Animal Crossing: New Horizons – How to make

اخبار اپل


منبع: iMore

Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر منتشر شده است و اضافه شدن کرافت به این سری از فرنچایز، بازی را از عالی به یکی از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ تبدیل کرده است. توانایی ایجاد و سفارشی سازی عناصر خود هم به عنوان یک سیستم طبیعی برای پیشرفت بازی و هم به عنوان راهی برای افزودن تنوع بیشتر و انتخاب بازیکن به طراحی و دکوراسیون عمل می کند. از آنجایی که اکنون می توانید مبلمان را در فضای باز قرار دهید، به نظر می رسد که امکانات برای طراحی جزیره بی پایان است.

عزیمت به جزیره

عبور از حیوانات: افق های جدید

عبور از حیوانات: افق های جدید

دنیای جزیره ای خود را بسازید

Animal Crossing: New Horizons بیش از همیشه بر کاردستی تاکید دارد. همانطور که به آرامی بهشت ​​خود را در جزیره می سازید، لباس، مبلمان و ابزار خود را بسازید.

در اوایل بازی، توانایی ساخت را خواهید داشت، اما اگر می‌پرسید این درباره چیست، در اینجا یک راهنمای سریع برای ساخت آن در Animal Crossing: New Horizons آورده شده است.

دستور العمل های DIY را باز کنید

کاردستی Animal Crossing New Horizons Crafting

منبع: iMore

پروژه های خودت انجام بده یا خودت انجام بده معادل Animal Crossing: New Horizons هستند. باز کردن قفل آنها فوق العاده آسان است – در واقع، شما می توانید این کار را در روز اول بازی انجام دهید.

تراکنش های VPN: مجوز مادام العمر برای 16 دلار، برنامه های ماهانه برای 1 دلار و بیشتر

فقط بازی را شروع کنید و درس را دنبال کنید. پس از خوابیدن در طول بازی و شروع اولین “روز” رسمی، تام نوک اعلام می کند که در حال برگزاری سمینارهای DIY برای سرنشینان چادرش است. از آنجا دیدن کنید و بخواهید در سمینار شرکت کنید.

Nook اصول اولیه کاردستی را به شما آموزش می دهد و باعث می شود اولین چوب ماهیگیری خود را بسازید. از آنجا به شما دستور العمل های اساسی داده می شود و فرصتی برای درست کردن همه چیز به شما داده می شود، البته تا زمانی که دستور تهیه DIY و مواد لازم برای آن را داشته باشید. از آنجا، آسمان حد است!

دریافت مواد

عبور حیوانات از هلوهای جزیره افق های جدید

منبع: iMore

برای ساختن اقلام DIY، به مواد مورد نیاز خود نیاز دارید. چندین ماده مختلف وجود دارد که می توانید برای ساخت آنها استفاده کنید. در اینجا آنها هستند، و چگونه آنها را پیدا کنید:

 • علف های هرز – در ابتدای بازی آنها همه جا خواهند بود. اینها چیزهای سبز رنگ سبز روی زمین هستند که در طول های مختلف از شبدر کوچک تا ساقه های پر ظاهر می شوند. فقط Y را در جلوی پچ فشار دهید تا آن را انتخاب کنید.
 • شاخه های درخت “اینها چوبهای کوچک هستند.” می توانید آنها را روی زمین زیر درختان پیدا کنید (هر روز تعداد بیشتری احیا می شوند)، اما فقط با تکان دادن درختان می توانید به مقدار بی نهایتی دست پیدا کنید. آنها همیشه سقوط نمی کنند، اما به لرزش ادامه دهید و شما بیشتر خواهید گرفت.
 • سنگ “سنگ های خاکستری کوچک.” آنها هر روز به صورت شاخه های درخت در کنار سنگ های بزرگ و خاکستری جزیره متولد خواهند شد. شما می توانید با ضربه زدن به سنگ ها با بیل، که باید آن را به عنوان یک دستور تهیه کنید یا از Nooklings بخرید، بیشتر به دست آورید.
 • چوب – کنده های قهوه ای که فقط با ضربه تبر به درختان به دست می آیند.
 • چوب مخروطی – مشابه چوب معمولی اما با رنگ روشن تر. همچنین با برخورد تبر به درختان به دست می آید.
 • چوب سخت – مشابه چوب معمولی اما با رنگ تیره تر. همچنین با برخورد تبر به درختان به دست می آید.
 • خاک رس – لکه های قهوه ای روشن تنها با ضربه زدن به سنگ ها با بیل به دست می آید.
 • سنگ آهن – سنگ بلوک سیاه. تنها با ضربه زدن به سنگ ها با بیل به دست می آید. ممکن است کمی نادر باشد.
 • سنگ معدن طلا «طلا، سنگ‌ها را مسدود کن». فقط با بیل زدن به سنگ ها به دست می آید. به ندرت.
 • گل ها – هرکسی در شهر خود با گل های مختلف شروع می کند و می توان هر چند روز یک بار آنها را بدون آسیب رساندن به گیاه چید. اگر گل‌های دیگری می‌خواهید، می‌توانید بذرهایی را که از Nooklings خریداری کرده‌اید بکارید یا گیاهانی را در جزایر دیگر بکارید و دوباره در جزایر خود بکارید.
 • میوه ها – جزیره شما با نوعی میوه “بومی” شروع می شود که می توانید با تکان دادن درختان در جایی که ظاهر می شود به دست آورید. با گرفتن میوه جدید از جزایر دیگر، حفر چاله و قرار دادن میوه در داخل، می توان درختان میوه بیشتری کاشت.

مواد کاردستی کمیاب‌تری وجود دارد که بعداً در بازی با آنها مواجه خواهید شد، اما اینها اصول اولیه‌ای هستند که برای شروع باید بدانید.

دستور العمل های بیشتری دریافت کنید

کاردستی Animal Crossing New Horizons Crafting

منبع: iMore

هنگامی که برای اولین بار قفل کاردستی را باز می کنید، دستور العمل های زیادی برای کار با آنها نخواهید داشت. اگر می خواهید مبلمان بیشتری طراحی کنید و خانه و شهر خود را به طور کامل تزئین کنید، می خواهید چیزهای بیشتری به دست آورید. در اینجا چند راه برای دریافت دستور العمل های DIY بیشتر وجود دارد:

 • در شهر خود به پیشرفت ادامه دهید. اگر تام نوک از شما خواسته است کاری انجام دهید، سعی کنید آن را سریع انجام دهید. شما فقط از رشد شهر خود و ساختن امکانات جدید دستور العمل های بسیار مهم DIY دریافت خواهید کرد.
 • ببینید Nooklings چه چیزی می فروشد، یا در چادر خدمات رزیدنت یا در نوک کرانی. آنها دستور العمل هایی را می فروشند که در هیچ جای دیگری نمی توانید تهیه کنید.
 • بادکنک ها را بردارید با تیرکمان بچه گانه آنها اغلب حاوی دستور العمل های جدید هستند.
 • با روستاییان صحبت کنید. گاهی اوقات آنها دستوری برای ارائه به شما دارند. همانطور که روستاییان بیشتری به جزیره شما نقل مکان می کنند، می توانید با بازدید از آنها در خانه هایشان در حالی که آنها آنها را درست می کنند، حدود سه دستور غذا در روز کسب کنید.
 • هر روز سواحل را بررسی کنید. اغلب دستور العمل های جدید در بطری ها شسته می شوند.
 • انواع مختلفی از اقلام را بردارید. گاهی اوقات شخصیت شما فقط با در دست گرفتن یک پوسته یا یک تایر قدیمی الهام می گیرد و دستور العمل جدیدی اختراع می کند.
 • به بازی ادامه دهید!! بسیاری از دستور العمل های جدید تنها از طریق توسعه طبیعی در دسترس خواهند بود.

سفارشی سازی

کاردستی Animal Crossing New Horizons Crafting

منبع: iMore

پس از باز کردن قفل خانه های روستاییان جدید، Nook’s Cranny و چندین امکانات دیگر، تام نوک شما را به یک کارگاه شخصی سازی ویژه دعوت می کند. با او صحبت کنید تا او را شروع کنید و دستورالعمل های او را دنبال کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مبلمان را با رنگ ها و الگوهای مختلف با استفاده از کیت های سفارشی سازی سفارشی کنید!

Nook کیت های سفارشی سازی زیادی را برای شروع در اختیار شما قرار می دهد و هر زمان که بخواهید می توانید موارد بیشتری را از Nooklings خریداری کنید. سفارشی‌سازی برای هر قطعه مبلمان کار نمی‌کند و باید به منوی سفارشی‌سازی بروید تا ببینید آیا می‌توان یک مورد را سفارشی کرد یا خیر. علاوه بر این، هر مورد را فقط می‌توان به روش‌های خاص و از پیش تعیین‌شده سفارشی کرد – مجموعه‌ای از رنگ‌های از پیش تعیین‌شده در دسترس شما خواهد بود و شما باید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

با این حال، برخی از موارد ممکن است طرح‌های سفارشی دریافت کنند که می‌توانید از طریق برنامه Nook Phone Custom Designs ایجاد کنید و سپس روی موارد اعمال کنید. اگر خلاق هستید، این می تواند یک راه سرگرم کننده برای سفارشی کردن مبلمان و سایر موارد باشد.

سفارشی‌سازی به شدت به آزمایش بستگی دارد – باید با آن بازی کنید تا ببینید چه مواردی را می‌توان سفارشی‌سازی کرد و چگونه. اما این یک راه سرگرم کننده برای به دست آوردن بسیاری از اقلام DIY است که منحصر به فرد به نظر می رسند یا با زیبایی شناسی شما مطابقت دارند. حتما امتحانش کنید!

ساختن بهشت

عبور از حیوانات: افق های جدید

عبور از حیوانات: افق های جدید

دنیای جزیره ای خود را بسازید

Animal Crossing: New Horizons کاردستی را به خط مقدم می‌آورد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بهشت‌های جزیره‌ای خود را با تزئینات، سفارشی‌سازی‌ها و گزینه‌های خلاقانه‌تر از همیشه بسازند و طراحی کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از لینک‌های خود، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیفون SE 2020
اخبار اپل
شایعات مربوط به زنجیره تامین حاکی از آن است که آیفون SE 2022 در ماه های آوریل تا مه عرضه خواهد شد

منتشر شده توسط Chandraveer Mathur در 19 ژانویه 2022 در Apple News به گفته راس یانگ، تحلیلگر زنجیره نمایشگر، تامین کنندگان اپل در این ماه تولید نمایشگرهای آیفون SE 3 2022 را آغاز خواهند کرد. او انتظار دارد که این دستگاه در ماه آوریل یا اوایل می سال جاری معرفی …

اخبار اپل
نمایشگرهای iPhone SE 3 قبل از عرضه در آوریل یا می وارد تولید می شوند

اولین محصول اپل در سال 2022 نزدیک تر است.عکس: AB / Unsplash طبق گزارشی جدید، اپل این ماه تولید پنل های نمایشگر نسل بعدی آیفون SE را پیش از عرضه آن در اواخر آوریل یا اوایل ماه می آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود که این گوشی پایه جدید برای اولین …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
اولین نمایش “WeCrashed” با جارد لتو در Apple TV + در 18 مارس – این هم یک تیزر

WeCrashedاستریمر اعلام کرد، برنامه آینده Apple TV + که داستان شکست WeWork را روایت می کند، در 18 مارس پخش خواهد شد. سه قسمت اول این سریال در روز اول برای تماشا در دسترس خواهد بود و قسمت جدید هر جمعه تا پایان فصل هشت قسمتی از راه می رسد. …