استخدام برای فروشگاه‌های اپل هند بمبئی هند و دهلی افزایش یافته است


اپل در حال افزایش استخدام کارمندان برای دو فروشگاه جدید هندی در اپل است، زیرا فروشگاه‌های بمبئی و دهلی به اعضای تیم نیاز دارند.

طبق یک پست در لینکدین که توسط 9to5Mac متوجه شده است، استخدام در حال حاضر در حال انجام است و به افرادی که مایل به پیوستن به اپل هستند گفته شده است که از طریق وب سایت Apple Careers درخواست دهند.

امروز یکی از مراحل اصلی ایجاد داستانی در مورد خرده فروشی اپل در هند است… 🎊🙌🏻🤩

کار در اپل با هر کاری که تا به حال داشته اید متفاوت است. شما به چالش کشیده خواهید شد. الهام خواهید گرفت. و شما افتخار خواهید کرد. زیرا هر کاری که در اینجا داشته باشید، بخشی از چیزی بزرگ و خارق العاده خواهید بود.

بنابراین، اگر شما فردی هستید که مشتاق ارائه تجربیات مثال زدنی و غنی سازی زندگی هستید، این مکان مناسب شماست. 😊

اکنون می توانید از طریق وب سایت Careers برای نقش در فروشگاه ما درخواست دهید.

هیچ نشانه ای وجود ندارد که فروشگاه های جدید چه زمانی باز و آماده بهره برداری خواهند شد، اما اقلام فعلی به عنوان موجود در “مکان های مختلف در هند” فهرست شده اند. اعتقاد بر این است که این مکان‌ها بمبئی و دهلی هستند – دو مکانی که فروشگاه‌های اپل در آن باز می‌شوند.

اپل فروشگاه آنلاین خود را کمی بیش از یک سال پیش افتتاح کرد و این شرکت احتمالاً هند را به عنوان یک منطقه کلیدی رشد برای فروشگاه های آنلاین و فیزیکی می بیند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

منطقی است Fitbit Versa Sense این را به من برگردان Fitbit Versa 3 Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می …

اخبار اپل
برخی از کاربران آیفون 13 و آیفون 13 پرو از مشکلات صفحه نمایش صورتی رنج می برند

ارسال شده توسط Anu Joy در 24 ژانویه 2022 در آیفون 13 برخی از کاربران آیفون 13 از یک مشکل مرموز صفحه صورتی شکایت دارند که باعث می شود صفحه نمایش برای چند ثانیه صورتی رنگ شود و سپس به طور تصادفی خراب شود. این باگ برای اولین بار در …

اخبار اپل
اپل در حال آماده سازی “گسترده ترین طیف” محصولات جدید خود برای پاییز امسال است

کارت های اعتباری آماده است!عکس: اپل طبق گزارشی جدید، اپل در حال آماده شدن برای عرضه “گسترده ترین طیف” محصولات جدید در تاریخ خود است. انتظار می‌رود که پاییز امسال مدل‌های جدید آیفون، مک‌بوک پرو مقرون‌به‌صرفه‌تر و به‌روزرسانی‌های اصلی را برای iMac و Mac Pro ارائه کند. این علاوه بر …