اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore یکی از پرفروش ترین های آمازون با 27 درصد تخفیف است

اخبار اپل


بازار در حال حاضر پر از بلندگوهای بلوتوث است و همه آنها مناسب هستند. برخی از آنها حتی خوب هستند و با قضاوت بر اساس 64880 بررسی آمازون – در زمان نگارش – این اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore به اندازه هر محصول دیگر Anker Soundcore عالی است. و با قیمت فقط 21.99 دلار در حال حاضر، این یک فروش آسان در جمعه سیاه است.

خود اسپیکر، با ظاهری مشکی جذاب، دارای عمر باتری است که باید برای گوش دادن در تمام طول روز خوب باشد. به لطف درجه مقاومت IPX5 در برابر آب، این گوش دادن می تواند در هر جایی اتفاق بیفتد. آیا به موسیقی در اطراف استخر نیاز دارید؟ این چیز شما را پوشانده است. همچنین می توانید آن را به روش هایی دور از منبع صوتی آن پخش کنید – پشتیبانی بلوتوث 5.0 این امر را تضمین می کند. Anchor می‌گوید که می‌توانید تا 66 فوت در تماس باشید، که اگر چیز دیگری نباشد، به‌طور عجیبی خاص به نظر می‌رسد. انکر برای تعریق واقعیت ها امتیاز می گیرد!

متأسفانه این پیشنهاد فقط در رنگ مشکی موجود است، بنابراین هنگام سفارش به این نکته توجه داشته باشید. اما شاید این چیز بدی نباشد. همه ما می توانیم قبول کنیم که مشکی از همه بهتر است، درست است؟ بسیار خوب، خوشحالم که توانستیم آن را روشن کنیم!

این معامله بلندگو به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است

بلندگو بلوتوث Anker Soundcore 27 درصد تخفیف در آمازون

اسپیکر بلوتوث Soundcore به روز شده Anker IPX5 ضد آب است و دارای بلوتوث 5.0 و باتری است که برای 24 ساعت گوش دادن بدون نگرانی خوب است. واقعا چرا نمی خواهد آیا شما یکی از این چیزها را می خرید؟

21.99 دلار در آمازون

هنوز مطمئن نیستید؟ به خاطر داشته باشید که در حال حاضر این پرفروش‌ترین پرفروش‌ترین آمازون در رده «اسپیکرهای بلوتوث قابل حمل» است. چنین اتفاقاتی تصادفی رخ نمی دهد و نباید از امتیاز ترکیبی 4.7 ستاره آمازون نیز غافل شد.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
هنگام برداشتن این چراغ قوه کوچک 8 در 1 از کودکان نیازمند حمایت کنید

این می تواند یک زمان چالش برانگیز از سال برای کودکان باشد، زیرا مدرسه از سر گرفته می شود و چندین مورد نیاز است. متأسفانه، همه خانوارها نمی توانند این هزینه ها را که شامل لوازم کلاس و وعده های غذایی روزانه می شود، بر عهده بگیرند. برای مدت محدودی …

اخبار اپل
وارد کردن متن دست‌نویس با Scribble به مایکروسافت آفیس برای iPad

دست‌نویس به متن به نسخه iPad مایکروسافت آفیس می‌آید. عکس: اپل جدیدترین نسخه آزمایشی مایکروسافت آفیس به کاربران آیپد این امکان را می دهد که دست خط انجام شده با مداد اپل یا قلم دیگر را با استفاده از سیستم Scribble اپل به متن تبدیل کنند. در آینده نزدیک برای …

اخبار اپل
میز ویرایشگر: اعلام رویداد پاییز اپل، افزایش قیمت آیفون 14، مشکلات باتری iOS 16

همانطور که شما در حال خواندن این مطلب هستید، من احتمالا در ساحل نشسته ام و موهیتو می نوشم و از یکی از هفته های پایانی تابستان لذت می برم. وقتی برگردم، همه ما وارد چهار ماه هیجان انگیز در تقویم اپل خواهیم شد. اگرچه اکثراً ساکت بود، اما هفته …