از کدام کارت ها می توانم با DLC Animal Crossing: Happy Home Paradise استفاده کنم؟

اخبار اپل


منبع: Nadine Dornieden / iMore

بهترین جواب: همه آنها! قبل از آپدیت 2.0 اخیر در Animal Crossing: New Horizons، تنها شخصیت هایی که به صورت ارگانیک در بازی ظاهر می شدند می توانستند احضار شوند. اکنون می توانید با هر کسی که می خواهید معاشرت کنید!

دوست ندارید برای روستاییان خودمانی که در ساحل پیدا می کنید خانه های تعطیلات بسازید؟ نگران نباش؛ اگر amiibo دارید، می توانید خانه های تعطیلات برای شخصیت های مورد نظر خود بسازید. بازیکنان می توانند از amiibo در Animal Crossing: New Horizons، از جمله کارت ها و قطعات استفاده کنند.

در DLC جدید Happy Home Paradise، بازیکنان می‌توانند پس از باز کردن قفل اسکنر amiibo، شخصیت‌ها را احضار کنند تا یک خانه تعطیلات خاص برای آن شخصیت بسازند، بدون اینکه منتظر بمانند تا در ساحل ظاهر شوند.

کدام روستایی را می توانم دعوت کنم؟

روستاییان عادی، مانند آنهایی که در جزیره خودتان همسایه شما می شوند، پس از تکمیل حدود هفت خانه، می توانند از طریق amiibo احضار شوند. سری 1 تا سری 5، سری خوش آمدید amiibo، سری منحصر به فرد Sanrio و کارت های جشنواره amiibo را می توان برای احضار روستاییان استفاده کرد.

شما همان وظیفه و درخواست هایی را برای مبلمان دریافت خواهید کرد که اگر در ساحل شما ظاهر می شدند، دریافت می کردید. اگر به طور تصادفی با یک روستایی که قبلاً در ساحل است تماس گرفتید، نگران نباشید! آنها همچنان ظاهر خواهند شد.

در مورد شخصیت های خاص چطور؟

از سوی دیگر، شخصیت‌های خاصی مانند ایزابل و تام نوک به عنوان مشتریان VIP طبقه‌بندی می‌شوند و تا زمانی که حدود 20 خانه را تکمیل نکرده باشید، نمی‌توان آنها را احضار کرد. شخصیت‌های ویژه را می‌توان با کارت‌های amiibo آنها در سری 1 تا سری 5 احضار کرد، یا با اسکن فیگورهای amiibo مربوطه در Joy-Con یا Pro Controller خود.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
امروز در تاریخ اپل: تبلیغ Super Bowl Mac برخلاف همه شانس ها پخش می شود

22 ژانویه 1984: تبلیغ خیره کننده اپل در سال 1984 “Macintosh 128K” در سه ماهه سوم Super Bowl XVIII از شبکه CBS پخش شد. احتمالاً معروف‌ترین آگهی تلویزیونی کامپیوتری در تاریخ، این تبلیغات توسط کارگردانی می‌شود بیگانه و بلید رانر کلاه ایمنی ریدلی اسکات اما به سختی پخش شد. تبلیغات …

اخبار اپل
نحوه فعال کردن سریع حالت پرتره در تماس‌های ویدیویی WhatsApp و FaceTime

اپل با عرضه آیفون 7 پلاس در سال 2016، اولین حالت پرتره پس‌زمینه عکس را محو می‌کند و روی صورت شما تأکید می‌کند تا عکس‌های حرفه‌ای عالی ایجاد کند. با iOS 15، اپل عملکرد یکسانی را برای همه برنامه‌های تماس ویدیویی مانند WhatsApp و FaceTime در آیفون. در اینجا نحوه …

اخبار اپل
با این بسته 30 دلاری وارد بازی امنیت سایبری شوید

با این بسته آماده سازی تحلیلگر، بر امنیت سایبری مسلط شوید.عکس: Cult of Mac Deals صنعت امنیت سایبری هر ساله به رشد خود ادامه می دهد و مشاغل پردرآمد برای افرادی با تحصیلات مناسب ایجاد می کند. با The 2022 Ultimate Cybersecurity Analyst Preparation Bundle، مهارت های این تجارت پرسود …