ارتقا به روتر HomeKit با 40 درصد تخفیف در سیستم‌های شبکه eero Wi-Fi 6 در جمعه سیاه هرگز ارزان‌تر نبوده است.


با تمام دستگاه های متصل به اینترنت که این روزها در اختیار داریم، راه اندازی یک شبکه Wi-Fi قابل اعتماد بسیار ارزشمند است. با این حال، لازم نیست برای ارتقای رابطه خود هزینه زیادی کنید، زیرا پیشنهادات جمعه سیاه در آخر هفته همچنان قوی هستند.

آمازون در حال حاضر یکی از بهترین معاملات Black Friday HomeKit را با 40 درصد تخفیف در سیستم‌های Wi-Fi eero 6 و eero 6 Pro ارائه می‌کند.

هر دو سیستم اخیراً به روز رسانی دریافت کرده اند که به آنها اجازه می دهد به عنوان روتر HomeKit کار کنند. استفاده از روتر HomeKit به شما امنیت و حریم خصوصی بیشتری را برای تجهیزات خانه هوشمند شما می دهد و آن را به ارتقای عاقلانه تری تبدیل می کند.

این جمعه سیاه را با 40 درصد تخفیف در eero 6 کثیف کنید

Eero 6 یک ارتقاء کامل به خط پایه Eero است. Wi-Fi 6 را به همراه دارد که عملکرد را از 5 گیگاهرتز به 1200 مگابیت در ثانیه با دستگاه های سازگار افزایش می دهد. حتی اگر تمام دستگاه‌های خود را برای استفاده از Wi-Fi 6 ارتقا نداده‌اید، اتصال سریع‌تری بین روترهای مختلف در شبکه شما تضمین می‌کند.

Eero 6 Pro دارای بهترین ویژگی هایی است که Eero 6 با کمی بیشتر از هر چیزی دارد. اتصال سه باند به شبکه اجازه می دهد تا با یک باند اضافی 5 گیگاهرتز به سرعت گیگابیت برسد. پورت های اترنت دو گیگابیتی در هر روتر به شما امکان می دهد دستگاه های کابلی را بدون کاهش سرعت به یک گره متصل کنید.

از آنجایی که HomeKit فعال است، این روترها می توانند از تمام دستگاه های شما محافظت کنند تا به کل شبکه شما دسترسی نداشته باشند. این یک ویژگی امنیتی عالی است، زیرا اگر یک دستگاه در معرض خطر قرار گیرد، سایر دستگاه های موجود در شبکه شما ایمن می مانند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
4 برنامه عالی مک برای افزایش بهره وری شما در سال جاری

با سال جدید فرصت‌های جدید و فرصتی برای دستیابی به مجموعه‌ای از اهداف جدید هیجان‌انگیز است. خواه مال شما شخصی باشد یا حرفه ای، همه ما می توانیم از راهی برای به حداکثر رساندن زمان خود استفاده کنیم – و برنامه های بهره وری بهترین راه برای انجام آن هستند. …

اپ استور
اخبار اپل
لایحه سنا Greenlights، که اجازه بارگذاری جانبی برنامه های iOS را می دهد

ارسال شده توسط Chandraveer Mathur در 20 ژانویه 2022 در فروشگاه App در یک پیروزی برای نهادهایی که امیدوارند شرکت‌های فناوری بزرگ را تحت نظارت خود قرار دهند، کمیسیون قضایی سنای ایالات متحده یک مقررات ضد انحصار را تصویب کرد که اپل را ملزم می‌کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه‌ها را …

اخبار اپل
نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال …