از کدام کارت ها می توانم با DLC Animal Crossing: Happy Home Paradise استفاده کنم؟

اخبار اپل


منبع: Nadine Dornieden / iMore

بهترین جواب: همه آنها! قبل از آپدیت 2.0 اخیر در Animal Crossing: New Horizons، تنها شخصیت هایی که به صورت ارگانیک در بازی ظاهر می شدند می توانستند احضار شوند. اکنون می توانید با هر کسی که می خواهید معاشرت کنید!

دوست ندارید برای روستاییان خودمانی که در ساحل پیدا می کنید خانه های تعطیلات بسازید؟ نگران نباش؛ اگر amiibo دارید، می توانید خانه های تعطیلات برای شخصیت های مورد نظر خود بسازید. بازیکنان می توانند از amiibo در Animal Crossing: New Horizons، از جمله کارت ها و قطعات استفاده کنند.

در DLC جدید Happy Home Paradise، بازیکنان می‌توانند پس از باز کردن قفل اسکنر amiibo، شخصیت‌ها را احضار کنند تا یک خانه تعطیلات خاص برای آن شخصیت بسازند، بدون اینکه منتظر بمانند تا در ساحل ظاهر شوند.

کدام روستایی را می توانم دعوت کنم؟

روستاییان عادی، مانند آنهایی که در جزیره خودتان همسایه شما می شوند، پس از تکمیل حدود هفت خانه، می توانند از طریق amiibo احضار شوند. سری 1 تا سری 5، سری خوش آمدید amiibo، سری منحصر به فرد Sanrio و کارت های جشنواره amiibo را می توان برای احضار روستاییان استفاده کرد.

شما همان وظیفه و درخواست هایی را برای مبلمان دریافت خواهید کرد که اگر در ساحل شما ظاهر می شدند، دریافت می کردید. اگر به طور تصادفی با یک روستایی که قبلاً در ساحل است تماس گرفتید، نگران نباشید! آنها همچنان ظاهر خواهند شد.

در مورد شخصیت های خاص چطور؟

از سوی دیگر، شخصیت‌های خاصی مانند ایزابل و تام نوک به عنوان مشتریان VIP طبقه‌بندی می‌شوند و تا زمانی که حدود 20 خانه را تکمیل نکرده باشید، نمی‌توان آنها را احضار کرد. شخصیت‌های ویژه را می‌توان با کارت‌های amiibo آنها در سری 1 تا سری 5 احضار کرد، یا با اسکن فیگورهای amiibo مربوطه در Joy-Con یا Pro Controller خود.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …