آیفون و اپل واچ ممکن است سال آینده یک تصادف رانندگی را دریافت کنند

اخبار اپل


این راحت خواهد بود!
عکس: Huggs2 CC / Cult of Mac

طبق گزارش‌ها، اپل در نظر دارد سال آینده «تشخیص تصادف» را در آیفون و اپل واچ معرفی کند، با قابلیت شماره‌گیری خودکار ۹۱۱ برای هر دو دستگاه.

گفته می‌شود که این ویژگی از حسگرهای موجود، مانند شتاب‌سنج و ژیروسکوپ، که قبلاً در هر دو دستگاه تعبیه شده‌اند، برای اندازه‌گیری پرش‌های ناگهانی در حرکت یا قدرت استفاده می‌کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد «تصادفات رانندگی را در زمان وقوعشان تشخیص دهند».

اپل واچ ممکن است در هنگام خرابی با 911 تماس بگیرد

اپل واچ اکنون تشخیص سقوط را ارائه می دهد که همانطور که از نامش پیداست، از حسگرهای داخلی برای تشخیص سقوط شدید استفاده می کند و سپس به کاربران اجازه می دهد با خدمات اضطراری تماس بگیرند. همچنین می تواند یک پیام انتخاب مخاطب ارسال کند.

بر اساس گزارش جدیدی که منتشر شده است، اپل قصد دارد سال آینده کاری مشابه برای تصادفات اتومبیل انجام دهد روزنامه وال استریت. و اکنون بر روی عملکرد بی سر و صدا در پس زمینه کار می کند و تصادفات واقعی اتومبیل را مطالعه می کند.

در این گزارش با استناد به اسناد فاش شده و منابع اپل که با این طرح آشنا هستند، آمده است: «محصولات اپل تاکنون بیش از 10 میلیون تصادف خودروی ادعایی را شناسایی کرده‌اند که بیش از 50000 مورد آن شامل تماس با 911 است.

اپل از داده‌های تماس 911 برای بهبود دقت الگوریتم تشخیص تصادف خود استفاده می‌کند، زیرا تماس اضطراری شامل یک تصادف ادعایی به اپل اطمینان بیشتری می‌دهد که واقعاً یک تصادف رانندگی است.

برای سال 2022 برنامه ریزی شده است

جزئیات این ویژگی تا کنون کوچک است، اما تصور می‌شود که برای تشخیص تصادف وسیله نقلیه مانند تشخیص سقوط عمل می‌کند و سپس به کاربران این امکان را می‌دهد تا سریعاً با 911 تماس بگیرند – یا اگر پاسخی یافت نشد، تماس خودکار را آغاز کنند.

گوگل ویژگی مشابهی را به جدیدترین گوشی‌های هوشمند پیکسل ارائه می‌کند، بنابراین می‌دانیم که این امکان وجود دارد. این گزارش می‌گوید که اپل قصد دارد سال آینده این ویژگی را منتشر کند، اما مثل همیشه با این موارد، ممکن است تغییر کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …