استخدام برای فروشگاه‌های اپل هند بمبئی هند و دهلی افزایش یافته است


اپل در حال افزایش استخدام کارمندان برای دو فروشگاه جدید هندی در اپل است، زیرا فروشگاه‌های بمبئی و دهلی به اعضای تیم نیاز دارند.

طبق یک پست در لینکدین که توسط 9to5Mac متوجه شده است، استخدام در حال حاضر در حال انجام است و به افرادی که مایل به پیوستن به اپل هستند گفته شده است که از طریق وب سایت Apple Careers درخواست دهند.

امروز یکی از مراحل اصلی ایجاد داستانی در مورد خرده فروشی اپل در هند است… 🎊🙌🏻🤩

کار در اپل با هر کاری که تا به حال داشته اید متفاوت است. شما به چالش کشیده خواهید شد. الهام خواهید گرفت. و شما افتخار خواهید کرد. زیرا هر کاری که در اینجا داشته باشید، بخشی از چیزی بزرگ و خارق العاده خواهید بود.

بنابراین، اگر شما فردی هستید که مشتاق ارائه تجربیات مثال زدنی و غنی سازی زندگی هستید، این مکان مناسب شماست. 😊

اکنون می توانید از طریق وب سایت Careers برای نقش در فروشگاه ما درخواست دهید.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که فروشگاه های جدید چه زمانی باز و آماده بهره برداری خواهند شد، اما اقلام فعلی به عنوان موجود در “مکان های مختلف در هند” فهرست شده اند. اعتقاد بر این است که این مکان‌ها بمبئی و دهلی هستند – دو مکانی که فروشگاه‌های اپل در آن باز می‌شوند.

اپل فروشگاه آنلاین خود را کمی بیش از یک سال پیش افتتاح کرد و این شرکت احتمالاً هند را به عنوان یک منطقه کلیدی رشد برای فروشگاه های آنلاین و فیزیکی می بیند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
گزارش می‌گوید که ارتقای بزرگ اپل OLED 2024 اپل به چیزی بیش از Pro می‌رسد

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که اپل می‌تواند نسل دوم آی‌پدهای OLED را در اواخر سال 2024 و پس از شایعه‌های منتشر شده OLED iPad Pro جدید خود عرضه کند. اطلاعات The Elec در این هفته ادعا می کند که Samsung Display در حال کار بر روی مذاکره برای عرضه …

مک بوک ایر 13 اینچی با M2
اخبار اپل
M2 MacBook Air در 15 جولای عرضه خواهد شد

مک بوک ایر 13 اینچی با M2 عکس: اپل طبق گزارش ها، مک بوک ایر جدید و شیک اپل M2 از 15 جولای به فروش می رسد. در WWDC22 اعلام شد، پیش‌سفارش‌های ایر بازطراحی‌شده باید در ۸ جولای، یک هفته قبل از عرضه خرده‌فروشی آغاز شود. پیش‌سفارش‌های مک بوک ایر …

Apple Arcade
اخبار اپل
سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

مشترکین اپل آرکید دارای سه اپ استور بزرگ جدید در ماه جولای هستند که مجموعه ای از عناوین خود را برای اولین بار در اپل آرکید خواهند داشت. با انتشار نسخه‌های Apple Arcade بازی‌های محبوب اپ استور، اپل به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا از عناوین موجود با حذف …