آیفون 14 و نمایشگرهای روی سر اپل ممکن است به دلیل وای فای 6E با کمبود عرضه مواجه شوند.

مفهوم هدفون AR اپل
اخبار اپل


مینگ چی کو، تحلیلگر اپل گزارشی تحقیقاتی منتشر کرده است که می گوید آیفون 14 و نمایشگرهای روی سر آینده اپل از Wi-Fi 6E پشتیبانی می کنند و محصولات رقیب را به سمت پذیرش این فناوری هدایت می کند. با این حال، او نسبت به کمبود احتمالی عرضه هشدار داد.

پیش از این، کو گفت Wi-Fi 6E کلید “دستگاه های بی سیم Metaverse (sic) است.” او افزود که زنجیره تامین Wi-Fi برنده اصلی در بازار برای میلیاردها نمایشگر روی سر در ده آینده خواهد بود. سال ها. این تحلیلگر در آخرین گزارش خود گفت که مصرف LTCC (سرامیک با دمای پایین) برای Wi-Fi 6E بیشتر از مشخصات Wi-Fi قبلی خواهد بود. با این حال، عرضه LTCC دوباره در سال 2022 محدود خواهد شد.

Wi-Fi 6E از دو تا سه باند بیشتر از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند. بنابراین اگر از طراحی MIMO 3 × 3 یا 4 × 4 استفاده کند و هر باند به دو تا چهار LTCC نیاز داشته باشد، Wi-Fi 6E از بیش از 20 LTCC استفاده خواهد کرد. در هر دستگاه لوازم کوتاه کردن می تواند به طور قابل توجهی بر وجود نمایشگرهای نصب شده روی سر تأثیر بگذارد.

در گزارش قبلی دیگر، کو اشاره کرد که کمتر از 5 درصد از گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌های فروخته شده در حال حاضر از Wi-Fi 6 پشتیبانی می‌کنند. اما برای بهینه‌سازی تجربه بی‌سیم و عمر باتری، هدفون‌ها باید از جدیدترین فناوری‌های Wi-Fi، از جمله Wi- پشتیبانی کنند. موج میلی متری Fi 6، 6E، 7 و 5G. علاوه بر این، انتظار می‌رود که بیشتر نمایشگرهای روی سر تا دو تا سه سال آینده از این پروتکل‌های بی‌سیم پشتیبانی کنند.

Kuo پیش‌بینی می‌کند که اپل، متا و سونی در سال 2022 بر بازار سخت‌افزار دستگاه‌های متاورس تسلط خواهند داشت. انتظار می‌رود این شرکت‌ها دستگاه‌های هد مانت خود را به ترتیب در 2H22، 4Q22 و 2Q22 عرضه کنند. این تحلیلگر اضافه کرد که سخت افزار اپل و متا از Wi-Fi 6E پشتیبانی می کنند، اما دستگاه های PS5 VR سونی فقط از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند.

با این حال، این فقط یک شایعه است و باید با کمی نمک مصرف شود. تا زمانی که اپل این محصول را رسماً اعلام نکند یا این محصول را آزار ندهد، نمی توان چیزی به طور قطعی گفت. چه فکری در این باره دارید؟

[Via Gizchina]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

AirPods خود را بدون اتصال به برق شارژ کنید
اخبار اپل
صفحه اشتراک آیفون اپل اکنون برای استفاده و خواندن بسیار ساده تر است

اپل صفحه اشتراک‌ها را در آیفون و آیپد به‌روزرسانی کرده است و استفاده و خواندن آن‌ها را آسان‌تر کرده است. این تغییر در iOS 15 و iPadOS 15 ایجاد شده است، بنابراین در همه بهترین آیفون ها و آیپدهای اپل در دسترس خواهد بود. همانطور که توسط MacRumors اشاره شده …

اخبار اپل
فیزیکال می خواهد تاب بخورد، اما همه احمق هستند [Apple TV+ recap] ★★ ☆☆☆

این هفته در Apple TV + اپرا ایروبیک فیزیکی، مرشد خودیاری ستاره‌اش یک تخته سفید می‌خرد و نمایش خود به عقب می‌افتد. پس از یک نمایش امیدوارکننده در هفته گذشته، فیزیکی به بدترین تمایلات خود باز می گردد. دنی هنوز به طرز غیر قابل تحملی مدعی و خودخواه است. شیلا …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
NFL Sunday Ticket در اپل اکنون نزدیکتر از همیشه است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از سه شرکتی است که برای بلیط یکشنبه NFL پیشنهاد داده و منتظر پاسخ هستند. از CNBC در روز جمعه: دیزنی، اپل و آمازون همگی پیشنهادهایی را برای تبدیل شدن به مالک جدید حقوق پخش بسته یکشنبه بلیط خارج از بازار لیگ …