Apple TV + قصد دارد در 10 دسامبر برای سال جدید ویژه جدید با بادام زمینی آغاز به کار کند


اپل تی وی پلاس قصد دارد جمعه 10 دسامبر برای اولین تلویزیون جدید خود رونمایی کند بادام زمینی به ویژه پس از انعقاد قرارداد با شرکت های تولید کننده در سال گذشته. حق به راست برای Auld Lang Syne، شامل باند کلاسیک شخصیت های کارتونی کودکان است که سعی می کنند بزرگترین جشن سال نو را ترتیب دهند.

نمایش جدید برای اولین بار مشخص می شود الف بادام زمینی ویژه نام “چارلی براون” (شخصیت اصلی ، اما شما آن را می دانستید) یا “اسنوپی” (سگ او ، اما شما نیز می دانستید) در عنوان نداشت.

یکی می پرسد آیا بادام زمینی چارلز اسپارکی شولتز ، خالق کتاب های کمیک ، که آن را نزدیک به 50 سال نقاشی کرد و قبل از مرگش در سال 2000 دست قوی در برنامه های ویژه تلویزیونی داشت ، موافقت کرد. او احتمالاً با توجه به مشارکت همکاران شولز و اعضای خانواده در تولید جدید ، آن را قبول خواهد کرد.

برای Auld Lang Syne بر اساس داستانی از الکس گالاتیس و اسکات مونتگومری است که آن را با کارگردان کلی کتیس نوشتند. کریگ و برایان شولتز به همراه پیج برادوک از Charles M. Schulz Creative Associates و چندین تهیه کننده اجرایی استودیو WildBrain شریک Apple TV + به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت کرده اند.

بهترین مهمانی NYE چند وقت

همانطور که داستان در برای Auld Lang Syne می رود ، گروه بچه های بادام زمینی غرق در دیدن می شوند که متوجه می شوند مادربزرگ چارلی براون نمی تواند به آنجا سر بزند. بنابراین لوسی تصمیم می گیرد جشن سال نو برگزار کند. در همین حال ، چارلی براون (همیشه از نام کامل خود استفاده می کند) برای اجرای تنها یکی از تصمیمات خود قبل از ضربه زدن در ساعت 12 نیمه شب تلاش می کند.

Apple TV + بادام زمینی با WildBrain مقابله کنید

تازه ساخته شده بادام زمینی این امر به ویژه به دلیل مشارکت انحصاری اپل با استودیوی انیمیشن WildBrain ، Peanuts Worldwide و Lee Mendelson Film Productions امکان پذیر است.

این قرارداد اجازه می دهد مجموعه های جدید اصلی و پیشنهادات ویژه به همراه عناوین کلاسیک کتابخانه از طریق Apple TV + و PBS پخش شود. پیشنهادات ویژه قدیمی برای هالووین ، روز شکرگزاری و کریسمس اکنون برای پخش از طریق Apple TV +در دسترس است.

در PBS ، برنامه های ویژه کلاسیک در تاریخهای خاصی پخش می شود. این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون در 24 اکتبر پخش می شود روز شکرگزاری چارلی براون در 21 نوامبر دنبال می شود کریسمس چارلی براون در 19 دسامبر پخش می شود تمام زمان پخش ساعت 19:30 شرق است.

بادام زمینی دوم NYE ویژه

جدید برای Auld Lang Syne ویژه در واقع دومی است بادام زمینی به ویژه در مورد موضوع سال نو. اولین، سال نو مبارک ، چارلی براون، در سال 1986 برای اولین بار در CBS پخش شد. این عنوان و برخی عناوین جدیدتر دیگر در کاتالوگ نیز در Apple TV +وجود دارد.

می توانید ویژه برنامه های Apple TV + را به همراه سایر موارد انحصاری پخش کنید بادام زمینی مطالبی مانند نمایش اسنوپی و اسنوپی در فضابه می توانید با هزینه 4.99 دلار در ماه مشترک Apple TV + شوید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …