استیو وزنیاک می گوید که نمی تواند آیفون 13 را از آیفون های قدیمی تشخیص دهد

اخبار اپل


استیو وزنیاک، یکی از بنیانگذاران اپل، گفت که آیفون 13 جدید را خریده است، اما نمی تواند آن را از تکرارهای قبلی متمایز کند. او گفت: “نرم افزار موجود در آن برای آیفون های قدیمی تر است، حدس می زنم.”

از زمان عرضه آن، اکثر بررسی‌های آیفون 13 به این نکته اشاره کرده‌اند که بین دانش و بهبود ویژگی‌ها تعادل برقرار می‌کند. با این حال، برخی از منتقدان از رکود ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید در طول سال‌ها انتقاد کرده‌اند. وزنیاک گفت: «آیفون جدید را گرفتم. من واقعاً نمی توانم تفاوت را تشخیص دهم.”

در بررسی خود، CNET به درستی اشاره شد که آیفون 13 یک “به روز رسانی لذت بخش” نسبت به آیفون 12 سال گذشته است، اگرچه برخی ناامید خواهند شد زیرا “بسیار متفاوت از مدل های قبلی” نیست. این نشریه خاطرنشان می کند که دانش یکی از کلیدهای موفقیت اپل است و “آیفون 13 و آیفون 13 مینی همان دوستان قابل اعتمادی هستند که ظاهراً هرگز تغییر نمی کنند.”

وزنیاک با بیانیه خود اساسا بررسی های آیفون 13 را تایید کرد. او گفت: “من نگران اندازه و اندازه هستم … اما مطالعه نمی کنم. فقط تعجب می کنم که آیا محصولات خوب هستند؟ (sic) “Wozniak با ایجاد اپل I، که در سال 1976 عرضه شد، اعتبار دارد. او تا زمان خروجش در سال 1985 یکی از اعضای اصلی تیم این شرکت باقی ماند.

جالب اینجاست که وزنیاک پس از نسخه جدید آیفون، اولین بار نیست که این نظر را بیان می کند. در سال 2017، او به رسانه ها گفت که آیفون X اولین گوشی خواهد بود که در روز عرضه خرید نخواهد کرد. سپس گفت: «ترجیح می‌دهم صبر کنم و این یکی را ببینم. من از آیفون 8 خود راضی هستم – که برای من همان آیفون 7 است که همان آیفون 6 است.

ادعای ما

ما نمی توانیم با وزنیاک در این موضوع اختلاف نظر داشته باشیم. آیفون 13 نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت هایی را به همراه دارد، اما به غیر از پیشرفت های تدریجی در عملکرد، نرم افزار و سخت افزار، هیچ چیز جدیدی در مورد آیفون 13 وجود ندارد (اگرچه بازاریابان می خواهند شما خلاف این را باور کنید). با این حال، محدوده آیفون 13 شامل چندین ارتقاء ویژگی است که برای کاربر معمولی مفید خواهد بود، از جمله فضای ذخیره سازی بیشتر برای دوربین های ارزان تر و بهتر و بهبودهای iOS 15.

آیا با نظر وزنیاک در مورد آیفون 13 موافق هستید؟ دلیل آن را در بخش نظرات زیر به ما بگویید!

[Via Yahoo Finance]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار اپل
اینستاگرام دید محتوای “بالقوه مضر” را کاهش می دهد و شروع به آزمایش ویژگی اشتراک می کند

اینستاگرام اعلام کرده است که اکنون برای کاهش دید محتوایی که آن را «بالقوه مضر» می‌داند، اقدام خواهد کرد. این پلتفرم در حال حذف پست‌هایی است که قوانین انجمن خود را نقض می‌کنند، اما این حرکت به کاهش دید پست‌هایی که در ناحیه خاکستری ضرب المثل هستند و ممکن است …

اخبار اپل
Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.عکس: اپل Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین …

اخبار اپل
تمرینات خود را با این Beats Fit Pro کم‌هزینه همیشه تغذیه کنید

Beats Fit Pro که در نوامبر سال گذشته راه اندازی شد، جایگزین اسپرتی برای AirPods Pro است. اگر به دنبال طیف وسیعی از هدفون ها برای تمرین هستید، اما نمی خواهید ویژگی هایی مانند حذف نویز و جفت شدن با یک لمس را قربانی کنید، Beats Fit Pro یک انتخاب …