iOS 15.2 بتای یک گزارش حریم خصوصی برنامه برای ردیابی فعالیت برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد


iOS 15.2 beta 1 و iPadOS 15.2 beta 1 روی توسعه دهندگان نصب شده اند. زمانی که به‌روزرسانی‌ها برای همه در دسترس باشد، یک گزارش حریم خصوصی برنامه برای ردیابی اقدامات برنامه‌های شخص ثالث ارائه می‌کند. کاربران، حسگر هر برنامه، داده ها و استفاده از اینترنت را در یک نمودار ساده نشان می دهد.

این نسخه‌های بتا تنها دو روز پس از انتشار iOS 15.2 و نسخه‌های مشابه آی‌پد برای عموم عرضه می‌شوند.

iOS 15.2 یک رکورد فعالیت برنامه را به تنظیمات اضافه می کند

یادداشت های انتشار iOS 15.2 بتا 1 به توسعه دهندگان می گوید:

iOS 15 و iPadOS 15 ویژگی Record App Activity را در تنظیمات حریم خصوصی معرفی کرده‌اند که به افراد امکان می‌دهد اطلاعات جمع‌آوری شده درباره حسگر، داده‌ها و دسترسی به اینترنت را از برنامه‌ها در دستگاه خود ذخیره کنند.

در iOS 15.2 beta و iPadOS 15.2 Beta، این فعالیت در تنظیمات در یک رابط کاربری جدید به نام App Privacy Report ارائه شده است. این یک فرصت عالی برای مشاهده حسگر، داده ها و استفاده از اینترنت برنامه شما است. برای مشاهده فعالیت خود در گزارش، به تنظیمات > حریم خصوصی > گزارش حریم خصوصی برنامه > گزارش حریم خصوصی برنامه را روشن کنید. فعالیت پس از استفاده از برنامه شما نمایش داده می شود.

همچنین یک به روز رسانی برای سیستم تماس اضطراری وجود دارد. بر اساس یادداشت های این نشریه:

اکنون می توان تماس خودکار را طوری تنظیم کرد که از یکی از دو روش برای برقراری تماس اضطراری استفاده کند: کلید کناری را همراه با کلید صدا نگه دارید، یا کلید کناری را به سرعت چند بار فشار دهید. هر دو روش اکنون قبل از برقراری تماس اضطراری، شمارش معکوس 8 ثانیه ای طولانی تر نشان می دهند.

بتا بیشتر؟ بله و خیر.

اپل همچنین watchOS 8.2 Beta 1 را در روز چهارشنبه پس از انتشار نسخه 8.1 در روز دوشنبه برای توسعه دهندگان منتشر کرد. اما یادداشت های بتا به ویژگی های جدید اشاره ای نمی کنند.

macOS 12 Monterey نیز روز دوشنبه معرفی شد، اما آزمایش بتا برای macOS 12.1 Monterey هنوز آغاز نشده است. همین امر در مورد tvOS 15.2 نیز صدق می کند. هیچ نسخه اولیه از هیچ یک از آنها در روز چهارشنبه ارائه نشد. هنوز آنقدر دور نیست.

فقط برای توسعه دهندگان … در حال حاضر

در حال حاضر iOS 15.2 beta 1، iPadOS 15.2 beta 1، watchOS 8.3 beta 1 فقط برای توسعه دهندگان هستند. اما اگر اپل از عادات قبلی خود پیروی کند، نسخه های بتا عمومی ظاهر می شوند.

در عین حال، دسترسی به این پیش‌نسخه‌ها مستلزم پیوستن به برنامه توسعه‌دهنده سالانه ۹۹ دلاری اپل است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …

اخبار اپل
تا زمانی که این تخفیف ها معتبر هستند، مجموعه ای از AirPods را تنها با 100 دلار دریافت کنید

اگر به دنبال بهترین معامله موجود برای AirPods هستید، آمازون چند تخفیف دارد که ارزش بررسی آنها را در حال حاضر با گزینه هایی که فقط از 100 دلار شروع می شود دارند. قیمت ها پس از فروش تعطیلات با 100 دلار تخفیف برای مدل های منتخب به پایین ترین …