iFixit به معنای واقعی کلمه پارچه پولیش اپل را پاره می کند و نشان می دهد که چرا اینقدر هزینه دارد

اخبار اپل


از روزی که پس از رویداد Unleashed منتشر شد، پارچه پولیش 19 دلاری اپل جایگاه خود را به عنوان طلا برای میم ها در توییتر محکم کرده است. با رعایت الزامات توده ها، iFixit سرانجام به معنای واقعی کلمه یک پارچه پولیش را تخریب کرد. جزئیات جالبی را فاش کرد.

پس از خرابی مک بوک پرو جدید، iFixit مدتی طول کشید تا در مورد پارچه پولیش علمی تحقیق کند. در زیر آنچه iFixit در مورد پارچه پولیش اپل می گوید آورده شده است

به نظر می‌رسد این ماده مشابه داخل کاور هوشمند آی‌پد است که لایه‌ای نازک از میکروفیبر در داخل دارد. هر دو احساس متمایز از چرم مصنوعی با تلطیف رنگی مانند آلکانترا دارند.

iFixit دریافت که پارچه پولیش در واقع دو تکه پارچه است که پشت به پشت چسبانده شده اند. به شوخی گفت: “اگر از خرید 19 دلاری خود کمی ناامید شده اید، دو لایه را از هم جدا کنید و ناگهان دو حوله دارید که هر کدام فقط 9.50 دلار قیمت دارند.

در زدن با زبان روی گونه اش ادامه پیدا کرد:

«زیر میکروسکوپ، کیفیت ممتاز پارچه پولیش اپل زنده می‌شود. در سمت چپ یک پارچه تمیز کننده معمولی قدیمی را می بینید. خسته کننده است.درسته؟ الیاف مینیاتوری که به طرز پیچیده ای به هم بافته شده اند، به هم می رسند تا نه تنها به یک ابزار تمیز کننده، بلکه به یک شی زیبا تبدیل شوند که ارزش تمیز کردن را دارد. در میان زیبایی، یک خط نازک با ظرافت شکل میوه اصلی بشر را مشخص می کند: یک سیب.

به طور خلاصه، iFixit به دلیل اینکه iFixit را از بررسی مهم‌تر مک‌بوک پرو منحرف می‌کند و به دلیل اینکه پس از تکه تکه شدن با قیچی به هم نمی‌خورد، پارچه پولیش صفر از 10 را در مقیاس قابلیت نگهداری اعطا کرد!

شوخی نیست، ما واقعا تعجب کردیم که پارچه پولیش اپل تقاضای زیادی دارد. اگر امروز یکی از آن ها را سفارش دهید، احتمالاً ظرف 10 تا 12 هفته باورنکردنی برای شما ارسال می شود.

[Via iFixit]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …