Pokémon Unite: نحوه استفاده از کنترلر در iPhone و iPad


چند ماه از نسخه اصلی نینتندو سوییچ می گذرد ، اما Pokémon Unite بالاخره به گوشی های iPhone ، iPad و Android رسید. این یک بازی بسیار رقابتی است ، بنابراین منطقی است که بخواهید به خودتان مزیت بدهید. به طور کلی ، بهترین کنترل کننده بازی آیفون معمولاً کنترل بهتر و بهتری را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند بازی طولانی مدت دستگاه های تلفن همراه را آسان تر کند. به همین دلیل بسیار شرم آور است که بازی در حال حاضر پشتیبانی از کنترلرها را ارائه نمی دهد.

آیا می توانید در Pokémon Unite در iPhone و iPad از کنترلر استفاده کنید؟

Pokémon Unite در دستگاه های تلفن همراه هرچقدر هم خنده دار به نظر برسد ، با پشتیبانی کنترل کننده برای نسخه های iOS یا Android شروع نمی شود. این امر با توجه به عملکرد خوب بازی در ابتدا فقط در نینتندو سوییچ و عملکرد خوب آن با بازیکنان اضافه شده iOS و اندروید ، کمی احمقانه به نظر می رسد.

معاملات VPN: مجوز مادام العمر 16 دلار ، برنامه های ماهانه 1 دلار و بیشتر

آیا Pokémon Unite از کنترلر iOS پشتیبانی می کند؟

بدیهی است ، این چیزی است که بسیاری از بازیکنان آن را می خواهند و به صورت آنلاین درباره آن صحبت می کنند. با این حال ، نه The Pokémon Company و نه TiMi Studio Group اعلام نکرده اند که آیا پشتیبانی از کنترلر در نسخه های موبایل بازی ارائه می شود یا خیر. بنابراین باید منتظر ماند و دید آیا آنها در آینده نزدیک اطلاعیه ای خواهند داد یا خیر.

با توجه به موفقیت Pokémon Unite ، ما شگفت زده نخواهیم شد که شاهد پشتیبانی پشتیبانی از کنترلرها در آینده نزدیک باشیم. با این حال ، اگر ما چیزی آموخته ایم ، این است که بازی های رایج تلفن همراه همیشه با کنترل کننده ها کار نمی کنند ، مانند این که چگونه سودآور مضحک Genshin Impact هنوز از کنترلرها پشتیبانی نمی کند.

Pokémon Unite نینتندو سوییچ بهتر است یا تلفن؟

در حال حاضر ، بازیکنان نینتندو سوییچ نسبت به پخش کننده های تلفن همراه برتری دارند زیرا دارای این کنترلرهای داخلی هستند. این بازی اساساً به همان شیوه کار می کند ، اما دارندگان سوئیچ نباید نگران تار شدن انگشتان صفحه یا تداخل با عملکرد باشند. علاوه بر این ، کنترلرها به بازیکنان Switch اجازه می دهند دسترسی آسان تری به حملات مختلف خود داشته باشند.

ما می توانیم با استفاده از پیوندهای خود کمیسیون خرید خریداری کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …