iFixit به معنای واقعی کلمه پارچه پولیش اپل را پاره می کند و نشان می دهد که چرا اینقدر هزینه دارد

اخبار اپل


از روزی که پس از رویداد Unleashed منتشر شد، پارچه پولیش 19 دلاری اپل جایگاه خود را به عنوان طلا برای میم ها در توییتر محکم کرده است. با رعایت الزامات توده ها، iFixit سرانجام به معنای واقعی کلمه یک پارچه پولیش را تخریب کرد. جزئیات جالبی را فاش کرد.

پس از خرابی مک بوک پرو جدید، iFixit مدتی طول کشید تا در مورد پارچه پولیش علمی تحقیق کند. در زیر آنچه iFixit در مورد پارچه پولیش اپل می گوید آورده شده است

به نظر می‌رسد این ماده مشابه داخل کاور هوشمند آی‌پد است که لایه‌ای نازک از میکروفیبر در داخل دارد. هر دو احساس متمایز از چرم مصنوعی با تلطیف رنگی مانند آلکانترا دارند.

iFixit دریافت که پارچه پولیش در واقع دو تکه پارچه است که پشت به پشت چسبانده شده اند. به شوخی گفت: “اگر از خرید 19 دلاری خود کمی ناامید شده اید، دو لایه را از هم جدا کنید و ناگهان دو حوله دارید که هر کدام فقط 9.50 دلار قیمت دارند.

در زدن با زبان روی گونه اش ادامه پیدا کرد:

«زیر میکروسکوپ، کیفیت ممتاز پارچه پولیش اپل زنده می‌شود. در سمت چپ یک پارچه تمیز کننده معمولی قدیمی را می بینید. خسته کننده است.درسته؟ الیاف مینیاتوری که به طرز پیچیده ای به هم بافته شده اند، به هم می رسند تا نه تنها به یک ابزار تمیز کننده، بلکه به یک شی زیبا تبدیل شوند که ارزش تمیز کردن را دارد. در میان زیبایی، یک خط نازک با ظرافت شکل میوه اصلی بشر را مشخص می کند: یک سیب.

به طور خلاصه، iFixit به دلیل اینکه iFixit را از بررسی مهم‌تر مک‌بوک پرو منحرف می‌کند و به دلیل اینکه پس از تکه تکه شدن با قیچی به هم نمی‌خورد، پارچه پولیش صفر از 10 را در مقیاس قابلیت نگهداری اعطا کرد!

شوخی نیست، ما واقعا تعجب کردیم که پارچه پولیش اپل تقاضای زیادی دارد. اگر امروز یکی از آن ها را سفارش دهید، احتمالاً ظرف 10 تا 12 هفته باورنکردنی برای شما ارسال می شود.

[Via iFixit]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …