آی‌پد تیم نجات را هدایت می‌کند تا پدر و دختری را از سقوط هواپیما نجات دهند


آی‌پد موبایل برای پیدا کردن و بهبودی پدر و دختر پس از سقوط هواپیمایشان اهمیت پیدا کرده است.

به گزارش CNN، یک پدر و دختر روز یکشنبه با یک هواپیمای تک موتوره به پنسیلوانیا رفتند. این هواپیما اندکی پس از برخاستن از زمین ناپدید شد و تیم‌های امدادی تلاش کردند تا هواپیما و مسافرانش را جستجو کنند.

خوشبختانه، پس از اطلاع از شماره تلفن این مرد، متوجه شدند که دخترش یک آی‌پد دارد که می‌تواند مکان او را تشخیص دهد. پس از استفاده از این قابلیت، تیم های امدادی توانستند پدر و دختری را که هر دو به طور معجزه آسایی از سقوط جان سالم به در بردند، پیدا کرده و نجات دهند.

سرافین گفت: پس از شناسایی خلبان توسط تیم‌های امدادی، با همسر وی که منتظر همسر و دخترش در مقصد بود، تماس گرفتند و شماره تلفن همراه این مرد را دریافت کردند.

“آنها (تیم نجات) توانستند روی یک تلفن همراه پینگ کنند و متوجه شدند که دخترش یک iPad دارد و با آی‌پدهای خاصی می‌توانید سیگنال‌های پینگ را به آن ارسال کنید و وقتی آن مختصات را دریافت کردیم، آنجا بود که آنها را پیدا کردیم. او گفت.

پلیس گفت که این دو در شرایط پیش از هیپوترمی پیدا شدند و جراحات جزئی دریافت کردند. سرافین گفت که به دلیل جراحات وارده، این دو همچنان در بیمارستان بهبود می یابند.

اپل همیشه نسخه های WiFi و سلولی iPad، iPad mini، iPad Air و iPad Pro خود را می فروشد. درست مانند آیفون و اپل واچ، اتصال سلولی iPad در این سناریوی شدید تبدیل به یک فناوری نجات بخش شده است.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
بهترین جایگزین برای Apple AirPods 2022

بهترین جایگزین های Apple AirPods من بیشتر 2022 ایرپادهای اپل همراهی فوق العاده برای iPhone، iPad یا Apple Watch شما هستند، با جفت شدن فوق العاده سریع، عملکرد عالی با کنترل های لمسی و دسترسی به سیری. AirPods قطعا برای بسیاری از طرفداران آیفون جذاب خواهد بود، اما این بدان …

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …