نکات و ترفندهایی برای جک در هالووین

اخبار اپل


منبع: iMore

Animal Crossing یکی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ برای هالووین است. فعالیت های زیادی وجود دارد که شما را تا آخرین روز اکتبر، زمانی که جک، خودخوانده «پادشاه سلطنتی هالووین» ظاهر می شود، مشغول نگه دارند. مطمئن نیستید معامله این مرد چیست؟ خوب، ما اینجا هستیم تا همه چیز را به شما بگوییم و چگونه برای ملاقات با او آماده شوید.

توجه داشته باشید: برای شرکت در جشن هالووین، خدمات رزیدنت شما باید در بازی شما ارتقا یابد.

چگونه برای هالووین آماده شویم

دریافت دستور العمل هالووین Acnh

منبع: iMore

در اینجا کاری است که باید در ماه اکتبر انجام دهید تا برای شب هالووین آماده شوید.

 • هر روز در ماه اکتبر آب نبات بخرید: همانطور که قبلا ذکر شد، جک برای هالووین پذیرایی می کند و اگر شما رعایت نکنید، او ناراضی خواهد بود. در این شرایط توصیه می کنیم حداقل 15 تکه آب نبات در طول روز همراه خود داشته باشید. مسئله این است که شما فقط می توانید یک تکه آب نبات در روز از Nook’s Cranny بخرید، بنابراین ماه اکتبر را در مخفی کردن انبوه آب نبات خود بگذرانید.
 • کدو تنبل را برای دستور العمل های DIY پرورش دهید: شما می توانید کدو تنبل کوچک خود را پرورش دهید. هنگامی که آنها را در دسترس دارید، می توانید آنها را در یک دکور ویژه هالووین بسازید.
 • از جزایر دوست شیرینی بخرید. هنگامی که به جزیره یکی از دوستان سفر می کنید، می توانید آب نبات Nooks بخرید، حتی اگر صاحب جزیره قبلاً آب نبات خود را برای آن روز خریده باشد.
 • هنگام بازدید از جزایر خارجی، یک DIY داشته باشید. هنگام بازدید از جزیره دوست، با یک محلی که DYI انجام می دهد مشورت کنید. اگر این دستور العملی است که قبلاً می دانید، این ساکن به جای آن یک تکه آب نبات به شما می دهد.

عبور حیوانات جک پادشاه هالووین

جک

منبع: iMore

در ** 31 اکتبر ** بازیکنان می توانند هالووین را با روستاییان خود و یک قهرمان تعطیلات ویژه به نام جک جشن بگیرند. جک یک روح با سر کدو تنبل است که در چندین بازی قبلی Animal Crossing حضور داشته است.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بالاتر

زمان و تاریخ شروع جک

 • تاریخ: 31 اکتبر
 • زمان: 17:00 تا نیمه شب (به وقت محلی شما)
 • جایی که: جایی نزدیک خدمات رزیدنت

از ساعت 17:00 موسیقی شبح وار شروع به پخش می کند و فضای ترسناک جزیره شما را فرا می گیرد. روستاییان یا تصمیم می گیرند در خانه های خود بمانند و شیرینی پخش کنند یا لباس بپوشند و بیرون به دنبال شیرینی پرسه بزنند.

در هالووین چه باید کرد

آنچ ویچ و جک

منبع: iMore

 • یه لباسی بپوش!: آواتار خود را به طور کامل با لباس های هالووین و رنگ صورت مورد علاقه خود بپوشانید.
 • جک را ملاقات کنید: جک در جزیره شما در نزدیکی خدمات رزیدنت ظاهر می شود و درخواست آب نبات می کند. شیرینی او را بدهکار کنید و او با تزئینات ست شبح وار یا حتی لباس جک به شما پاداش می دهد. می توانید در طول شب چند تکه آب نبات به او بدهید.
 • برای داشتن آب نبات: شما می خواهید به جک و روستاییان خود آب نبات بدهید، بنابراین مطمئن شوید که همیشه یک مخفیگاه مناسب داشته باشید.
 • ترفند یا درمان: از ساعت 17:00 به بیرون بروید و به هر یک از روستاییان خود آب نبات بدهید یا در خانه از آنها آب نبات بخواهید. برخی از آنها ممکن است شما را با چیز بسیار خاصی پاداش دهند.

اگر آب نبات نداشته باشم چه؟

ترفند آنگ

منبع: iMore

اگر یکی از روستاییان یا جک شما از شما آب نبات بخواهد و شما یا برای آنها آب نبات ندارید یا ترجیح می دهید آن را به آنها ندهید، آنها با شما حقه بازی می کنند. این می تواند شامل نقاشی کردن اشیاء روی صورت یا تغییر لباس خود با چیزی متفاوت باشد. بعد احتمالاً چیز دیگری به شما خواهند داد. بنابراین اگر نمی خواهید فریب بخورید، همیشه باید آب نبات داشته باشید.

چگونه مانند جک لباس بپوشیم

جک آپدیت پاییز Acnh

منبع: iMore

بله، شما می توانید گروه جک را در Animal Crossing: New Horizons خریداری کنید. این یک لباس عالی برای هالووین خواهد بود. در اینجا نحوه تهیه هر دو عبا و سر آمده است.

مورد چگونه آن را بدست آوریم
جک راب ردای جک در روز هالووین به جک یک آب نبات بدهید
صورت جک Acnh صورت جک در روز هالووین یک تکه آب نبات دوم به جک بدهید

نکات و ترفندهایی برای هالووین و جک

ترفند یا درمان Acnh

منبع: iMore

 • چند تکه آب نبات از روستاییان بگیرید: هر یک از روستاییان شما تصمیم می گیرد یا در داخل خانه بماند و آب نبات بدهد یا لباس بپوشد و به دنبال آب نبات برود. روستائیانی که در خانه هایشان آب نبات می دهند هر پنج دقیقه یک تکه دیگر به شما می دهند. برای گرفتن آب نبات از یک دهقان در بیرون، کافی است وارد یک ساختمان شوید، از آن خارج شوید و سپس نزد آن دهقان برگردید تا قطعه دیگری را بردارید. اگر خوش شانس باشید به شما یک آبنبات چوبی می دهند.
 • برای جک آب نبات چوبی جمع کنید: جک عاشق آبنبات چوبی است و برای دادن آن به او هدایای ویژه ای به شما می دهد.
  • آب نبات چوبی شماره 1: کالسکه ارواح
  • آب نبات چوبی شماره 2: Ghost Carriage Recipe DIY
  • آب نبات چوبی شماره 3: دستور DIY چوب ارواح

Acnh Edit Jack Harvis Island

منبع: iMore

 • کارت amiibo Jack’s Animal Crossing اکنون کار می کند!: کارت amiibo Jack’s Animal Crossing را می توانید از آمازون خریداری کنید. وقتی بازیکنان نقشه جزیره هاروی را اسکن می کنند، به نظر می رسد که جک با او ژست گرفته است. از گرفتن عکس با این روح شبح مانند لذت ببرید.

سر کدو تنبل

کارت جک آمیبو عبور از حیوانات

نقشه amiibo Crossing حیوانات – جک

پادشاه هالووین

با اسکن این کارت amiibo ویژه در بازی New Horizons خود، می توانید جک را برای عکاسی به جزیره هاروی ببرید.

 • آب نبات های خود را روی زمین نگذارید: اگر مورچه ها را در جایی بیرون بیندازید، به سرعت روی آب نبات های شما که به سختی به دست آورده اید، جمع می شوند. شما باید آن را در یک مکان امن قرار دهید یا آن را تا شب هالووین در انبار خود نگه دارید.
 • اسلات ها را در موجودی خود باز نگه دارید: اگر جک سعی می کند چیزی به شما پاداش دهد، اما شما جایی برای دریافت هدیه او ندارید، باید زمانی را از فعالیت های هالووین صرف کنید تا چیزها را در جایی رها کنید. قبل از انجام هر کار دیگری در هالووین، از زحمت خود خلاص شوید و فضا را باز کنید. توصیه می کنیم حداقل پنج اسلات باز داشته باشید.

جک عبور حیوانات

این تمام چیزی است که باید در مورد جک بدانید. مطمئن شوید که در سراسر اکتبر آب نبات تهیه کنید تا برای رسیدن آن در 31 اکتبر آماده باشید.

پایه ای

عنوان Animal Crossingمنبع: نینتندو

سوئیچ بیشتری دریافت کنید

نینتندو سوییچ

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود در خریدها کمیسیون دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
پروژه Iris گوگل می تواند با هدست واقعیت ترکیبی اپل رقابت کند

متا قبلاً با محصولات Oculus حضور خود را در صنعت سخت افزار AR / VR تثبیت کرده است و شایعه شده است که اپل یک رقیب قدرتمند در آینده دارد. با این حال، گوگل هنوز حوله نپذیرفته است. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال توسعه یک هدست AR با کد …

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …