Apple TV + منحنی یاقوت کبود استقبال می کند

اخبار اپل


این هفته به بعد نمایش صبحگاهی، COVID-19 اینجاست و تحریریه قبل از تغییر نام تجاری قبلی خراب است. بردلی حسود ، کلاستروفوبیک و موذی است. الکس عصبی است. و همه آنها در آستانه فروپاشی و آفرینش هستند زیاد واقعا انتخاب جالبیه

آیا درام + Apple TV می تواند آنقدر از مسیر خود خارج شود که به اندازه تهدید کننده جذاب شود؟

نمایش صبحگاهی مرور: فصل 2 ، قسمت 3: “لورا”

با نزدیک شدن به تغییر نام برنامه ، برادلی مجری (بازیگر نقش ریس ویترسپون) احساس دمدمی مزاجی می کند. او نمی خواهد مجری سابق برنامه صبحگاهی الکس (جنیفر آنیستون) به برنامه بازگردد. به الکس اعتماد نداره او نمی خواهد توجه خود را (که از نظر او بسیار شایسته است) با زنی که احساس ناراحتی می کند ، در میان بگذارد.

الکس مجبور است با لورا پترسون (جولیانا مارگیلس) روزنامه نگار برنامه گفتگو بنشیند ، که هم تهدید و هم فرصتی برای هر دو است. برنامه صبحگاهی میزبان

کوری (بیلی کردوپ) خواننده شبکه معتقد است لورا می تواند به عنوان مربی بردلی خدمت کند که می خواهد به عنوان یک مکانیسم دفاعی وارد روزنامه نگاری جدی تری شود. بردلی می خواهد با الکس رقابت کند و برای شبکه ارزشمند شود. کوری فکر می کند لورا می تواند به بردلی در رسیدن به آنجا کمک کند ، زیرا مطمئن نیست که بردلی واقعاً وظیفه خود را انجام دهد.

خود الکس در مصاحبه اش با لورا در حال دفاع است. کتابی درباره روزهای قدیم نمایش صبحگاهی ، نوشته شده توسط یک روزنامه نگار به نام مگی برنر (مارسیا گی هاردن – دیدن او همیشه خوشایند است) ، بیرون می آید. افشاگری های موجود در آن الکس را می ترساند ، بنابراین او با بردلی تماس می گیرد تا به او هشدار دهد.

پیچ و تاب جالبی

بردلی با لورا هوشیار است ، اما آنها همچنین با هم کنار می آیند. (لحظه ای واضح وجود دارد که ویترسپون قهوه را روی کفش مارگوئل می ریزد ، که نشان می دهد نمایش بسیار خنک تری نسبت به آنچه که دریافت می کنیم نشان می دهد.) آنها یکدیگر را درک می کنند … زیاد خوب واقعا الکس همچنین تهیه کننده حیوان خانگی خود چیپ (مارک دوپلاس) را می فرستد تا ببیند آیا می تواند مصاحبه را قبل از پخش اصلاح کند یا خیر.

دنیل هندرسون (طراحی تری) ، برنامه صبحگاهی’لنگر سوم در چین گیر کرده است و از ابتدا درباره بحران COVID-19 گزارش می دهد ، اما هیچ کس آنطور که باید جدی نمی گیرد. او از تهیه کنندگان شکایت می کند که آنها مجبورند فشار بر بخش های او را متوقف کنند. البته ما می دانیم که همه تا چند روز دیگر این داستان را جدی می گیرند.

سرانجام ، یک سابق رسوا برنامه صبحگاهی وقتی می شنود که الکس و بردلی با هم کار می کنند ، میچ کسلر (استیو کارل) در میانه ملاقات با یک زن ایتالیایی (والریا گولینو) است که می خواهد در پروژه او مشارکت داشته باشد. عصر را تمام می کند و به خانه می رود. او می گوید می تواند به او کمک کند تا محکومیت خود را لغو کند ، اما حداقل در حال حاضر او فقط می خواهد در مورد همه چیز احساس گناه کند و کمی رنج بکشد. خواهیم دید که آیا این روند ادامه دارد یا خیر.

صدای خود را فشرده کنید

کوری (با بازی بیلی کروداپ) و لورا (جولیانا مارگولیز) طرح و نقشه!
عکس: Apple TV +

نمایش صبحگاهی – سریال Apple TV + ، نه نمایش داستانی که به تصویر می کشد – از بحران هویت جدی رنج می برد. هفته به هفته ، ثروتمندترین افراد جهان هجوم می آورند و سپس آپارتمان های گران قیمت خود را باد می کنند. به نظر می رسد تحریک یک گرم همدردی با مشکلات آنها بسیار دشوار است.

جالب است که ببینیم درام پشت صحنه الکس در برابر بردلی چگونه باید با همه گیری COVID-19 آینده رقابت کند ، زیرا چنین است هنوز یک مشکل در دنیای واقعی ، و تئاتری بودن اخبار جعلی برای شروع چندان جالب نبود. اکنون که مردم به طور دروغی از میلیون ها نفر واقعی می میرند ، تماشای ورم باد برادلی در جهت نمایش صبحگاهی او هنگام سقوط و سوختن گروه آیووا پشت سر او بسیار ناچیز است.

من مطمئن نیستم که این هفته در آخرین لحظه با توپ خمیده یاقوت کبود چه کنم ، اما من این ایده را دارم که بردلی از یک فیلمبردار ماهر مانند لورا پیشی بگیرد. من مطمئن نیستم که این نمایش واقعاً این توسعه را ایجاد کرده باشد ، اما سرگرم کننده است ، بنابراین من به آن اجازه می دهم. این قسمت بیشتر کاملاً تجاری است و بنابراین ممکن است بهترین شخص او باشد. هر زمان که نمایش صبحگاهی حواس او پرت می شود و / یا سعی می کند باهوش باشد ، هرگز پایه های خود را پیدا نمی کند. اما فقط با بررسی نگرانی الکس و بردلی ، که در مورد یکدیگر فکر می کنند ، این سریال پیشرفت چشمگیری دارد.

این هفته در رویدادهای بد فعلی

اریک (حسن مینگهی) و بردلی دارای طولانی کمی به مفهوم “فاصله گذاری اجتماعی” بخندید. خنده دار است چون … هنوز هم اتفاق می افتد … و به یاد دارید؟ چه زمانی؟ همه ما ها؟ نه ، خنده دار نیست. نمایش صبحگاهی ‘تقریباً هرگز خنده دار نیست علاوه بر این ، هواشناس جانکو دیوانه است که دیگر نمی تواند بگوید “حیوان معنوی”. بیدار شو! نه تنها دوستان فیس بوکی شما می توانند شکایت کنند.

نمایش صبحگاهی در Apple TV +

قسمت های جدید از نمایش صبحگاهی جمعه به Apple TV + برسید

دارای رتبه: TV-MA

نگاه کنید: Apple TV +

https://www.youtube.com/watch؟v=-qZWPTsR-Wc

نگاه کنید: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون ، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد نوشت صدای دهکده ، تفسیر فیلم ، بررسی کتابهای لس آنجلس و مجله نایلون. او 25 فیلم بلند کارگردانی کرده و بیش از 300 مقاله تصویری نوشته است که می توانید آنها را در Patreon.com/honorszombie پیدا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …