Apple Arcade با NBA 2K22 و Transformers: Tactical Arena در حال پیشرفت است

اخبار اپل


سرویس بازی اپل به زودی یک جفت نام بزرگ منتشر می کند. فصل بسکتبال به زودی آغاز می شود و این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است نسخه بازی NBA 2K22به در همین حال، Transformers: Tactical Arena به بازیکنان اجازه می دهد تا شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در عملیات PvP با آن مبارزه کنند.

هر دو در هفته های آینده در مک ، آیفون و سایر دستگاه ها در دسترس خواهند بود. اما اشتراک Apple Arcade مورد نیاز است.

چند حلقه شلیک کنید نسخه بازی NBA 2K22

اصلی نسخه بازی NBA 2K21 در بهار 2021 رونمایی شد و نسخه به روز آن در دسترس است. در بازی شبیه سازی بسکتبال تعدادی از بهترین بازیکنان NBA از جمله لوکا دانچیچ ، دامیان لیلارد ، کوین دورانت ، جیسون تاتوم ، زیون ویلیامسون ، روی هاچیمورا و کارل آنتونی تاونز حضور دارند.

نسخه بازی NBA 2K22 بازیکنان می توانند مستقیماً با یک دوست در حالت چند نفره آنلاین رقابت کنند یا با فهرست های به روز شده NBA 2022 به Quick Match تغییر دهند. گزینه های دیگر عبارتند از بازی بسکتبال خیابانی 3v3 در حالت Blacktop و شروع سفر شخصی به NBA در حالت MyCareer.

یا شروع به بازی در جهت جدیدی با حالت انجمن کنید. مربیان و بازیکنان آینده می توانند مدیران عمومی و سرمربیان حق رای NBA خود شوند و یک تیم رویایی ایجاد کنند. آنها فهرست NBA خود را مدیریت می کنند و معامله می کنند ، بازیکنان آزاد امضا می کنند ، از آینده چشم پوشی می کنند و امور مالی تیم خود را کنترل می کنند.

بیشتر بدست آورید نسخه بازی NBA 2K22 از 2K Games در بخش Apple Arcade در فروشگاه App.

به برخی از ربات ها شلیک کنید Transformers: Tactical Arena

PvP Arena Transformers مورد علاقه خود را برای نبردها انتخاب کنید.
عکس: Red Games / Apple Arcade

روبات ها دیگر مبدل نمی شوند ، Transformers: Tactical Arena به بازیکنان اجازه می دهد تیمی از شخصیت های مورد علاقه خود را در یک بازی استراتژیک مرد-مرد در زمان واقعی جمع آوری کنند. آنها در میدان با بازیکنان از سراسر جهان مبارزه خواهند کرد.

Transformers ارتقا می یابد و پیروزی در نبردها به بازیکنان اجازه می دهد تا قفل شخصیت های جدید را باز کنند. توسعه دهنده Red Games قول می دهد “ده ها شخصیت آشنا ، ساختارهای قدرتمند و زرادخانه ای از واحدهای تاکتیکی برای پشتیبانی از شما ، هیچ دو نبرد یکسان نیست.”

برای اطلاعات بیشتر به بخش Apple Arcade در App Store بروید Transformers: Tactical Arenaبه

بازی های بیشتر Apple Arcade

هنوز مشخص نیست که چه زمانی هر یک از آنها در سرویس بازی در دسترس خواهند بود. اپل فقط می گوید “به زودی”. با این حال ، این نباید بیش از چند هفته طول بکشد.

هنگامی که راه اندازی شد ، آنها قادر خواهند بود بر روی Mac ، iPhone ، iPad و Apple TV ، با پشتیبانی از کنترلر بازی ، بازی کنند.

دسترسی به هر دو با اشتراک Apple Arcade با 4.99 دلار در ماه انجام می شود. این شامل بیش از 200 بازی دیگر است. طرفداران ورزش می توانند امتحان کنند نسخه بازی NBA 2K21 یا رقبای افراطیبه بازیکنان آماده نبرد باید تلاش کنند نبردهای جنگ ستارگان لگو یا دعوای لگوبهمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند

17 مه 2022 بیانیه مطبوعاتی اپل ویژگی‌های دسترسی نوآورانه را پیش‌نمایش می‌کند که قدرت سخت‌افزار، نرم‌افزار و یادگیری ماشین را ترکیب می‌کند ویژگی‌های نرم‌افزاری که اواخر امسال عرضه می‌شوند، ابزارهای جدیدی را برای ناوبری، سلامت، ارتباطات و موارد دیگر به کاربران دارای معلولیت ارائه می‌دهند کوپرتینو، کالیفرنیا اپل امروز ویژگی‌های …

اخبار اپل
توسعه دهندگان اپ استور قبل از تمدید خودکار اشتراک با قیمت های بالا به رضایت کاربر نیاز ندارند

در 16 می، اپل بی‌صدا توسعه‌دهندگان را از ویژگی اشتراک جدیدی مطلع کرد که از طریق آن با افزایش قیمت اشتراک اپلیکیشن، مشتریان به‌طور خودکار شارژ می‌شوند. این ترتیب با نحوه کار اشتراک برنامه در حال حاضر متفاوت است. در حال حاضر هر گونه تغییر در قیمت به اطلاع مشترکین …