آی‌پد تیم نجات را هدایت می‌کند تا پدر و دختری را از سقوط هواپیما نجات دهند


آی‌پد موبایل برای پیدا کردن و بهبودی پدر و دختر پس از سقوط هواپیمایشان اهمیت پیدا کرده است.

به گزارش CNN، یک پدر و دختر روز یکشنبه با یک هواپیمای تک موتوره به پنسیلوانیا رفتند. این هواپیما اندکی پس از برخاستن از زمین ناپدید شد و تیم‌های امدادی تلاش کردند تا هواپیما و مسافرانش را جستجو کنند.

خوشبختانه، پس از اطلاع از شماره تلفن این مرد، متوجه شدند که دخترش یک آی‌پد دارد که می‌تواند مکان او را تشخیص دهد. پس از استفاده از این قابلیت، تیم های امدادی توانستند پدر و دختری را که هر دو به طور معجزه آسایی از سقوط جان سالم به در بردند، پیدا کرده و نجات دهند.

سرافین گفت: پس از شناسایی خلبان توسط تیم‌های امدادی، با همسر وی که منتظر همسر و دخترش در مقصد بود، تماس گرفتند و شماره تلفن همراه این مرد را دریافت کردند.

“آنها (تیم نجات) توانستند روی یک تلفن همراه پینگ کنند و متوجه شدند که دخترش یک iPad دارد و با آی‌پدهای خاصی می‌توانید سیگنال‌های پینگ را به آن ارسال کنید و وقتی آن مختصات را دریافت کردیم، آنجا بود که آنها را پیدا کردیم. او گفت.

پلیس گفت که این دو در شرایط پیش از هیپوترمی پیدا شدند و جراحات جزئی دریافت کردند. سرافین گفت که به دلیل جراحات وارده، این دو همچنان در بیمارستان بهبود می یابند.

اپل همیشه نسخه های WiFi و سلولی iPad، iPad mini، iPad Air و iPad Pro خود را می فروشد. درست مانند آیفون و اپل واچ، اتصال سلولی iPad در این سناریوی شدید تبدیل به یک فناوری نجات بخش شده است.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …