iOS 15.0.2 اشکالات MagSafe ، AirTag ، Find My و CarPlay را برطرف می کند

اخبار اپل


منبع: کریستین رومرو-چان / iMore

امروز ، اپل iOS 15.0.2 را منتشر کرد و خوشبختانه تعدادی از اشکالات iPhone های دارای سیستم عامل iOS 15 را تحت تأثیر قرار داد.

اوایل امروز ، اپل iOS 15.0.2 را برای همه کاربران دارای iPhone سازگار منتشر کرد. بروزرسانی جدید یک هفته پس از انتشار iOS 15.0.1 ارائه می شود.

آخرین نسخه تعدادی از اشکالات مingثر بر MagSafe ، AirTag ، Find My ، CarPlay و موارد دیگر را برطرف می کند. کیف پول چرمی جدید اپل با MagSafe ، اولین کسی که با Find My کار کرد ، با تعدادی از مالکان جدید ارتباط نداشت. به نظر می رسد آخرین به روز رسانی نرم افزار این مشکل را حل کرده است.

برخی از کاربران AirTag متوجه شده اند که عنصر ردیابی آنها در برنامه Find My در iOS 15 وجود ندارد و به نظر می رسد این به روز رسانی این مشکل را نیز حل می کند.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

حتی کاربران CarPlay نیز در این به روز رسانی عاشق می شوند. می توانید تمام اشکالات رفع شده در iOS 15.0.2 را در یادداشت های انتشار زیر بررسی کنید:

این به روز رسانی شامل رفع اشکال برای iPhone شما است:

  • عکسهای ذخیره شده در کتابخانه پیام های شما را می توان پس از حذف موضوع یا پیام پیوند شده حذف کرد
  • کیف پول چرمی iPhone با MagSafe ممکن است به Find My متصل نشود
  • ممکن است AirTag در برگه یافتن موارد من ظاهر نشود
  • ممکن است CarPlay نتواند برنامه های صوتی را باز کند یا در حین پخش قطع شود
  • هنگام استفاده از Finder یا iTunes برای مدل های iPhone 13 ، بازیابی یا به روزرسانی دستگاه شما ممکن است شکست بخورد

برای اطلاع از محتوای امنیتی به روز رسانی نرم افزار اپل ، لطفاً از این وب سایت دیدن کنید: https://support.apple.com/kb/HT201222

این نسخه های کوچکتر پس از اینکه اپل یک به روزرسانی بزرگ در سیستم عامل های خود ارائه کرد ، کاملاً متداول است ، بنابراین در آینده نزدیک می توان انتظار بیشتری از آنها داشت ، زیرا iOS 15 در آیفون های بیشتر و بیشتر گنجانده شده است.

اگر می خواهید نحوه بارگیری iOS 15.0.2 را بدانید ، می توانید مقاله ما نحوه انجام این کار را در اینجا ببینید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …